Київська область, Ржищів

Офіційна статистика

Оперативна інформація станом на

За даними КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ржищівської міської ради (враховуючи дані КНП Кагарлицької районної ради «Кагарлицька ЦРЛ»)  на території Ржищівської міської ОТГ виявлено:

1. Лабораторно підтверджені випадки COVID-19:

• с. Гребені - 1

• м. Ржищів - 2.

2. Особи з підозрою на COVID-19:

• відсутні (за результатами ПРЛ-діагностики не підтверджено)

Всі контактні особи обстежені, взято мазки для проведення ПЛР-діагностики, які були доставлені в Київ для лабораторного дослідження.

МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

На території Ржищівської міської ОТГ виявлено один лабораторно підтверджений випадок COVID-19 у жителя с.Юшки Ржищівської ОТГ.

За даними КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ржищівської міської ради (враховуючи дані КНП Кагарлицької районної ради «Кагарлицька ЦРЛ») на 09:00 2 травня 2020 р. на території Ржищівської міської ОТГ виявлено один лабораторно підтверджений випадок COVID-19 у жителя с.Юшки Ржищівської ОТГ.

23:12:50 02.05.2020