A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ І НС

Дата: 16.04.2020 15:57
Кількість переглядів: 562


16 квітня 2020 року відбулося позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, де на порядку денному були питання щодо епідеміологічної ситуації у Ржищівській ОТГ, про здійснення контролю щодо дотримання вимог та правил карантину під час проведення Великодніх свят та поминальних днів та про посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо відповідальності за підпал сухої трави.

Про стан епідеміологічної ситуації у Ржищівській міській ОТГ та Київській області зокрема доповіла директор КНП "Ржищівський міськтй центр ПМСД" РМР Тихомирова Я.О., яка також внесла кілька слушних пропозицій щодо посилення контролю за дотриманням вимог під час карантину.

За підсумками розгдяду даних питань, комісією було вирішено:

  1. Інформацію директора КНП "Ржищівський міськтй центр первинної медико-санітарної допомоги" Ржищівської міської ради Тихомирової Я.О. взяти до відома.
  2. У період проведення Великодніх свят та поминальних днів Ржищівському ВП Обухівського ВП ГУНП у Київській області:
  • посилити контроль за виконанням громадянами обмежувальних заходів та забезпечити громадський порядок на території населених пунктів Ржищівської міської ОТГ на період карантину, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та у місцях масового перебування людей;
  • посилити контроль за виконанням обмежувальних заходів у культових спорудах в населених пунктах Ржищівської міської ОТГ та на кладовищах;
  • посилити контроль за виконанням розпорядження в.о. міського голови від 03.04.2020 р. № 176 "Про вжиття додаткових протиепідемічних заходів";
  • обмежити доступ громадян до місць поховань на території міських та сільських кладовищ із дотриманням правил карантину: переміщення не більше, ніж дві особи, у засобах захисту та з дотриманням безпечної відстані.
  1. Духовенству Ржищівської міської ОТГ рекомендовано обмежити проведення релігійних масових заходів, а також наголошено на проведенні дезінфекційних заходів у культових спорудах; проведенні богослужінь у храмах з дотриманням санітарних карантинних норм за участі не більше 10 осіб з дотриманням безпечної дистанції та використання засобів захисту; потребі уникати прямого контакту священнослужителів з віруючими і віруючих між собою під час організації богослужінь чи задоволення релігійних потреб віруючих; проведенні роз'яснювальної роботи серед вірян, що досягли 60-річного віку про перебування на самоїзоляції; проведенні богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій з використанням електронних засобів комунікації; інформуванні вірян про можливість перегляду онлайн-трансляцій богослужінь на телеканалах, офіційних інтернет-сторінках та у соцмережах; проведенні служби на відкритому повітрі або з використанням підсилювачу звуку на вулиці для можливості слухати богослужіння не заходячи до приміщення; критеріях державного проєкту "Великдень дома", анонсованого президентом України В.Зеленським.
  2. Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо відповідальності за підпал сухої трави.
  3. Підготувати проєкт рішення про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету та передати їх 20 ДПРЧ (м.Ржищів) та 14 ДПРЧ (м.Миронівка) для аварійно-рятувального обслуговування рекреаційних зон Ржищівської міської ОТГ, та подяти його на розгляд виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора