A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Якщо ви повернулися із-за кордону

Шановні жителі Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади!

Звертаємось в першу чергу до тих, хто перебував на роботі, або подорожував країнами Європейського союзу, інших країн і повертаються або повернулися в Україну!  Ми поважаємо Ваші конституційні права, але непроста ситуація з поширенням коронавірусної інфекції змушує усіх нас бути відповідальними по відношенню один до одного. Тому  зобов'язуємо людей, які повернулися із-за кордону повідомити виконавчий комітет Ржищівської міської ради або відповідний старостинський округ про те, з якої країни та якого числа вони повернулися, та заповнити онлайн-формуВаші дані будуть  передані  до закладу охорони здоров’я. Також необхідно терміново повідомити телефоном сімейного лікаря про своє прибуття та стан здоров’я.

Таким громадянам, необхідно максимально обмежити перебування у місцях масового скупчення людей, залишатися вдома певний період часу після приїзду із за кордону, обмежити спілкування з іншими, уважно спостерігати за станом свого здоров’я, при перших ознаках захворювання – висока температура, сухий кашель тощо – невідкладно звертатися до свого сімейного лікаря та виконувати його вказівки. 
Порушення правил та норм, встановлених для запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, «якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань», карається штрафом від 17000 грн. до 51000 грн., арештом на строк до шести місяців, обмеженням або позбавленням волі на строк до трьох років.

Нагадуємо, що коронавірус COVID-19 не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є лише в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чхання. Відстань – це гарантія безпеки. Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому, заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви знаходитесь на відстані понад 1,5 метра. Епідемію можна зупинити! 

До уваги свідомих мешканців громади, якщо ви маєте інформацію про громадян, які повернулися із-за кордону та мешкають на території громади, терміново повідомте за телефонами "гарячої" лінії

КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ржищівської міської ради 04573 2 10 08
Керівник КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ржищівської міської ради Тихомирова Яна Олександрівна 067 706 76 28
Телефон "гарячої" лінії виконавчого комітету Ржищівської міської ради 04573 2 11 52
Приймальня Ржищівської міської ради 04573 2 15 81
   

Бережіть своє здоров'я та здоров'я своїх рідних!

Дякуємо за розуміння.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора