Офіційна статистика

Оперативна інформація станом на

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19 У РЖИЩІВСЬКІЙ МТГ

За даними КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ржищівської міської ради усього з початку епідемії на території Ржищівської міської ТГ виявлено 1340 осіб, хворих на короновірус.

З них:

Одужало - 1133      Хворіє - 184       Померло - 23

КНП "Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ржищівської міської ради наполегливо рекомендує всім , хто досі сумнівається на рахунок вакцинації, зробити правильний вибір, та запрошує всіх бажаючих віком від 18 років на щеплення від вірусу. Пункт вакцинації знаходиться за адресою: м.Ржищів, вул.Соборна,40, тел. (04573) 2-12-04, 2-10-08.

Скористайтеся можливістю захистити себе , своїх рідних та близьких від страшної хвороби.

НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС!

МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.