A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

РЖИЩІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД ОТРИМАВ 120 ДОЗ ПРЕПАРАТУ Comirnaty/Pfizer-BioNTech

Дата: 14.09.2021 13:37
Кількість переглядів: 435

Comirnaty/Pfizer-BioNTech — це матрична вакцина на основі РНК (мРНК). Дана вакцина при попаданні всередину людської клітини, синтезує білок антигену S (частина унікального шиповидного білка SARS-CoV-2), щоб викликати імунну відповідь. Розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.

Зберігати препарат Pfizer / BioNTech потрібно при температурі -70 за Цельсієм. Після розморожування її необхідно використовувати протягом п'яти днів.

Захисний ефект від вакцини починає розвиватися через 12 днів після введення першої дози. Всього для завершення вакцинації потрібно ввести дві дози з інтервалом в 21-28 днів.

За даними виробника, середня ефективність вакцини становить 95%. Для людей у ??віці до 55 років - 96,5%, старше 55 років - 94%. Препарат ефективний проти південноафриканського, індійського, британського штамів коронавіруса.

Вакцина була визнана безпечною і ефективною для осіб з різними патологіями, яким загрожує підвищений ризик важкого перебігу хвороби. До числа таких патологій відносяться гіпертонія, діабет, астма, хвороби легенів, печінки або нирок, а також хронічні інфекційні хвороби, які носять стабільний і контрольований характер.

Можливі побічні ефекти після вакцинації:

головний біль;

біль в суглобах і м'язах;

біль в місці ін'єкції;

втома;

лихоманка (частіше за все після введення другої дози).

Також може виникнути нудота і почервоніння в місці ін'єкції.

Рідко зустрічаються такі побічні ефекти як безсоння, біль у кінцівках, нездужання, свербіж в місці ін'єкції, збільшення лімфатичних вузлів.

Побічні ефекти можуть виникнути протягом одного-двох днів після вакцинації і повинні зникнути через кілька днів.

Яку з вакцин проти COVID-19 краще обрати?

Усі вакцини, схвалені для використання ВООЗ, мають високу ефективність у запобіганні важкому перебігу захворювання на COVID-19, госпіталізації і смерті. Тому найкращою вакциною є та, що зараз доступна для вас!

Наразі КНП "Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" отримав 120 доз препарату Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Тож бажаючі отримати щеплення даною вакциною можуть звернутися до реєстратури медичного закладу, зателефонувавши за номерами (04573) 2-12-04, 093 345 64 59


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора