Новини

З 23 ВЕРЕСНЯ НА КИЇВЩИНІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ТІЛЬКИ ТІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ, ДЕ ВАКЦІНОВАНО ПОНАД 80% ЛЮДЕЙ У КОЛЕКТИВІ

Із 00 год. 00 хв 23 вересня на Київщині почне діяти «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. У зв’язку з цим у регіоні працюватимуть тільки ті заклади освіти, де вакциновано понад 80% людей у колективі.

10:28:42 23.09.2021

РЖИЩІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД ОТРИМАВ 120 ДОЗ ПРЕПАРАТУ Comirnaty/Pfizer-BioNTech

Comirnaty/Pfizer-BioNTech — це матрична вакцина на основі РНК (мРНК). Дана вакцина при попаданні всередину людської клітини, синтезує білок антигену S (частина унікального шиповидного білка SARS-CoV-2), щоб викликати імунну відповідь. Розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.

13:37:55 14.09.2021

МОЗ: В Україні встановили нові карантинні норми

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року, при цьому на всій території країни встановлюється “зелений” рівень епідемічної небезпеки. В таких умовах у громадському транспорті та під час масових заходів або відвідин приміщень всі учасники мають дотримуватись маскового режиму. Відповідно робота закладів громадського харчування, розважальних закладів (нічних клубів), кінотеатрів та залів інших сфер культури, проведення інших масових заходів дозволяється за умов носінням масок та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників.

10:20:45 17.06.2021

Вакцинація від Covid-19 в Ржищівському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги

Шановні пацієнти вікової групи 65+, запрошуємо Вас на вакцинацію від COVID-19 вакциною AstraZeneca-SKBio, що виробляється у Південній Кореї. Хронічні захворювання НЕ є протипоказом до вакцинації. Оскільки люди старшого віку є групою ризику важкого перебігу хвороби, тому мають бути вакциновані передусім.

14:02:41 07.05.2021

З 24 березня 2021 року у Київській області запроваджується «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19

Повідомляємо вам, що Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2021 № 230, внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

16:27:00 25.03.2021

УКРАЇНА ВИХОДИТЬ З ПОСИЛЕНОГО КАРАНТИНУ З 25 СІЧНЯ ТА ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДО ОБМЕЖЕНЬ, ЯКІ ДІЯЛИ У ГРУДНІ 2020 РОКУ

Шановні жителі Ржищівської громади! З 25 січня Україна виходить з посиленого карантину та повертається до обмежень, що діяли у грудні 2020 року. Але вихід із посиленого карантину не означає, що вірус зник. Ми маємо залишатися пильними та ретельно дотримуватися всіх правил. Маски, дистанція, дезінфекція – це основа. Будь ласка, бережіть себе та своїх близьких!

15:08:30 24.01.2021