Київська область, Ржищів

Дата: 23.07.2020 14:17

Розглядались питання:
1. Про розгляд заяв кандидатур та поданих ними документів для участі в конкурсному відборі кандидатур на заміщення вакантної посади директора Піївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та завідувача Яблунівським ЗДО «Зайчатко» Ржищівської міської ради Київської області на відповідність установленим законодавством вимогам.
2. Про допущення кандидатур до участі в конкурсному відборі кандидатур на заміщення вакантної посади  директора Піївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та завідувача Яблунівським ЗДО «Зайчатко» Ржищівської міської ради Київської області.