СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ: ДОПОМОГА ВІД МЕРЕЖІ МАГАЗИНІВ «АТБ»

Дата: 09.04.2020 14:50

9 квітня управління соціального захисту населення Ржищівської ОТГ, Ржищівський терцентр соціального обслуговування, старостинські округи Ржищівської ОТГ розпочали розвозити продуктові набори від мережі магазинів АТБ.

Сьогодні пакунки отримали одинокі, одиноко проживаючі громадяни похилого віку, яким виповнилося 80 і більше років, та які перебувають на обслуговуванні в Ржищівському терцентрі, особи з інвалідністю, які потребують стороннього догляду: м. Ржищів (вул.Освіти, Ярослава Мудрого), сіл Пії, Липовий Ріг, Яблунівка. Залишайтеся вдома і будьте здорові!

Виконавчий комітет Ржищівської міської ради щиро дякує керівництву мережі продуктових магазинів «АТБ» за допомогу людям, які особливо потребують соціального захисту!