Київська область, Ржищів

ЦВК ПРИЗНАЧИЛА ВИБОРИ ДО УКРУПНЕНИХ РАЙОННИХ РАД

Дата: 23.08.2020 09:45
Кількість переглядів: 35

Вибори до районних рад в України відбудуться 25 жовтня 2020 року. Таке рішення 14 серпня ухвалила Центральна виборча комісія.

«Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад. Вибори відбудуться 25 жовтня 2020 року разом з виборами депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. Постанову підтримали усі члени Комісії", - повідомили в ЦВК.

Відбудуться перші вибори депутатів 119 районних рад - за новим переліком районів відповідно до постанови Верховної Ради від 17 липня 2020 року "Про утворення та ліквідацію районів". Ржищівська ОТГ входить до складу Обухівського району.

Інфо: https://www.google.com.ua/amp/s/tsn.ua/amp/politika/cvk-priznachila-vibori-do-rayonnih-rad-1606564.html