A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

УРЯД СКОРОТИВ ТЕРМІН ДІЇ COVID - СЕРТИФІКАТУ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ

Дата: 20.01.2022 16:58
Кількість переглядів: 325

Урядом внесено зміни до постанови КМУ від 29 червня 2021 р. № 677, якою визначено порядок формування та використання COVID - сертифікатів. Змінами скорочено строк чинності COVID - сертифікатів, що підтверджують вакцинацію, з 365 до 270 днів.

Крім того, Постановою передбачено, що сертифікати, що підтверджують вакцинацію від COVID -19, на підставі медичних записів про вакцинацію від зазначеної хвороби з урахуванням бустерної дози формуються з моменту технічної можливості.

Як зазначається у пояснювальній записці, на сьогодні практика держав - членів довірчої мережі Європейського Союзу свідчить про те, що зазначені держави почали скорочувати строк чинності COVID -сертифікатів, що підтверджують вакцинацію, до 270 днів. Зокрема, це Ліхтенштейн, Німеччина, Литва, Латвія, Австрія, Чехія. Решта держав, виходячи з динаміки, також найближчим часом прийме зазначений строк, який за спостереженнями є клінічно виправданий. Отже, для належної взаємодії із довірчою мережею Європейського Союзу та з урахуванням результатів спостережень щодо періоду дієвості вакцин, Україні також доцільно застосувати зазначений строк.

Крім того, в Україні як і в більшості інших країн почалася вакцинація бустерною дозою. Тому є необхідність визначити порядок формування та використання COVID - сертифікатів на підставі бустерної дози.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора