A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 31.03.2020 11:48
Кількість переглядів: 649


30 березня під головуванням в.о. міського голови Чорненької К.І. відбулося позачергове (5) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 11 членів виконкому – Чорненька К.І., Терещенко Ю.Г., Гриб Г.М., Авраменко І.П., Майстренко Ю.О., Сухомлин Є.І., Тихомиров А.Є., Павлович П.П, Причепа А.Б., Шевчук А.І., Глоба В.М.

На порядку денному було 3 проєкти. Їх було детально розглянуто, всі рішення схвалено.

Проєкт, що потребував невідкладного розгляду – це виділення коштів з резервного фонду міського бюджету в сумі 60 000 (шістдесят тисяч) грн. 00 коп. для закупівлі профілактичних і протиепідемічних засобів захисту, а саме:

для КНП «Ржищівська міська лікарня» Ржищівської міської ради:
- респіратори противірусні медичні FFр2-100 шт.
- костюми (захисні) медичні – 10 шт.
- тести на грип АБ – 25 шт.
- тести на коронавірус – 25 шт.
- халати (медичні одноразові) 100 шт;

для КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ржищівської міської ради:
- респіратори противірусні медичні FFр2-150 шт.
- костюми (захисні) медичні – 10 шт.
- тести на грип АБ – 25 шт.
- тести на коронавірус – 25 шт.
- халати (медичні одноразові) 100 шт.

За даний проєкт члени виконкому проголосували одноголосно. Але в процесі обговорення від члена виконкому Причепи А.Б. було запитання щодо необхідності придбання апарату штучної вентиляції легень для Ржищівської міської лікарні. Крістіна Іванівна пояснила, що даний апарат може використовуватися лише у відповідному відділенні, наприклад, відділенні інтенсивної терапії та реанімації, і підключати його мають також фахівці. У Ржищеві немає ні відповідного відділення, ні фахівців, які могли б у разі необхідності підключити цей апарат. На державному рівні визначено перелік закладів у Київській області, де буде надаватися допомога пацієнтам (лікування, обсервація, ізоляція). Ржищівська міська лікарня не є спеціалізованим закладом для інфекційних випадків, тому у разі підозри пацієнта на коронавірус пацієнта буде відправлено у спеціалізовані медичні заклади, які призначені для ізоляції та обсервації осіб з підозрою на коронавірус. На території Київської області є 10 (925 місць) медичних установ для обсервації осіб, які перебували в контакті з хворими на коронавірусну інфекцію та 13 (211 місць) закладів для тимчасової ізоляції осіб з ознаками гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусом. На ці медичні заклади пріоритетно спрямовується державне фінансування на придбання медичного обладнання, облаштування умов для обсервації та придбання засобів захисту для медичних працівників.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора