У СТРІТІВЦІ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД (РЕЙД) "СІМ'Я"

З метою перевірки належного виконання батьківських обов’язків та обстеження умов проживання, утримання та виховання дітей, 29 березня 2021 року, службою у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради на території Ржищівської територіальної громади проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я» в селі Стрітівка.

20:24:28 29.03.2021

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ В СЕЛАХ РЖИЩІВСЬКОЇ ОТГ

26 березня відбувся виіздний прийом працівників Ржищівського центру соціального обслуговування населення у село Балико-Щучинка. Жителям села було надано безкоштовно послуги перукаря.

20:22:33 29.03.2021

В центрі надання адміністративних послуг інженери постачальника встановлюють та підключають комп'ютерну техніку

Це наш останній етап роботи у рамках фази впровадження Програми "U-LEAD з Європою". Найближчим часом, після підключення всіх реєстрів Центр надання адміністративних послуг запрацює в повному обсязі.

20:20:22 29.03.2021

Робоча зустріч у Ржищівському ЦНАПі

19 березня  2021 року начальник відділу обслуговування громадян №10 (сервісний центр)  Віта Заїка  провела робочу зустріч з начальником Центру надання адміністративних послуг ВК Ржищівської міської ради Світланою Поповою.

14:28:43 19.03.2021