ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ БІОХІМІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ КРОВІ ПРИДБАНО ВІДПОВІДНЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

Дата: 07.09.2022 15:56

Фото без описуАдміністрація КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ржищівської міської ради повідомляє, що для покращення якості медичного обслуговування населення Ржищівської МТГ в липні було придбано біохімічний аналізатор, який виконує такий перелік досліджень: холестерин, загальний білок, залізо, кальцій, лужна фосфатаза, білірубін, АТЛ, АСТ, креатинін, сечовина, сечова кислота, С-реактивний білок та ревматоїдний фактор.

Крім цього, благодійною організацією «Брайт Кідз» для потреб Ржищівської МТГ було придбано коагулометр, який дозволяє виконувати наступні дослідження: фібриноген, тромбіновий час, протромбіновий час, активований частковий тромбопластиновий час, міжнародне нормалізоване відношення.

Забір крові на біохімічне дослідження відбувається в приміщенні поліклініки кожного вівторка та четверга з 8:00 до 10:00 в кабінеті № 6 на першому поверсі за направленням від сімейного лікаря.

Бережіть себе та будьте здорові!)