Ніколи знову. День Перемоги. Ржищівська ОТГ 2020

Дата: 23.06.2020 10:14

Фото без описуДень Перемоги — це день радості й печалі. Радіємо ми, що наші дідусі й бабусі здобули дорогоцінну Перемогу, але водночас і плачемо, бо занадто дорого коштувала ця Перемога. Наші рідні, які пройшли цю війну, майже не розповідали — як це було... і в День Перемоги вони йшли з квітами до братських могил, поминали своїх побратимів, рідних, друзів і усіх, кого забрала ця війна... Ми продовжуємо традицію, започатковану нашими рідними, які були на тій війні. Ми приходимо з квітами для того, щоб ті, хто полягли назавжди залишилися у пам'яті, серцях, щоб вони знали, що ми вдячні їм за Перемогу. Покладання квітів у Юшках та Гребенях, Ржищеві та Уляниках, Піях та Липовому Розі, Яблунівці та Півцях, Онацьках та Балико-Щучинці.