A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

З 24 березня 2021 року у Київській області запроваджується «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19

Дата: 25.03.2021 16:27
Кількість переглядів: 695

Повідомляємо вам, що Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2021 № 230, внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Відповідно до підпункту 15 пункту 35 Постанови забороняється перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок.

Нагадуємо, що відповідно до статті 13 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» до територій загального користування належать:

? парки (гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури та відпочинку, парки - пам'ятки садово-паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші), рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики;

? пам'ятки культурної та історичної спадщини;

? майдани, площі, бульвари, проспекти;

? вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки;

? пляжі;

? кладовища;

? інші території загального користування.

Шановні громадяни, будьте обережними та відповідальними, користуйтесь засобами індивідуального захисту та дотримуйтесь вимог карантинних обмежень!

Інфо: Обухівське районне управління поліціі


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора