ДЕ ТА ЯК ЗБЕРІГАЄТЬСЯ ВАКЦИНА У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 14.04.2023 14:42
Кількість переглядів: 160

Три сучасних холодильники для зберігання вакцин, морозильну камеру для холодових елементів та термосумки для транспортування вакцин отримав Ржищівський міський центр ПМСД наприкінці 2022 року від ЮНІСЕФ, завдяки співпраці з Департаментом охорони здоров’я Київської області.

Ці холодильники тримають постійну температуру протягом трьох діб. Це допомогло нашому медичному центру якісно зберігати запас вакцин під час тривалих періодів відсутності електроенергії минулої зими. Також у холодильники вмонтовані датчики температур, які можуть бути приєднані до мобільних додатків медичного персоналу, що дозволяє дистанційно контролювати температурний режим.

Ще раз хочемо подякувати небайдужим жителям Ржищівської громади та благодійникам, які збирали кошти та закупили разом з кисневим концентратором потужний акумулятор та інвертор. Минулої осені, за їх допомоги ми підтримували температурний режим у старих холодильних камерах.