A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ЩОДО АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ ТА СТАНУ СИТУАЦІЇ З COVID-19 У РЖИЩІВСЬКІЙ ОТГ СТАНОМ НА 23 КВІТНЯ 2020 Р.

Дата: 23.04.2020 14:06
Кількість переглядів: 793


1. За даними КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ржищівської міської ради (враховуючи дані КНП Кагарлицької районної ради «Кагарлицька ЦРЛ») на 12:00 23 квітня 2020 р. на території Ржищівської міської ОТГ лабораторно підтверджених випадків COVID-19 немає. Повідомлень/звернень про підозру на COVID-19 немає. Згідно данних Київської обласної державної адміністраціі випадок захворювання на COVID-19 виявлено у найближчому до Ржищева селі Панікарча Кагарлицького району.

 

2. Для підтримки медичних працівників Ржищівської ОТГ (вторинна ланка) у період карантину, у квітні всім працівникам КНП «Ржищівська міська лікарня» виплачено премію у розмірі посадового окладу.

 

3. Забезпечення засобами захисту медиків та жителів Ржищівської ОТГ:

   

3.1. За кошти місцевого бюджету Ржищівської ОТГ придбано:

 • Респіратор  FFP2 - 250 шт.,  на суму 27500 грн.
 • Комплект одягу захисний  №2, протичумний, нестерильний -  4 шт. на суму 1640 грн.
 • Тести на виявлення  вірусів грипу «А» та «В» -   50 шт.,  на суму 8000 грн.
 • Швидкі  тести   на виявлення  COVID-19, антитіла  IgG/IgM, COV-W23 -  50 шт. на суму 17500 грн.

Також очікується постачання ще 13-ти захисних (протичумних) комплектів одягу на суму 5330 грн.

   

3.2. Департамент охорони здоровя КОДА на медичні заклади Ржищівської ОТГ передав:

 • Швидкі  тести   на виявлення  COVID-19, антитіла  IgG/IgM, COV-W23 – 350 шт. (передача відбувалася в два етапи – 50 шт. та 300 шт.);
 • Термометри – 10 шт.;
 • Перчатки одноразові – 3700 шт.;
 • Респіратор  FFP 2 - 175 шт.;
 • Маски хірургічні – 5000 шт.;
 • Халати одноразові – 5 шт.
 • Комбінезони – 5 шт.

 

3.3. Місцевий житель Михайло Підгірний передав КНП «Ржищівська міська лікарня» пробірки з пробками – 1000 шт., миючі та дезінфікуючі засоби.

 

4. Допомога жителям Ржищівської ОТГ:

 • Фондом Руслана Кузьменка доставляються продуктові набори жителям громади, які особливо потребують допомоги під час карантину. Вже передано 120 наборів, розфасовано ще 120 комплектів. Доставка продовжується далі.
 • Фондом Руслана Кузьменка передано 10 000 захисних масок та 2000 перчаток для жителів Ржищівської ОТГ. Волонтери вже другу п’ятницю поспіль безкоштовно надають громадянам  захисні засоби в центрі міста, таку ж роботу проводять і у селах Ржищівської ОТГ. Вже відвідали села Півці, Онацьки, Балико-Щучинка, Уляники, Гребені, Юшки, Яблунівка. З наступного тижня волонтери відвідають Пії та Липовий Ріг. Також маски були передані до бюджетних установ ОТГ – виконкому, служби благоустрою, КПП, поліції, пожежної частини, УСЗН, терцентр та ін.
 • Від мережі супермаркетів «АТБ» та Мінсоцполітики працівниками УСЗН та терцентру передано 315 продуктових наборів одиноким, одиноко проживаючим громадянам похилого віку, яким виповнилося 80 і більше років, особам з інвалідністю, які потребують стороннього догляду та які перебувають на обслуговуванні в Ржищівському міському територіальному центрі. До складу продуктового набору входять продукти і товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, лимони, печиво, чай та інше.
 • Напередодні Великодніх свят підприємством "Інтерагро Ржищів" (директор Ярошкевич А.В.) надано 44 паски для осіб з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні в терцентрі.
   

5. Ржищівським відділом поліції та ПМСД здійснюється контроль щодо дотримання вимог карантину, самоізоляціі осіб, які повернулися з інших країн. Також на офіційному сайті розміщено онлайн-форму для оперативного інформування Ржищівського ПМСД особами, які повернулися з-за кордону: https://rzhyshivska-gromada.gov.ua/yakscho-vi-povernulisya-izza-kordonu-10-58-52-27-03-2020/.

 

6.  На підставі рішення позачергового засідання Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 17.04.2020 року (протокол № 12), рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 16.04.2020 року (протокол № 10), 21 квітня 2020 р.  видано розпорядження Виконавчого комітету Ржищівської міської ради №200 «Про запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину на території Ржищівської міської ОТГ», вимоги якого:

 1. Закрити для відвідування в поминальні дні кладовища на території міста Ржищева та сіл Ржищівської ОТГ, окрім проведення поховань відповідно до норм, встановлених на час дії карантину.
 2. Керівникам релігійних організацій, розташованих на території громади, рекомендувати перенести проведення поминальних днів на 6 червня 2020 року.
 3. Ржищівському ВП Обухівського ВП ГУНП у Київській області скоригувати графік патрулювання під час поминальних днів за участю волонтерів.
 4. Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення  щодо необхідності

 

7. Триває заборона роботи місцевих ринків - 30 березня постановою головного санітарного лікаря Віктора Ляшка МОЗ дозволило працювати продуктовим ринкам за умови дотримання низки карантинних обмежень. Проте, як ідеться в його постанові від 13 квітня №9, через недотримання протиепідемічних правил цю постанову скасовують. Тож нагадуємо, що постанова головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка про дозвіл на роботу для продуктових ринків з 14 квітня втратила чинність, і торгівля на ринках знову ЗАБОРОНЕНА – до кінця карантину. З Постановою можна ознайомитись за посиланнямhttps://moz.gov.ua/uploads/ckeditor/

 

8. Робота закладів, установ під час карантину - всі зміни та розпорядження оприлюднюються на офіційному сайті в розділі «Все про  COVID-19»

https://rzhyshivska-gromada.gov.ua/yakscho-vi-povernulisya-izza-kordonu-10-58-52-27-03-2020/, а також , а також розміщуються у групі підприємців у вайбері начальником відділу економіки І.М. Кошеленко.

 

9. Кабінет Міністрів України продовжив дію карантину до 11 травня 2020 року. Відповідне рішення прийняте на засіданні Уряду 22 квітня. “Передбачається продовження терміну дії карантину до 11 травня 2020 року. Разом з цим пропонується дозволити перевезення в міському транспорті осіб, які виявили бажання бути донорами крові, а також залучати до роботи окремих категорій працівників без проходження обов’язкового профілактичного огляду, термін якого припав на період карантину”, - зазначив Максим Степанов. Крім того, як підкреслив Міністр охорони здоров’я, постановою Уряду затверджується Порядок проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією особи. А саме: включення осіб, які перебувають на самоізоляції, у додаток Міністерства цифрової трансформації “Дія”. https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-prodovzhiv-karantin-do-11-travnya

 

Шановні жителі Ржищівської громади! Звертаю вашу увагу, що офіційна та достовірна інформація знаходиться на офіційному сайті Ржищівської міської ради. Слідкуйте за новинами, довіряйте тільки офіційним джерелам. Будьте здорові! Все буде добре:)

 

 

З повагою,

виконуюча обов'язки Ржищівського міського голови

Крістіна Чорненька« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора