Офіційна статистика

Оперативна інформація станом на

За даними КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ржищівської міської ради, усього з початку епідемії на території Ржищівської міської ТГ виявлено 898 осіб, хворих на короновірус.

З них:

Одужало - 876        Хворіє - 7          Померло -15.

НП "Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ржищівської міської ради наполегливо рекомендує всім , хто досі сумнівається на рахунок вакцинації, зробити правильний вибір, та запрошує всіх бажаючих віком від 18 років на щеплення від вірусу. Наявна вакцина AstraZeneca (Нідерланди), Pfizer(Бельгія) - за попереднім записом, CoronaVak (Китай)- без попереднього запису. Пункт вакцинації знаходиться за адресою: м.Ржищів, вул.Соборна,40, тел. (04573) 2-12-04, 2-10-08.

Також ви можете вакцинуватися у будь-якому центрі масової вакцинації будь-якою доступною вакциною, або до вас приїде мобільна бригада (до організованих колективів більше 50 осіб та маломобільних громадян).

Скористайтеся можливістю захистити себе , своїх рідних та близьких від страшної хвороби.

НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС!

МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.