A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ПОТОЧНА ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 15.04.2020 14:54
Кількість переглядів: 612

Шановні жителі Ржищівської громади! Звертаю вашу увагу на офіційну статистику поточної епідеміологічної ситуації в Київській області. На щастя, випадки захворювання на COVID-19 в нашій громаді станом на 14.04.2020 р. відсутні. Але звернить увагу на те, що в найближчих до нас містах - Кагарлику, Українці, Обухові вже є підтверджені випадки короновірусної хвороби! Це означає, що зараз, як ніколи, ми маємо бути обережними та сумлінними у виконанні всіх вимог під час карантину.

Постановою Кабінету Міністрів України від 2.04.2020 р. №255 з 6 квітня введено додаткові обмежувальні заходи, за порушення яких передбачено штраф 17 000 грн. Виконавчий комітет Ржищівської міської ради системно проводив інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення з метою довести до свідомості громадян всю небезпеку та наслідки порушення вимог карантину. Наразі кризовий період, і вже від закликів ми змушені переходити до суворих штрафних санкцій.

Нагадую, що з 6 квітня ЗАОРОНЕНО (!):

  •  перебування в громадських місцях без вдягнутої маски, респіратора;
  •  переміщення групою осіб більш ніж дві особи (крім випадків службової необхідності та супроводження дітей);
  •  перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків;
  •  відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон (крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності);
  •  відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  •  відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, установ і закладів, що надають соціальні послуги;
  •  перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, тощо.


Шановні жителі Ржищівської громади, в черговий раз прошу вас: залишайтеся вдома, не виходьте без зайвої потреби на вулицю! Карантин - це не привід для прогулянок у лісі, шаликів та посиденьок з друзями!

Я щиро дякую всім, хто відповідально відноситься до поставлених вимог. Наразі несуть великі збитки приватні підприємці, але вони закрили свої магазини, дехто скасовує свої родинні свята (ювілеї та навіть весілля!), які були заплановані півроку тому. Адже ми несемо зараз відповідальність не лише за своє здоров'я, але й за здоров'я, і навіть життя наших родичів, сусідів, знайомих, яких ненавмисно можемо наразити на небезпеку. Прошу, будьте відповідальними, бережить себе та близьких! Зараз тільки від нашої свідомості та відповідальності залежить епідеміологічний стан в нашій громаді! Здоровя всім!

ПОТОЧНА ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (станом на 10.00 15 квітня 2020 року)

 

з повагою,
в.о. міського голови
Крістіна Чорненька


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора