АПАРАТНА НАРАДА 20.11.2023

20 листопада апаратну нараду зі старостами, керівниками структурних підрозділів та комунальних закладів провела міський голова Крістіна Чорненька. Під час наради обговорили важливі питання життєдіяльності громади. Зокрема, стан забезпечення протиожеледною сумішшю населених пунктів громади, придбання масла для генераторів, підготовку до проведення різдвяних та новорічних свят та ін.

09:45:32 21.11.2023

У Центрі надання адміністративних послуг – новий номер телефону

Мешканці Ржищівської громади зможуть звернутися до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області для консультації та інформації з питань надання адміністративних послуг за новим номером телефону: 093-048-33-70,  діє також стаціонарний номер (04573) 2-12-74 .

09:44:32 21.11.2023

РЖИЩІВСЬКИЙ ЦНАП ІНФОРМУЄ

Центр надання адміністративних послуг продовжує надавати адміністративні послуги з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Принагідно нагадуємо, що кожен громадянин України має можливість оформити закордонний паспорт з народження, а ID-картку - з 14-ти років.

22:05:41 16.08.2023

ЦНАП: АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ СОЦІАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ

З послуг соціального характеру у ЦНАП надаються послуги з призначення певних видів допомог та компенсацій, установлення статусів та видача чи продовження дії посвідчень. Ржищівський центр адміністративних послуг облаштований за принципами інклюзії, оскільки за цією категорією послуг найчастіше звертаються особи похилого віку, з інвалідністю, родини з дітьми. Тому у ЦНАП наявні всі умови для осіб з інвалідністю – до входу є пандус, в приміщенні наявна спеціально обладнана вбиральня, графік роботи біля входу та вказівники дублюються написами шрифтом Брайля, Шрифт Брайля – це рельєфно-крапковий тактильний шрифт, який використовують незрячі та слабозорі для написання та читання, а для батьків з дітьми – є сповивальний столик та яскравий дитячий куточок.

16:04:34 08.06.2023

АДМІНСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ: АДМІНІСТРАТОРИ РЖИЩІВСЬКОГО ЦНАП ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ З ВИДАЧІ ВИТЯГІВ ДЗК

Однією з найбільш поширених адміністративних послуг Державного земельного кадастру є надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з ДЗК про земельну ділянку.

08:19:48 25.04.2023

В ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ РОЗПОЧАВСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ПРЕДСТАВНИКОМ ПРИВАТБАНКУ

Сьогодні в центрі надання адміністративних послуг розпочався прийом громадян працівниками ПриватБанку. Перші відвідувачі вже отримали консультації, відкрили рахунки та навчаються роботі в додатку Приват24. Запрошуємо мешканців Ржищівської громади скористатися новими послугами.

10:21:40 02.02.2023

В ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ВІДКРИТО ПОСТІЙНЕ ВІДДАЛЕНЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРАЦІВНИКА ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Воєнний стан вносить свої корективи у роботу державних організацій. Не минула оптимізація і Ржищівський центр зайнятості. Для збереження послуги на території Ржищівської громади, місцевою владою було запропоновано віддалене робоче місце для працівника центру зайнятості в приміщенні Ржищівського центру надання адміністративних послуг.

14:23:15 25.01.2023

В ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ РОЗПОЧАЛИ ПРИЙОМ СПЕЦІАЛІСТИ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

З метою подолання безробіття на території Ржищівської міської територіальної громади в Центрі надання адміністративних послуг розпочали свою роботу представники Ржищівської міської філії Київського обласного центру зайнятості задля сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць.

15:09:04 02.12.2022

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ІНФОРМУЄ

З 1 листопада змінилася вартість надання адміністративних послуг у сфері міграції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 року № 1180 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016 р. №770».

13:49:33 02.11.2022