Прийнято Закон України «Про основні засади молодіжної політики»

Рішення підтримав 321 Народний депутат України. Позаду сотні зустрічей, запальні дискусії та жваві обговорення, в яких Міністерство молоді та спорту брало активну участь. Надзвичайно важливо, що текст закону було написано в тісній співпраці та широкому залученні молоді.

10:07:05 28.04.2021

Оголошуємо додатковий набір 2 учасників міжнародного проєкту «Посилення спроможностей молодих лідерів та молодіжних організацій для значущої участі у житті громади», що реалізується за підтримки програми Еразмус+ Європейського союзу

Метою проєкту є розвиток лідерських компетентностей молодих людей та розбудова потенціалу молодіжних організацій для участі у формуванні молодіжної політики у сільській місцевості України, Молдови, Вірменії та Португалії.

16:14:35 25.03.2021

Опитування молоді Ржищівської ОТГ

Друже, просимо тебе надати відповіді на прості, але важливі запитання, які допоможуть нашій громаді взяти участь у конкурсі на створення унікального Молодіжного Центру Ржищівської ОТГ! І, нарешті, для всіх нас з'явиться місце, де кожен зможе реалізовувати свої творчі ідеї!

14:49:22 25.01.2021

МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді

Мрієш про простір у своїй громаді, де молодь зможе реалізувати свій потенціал, генерувати та втілювати ідеї, знаходити однодумців, отримувати нові навички? Давай створимо його разом! В рамках 5-річної програми “Мріємо та діємо” запускається проєкт “МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді”. Його мета полягає у посиленні спроможності молодіжних просторів у громадах надавати якісні послуги для молоді та розбудовувати сприятливе середовище для розвитку громадського активізму, підвищення соціальної згуртованості, просування толерантності та інклюзивності у громадах.

14:17:50 15.01.2021

10 грудня - Всесвітній день футболу

Відділ молоді та спорту ,бажає вам  невичерпної любові до футболу усім причетним до цієї гри. Нехай витончена гра щоразу дарує виключно найкращі враження та змушує висловлювати щирі захоплення. Футболістам - успіху, тренерам - мудрості, функціонерам - наснаги. Разом підтримуймо український футбол.

07:00:39 09.12.2020

З 01 по 02 грудня 2020 року відбудеться IV Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць

Є в Україні така традиція! Раз на рік молодіжні працівники і працівниці збираються на форум, щоб познайомитись,обговорити, навчитись, обмінятись досвідом, постратегувати і спланувати!

09:52:05 25.11.2020

Спорт під час карантину: де можна бігати

Бігати можна, але лише одному, у парках та інших рекреаційних зонах не рекомендує це робити. В лісі, приміром бігати можна. “Чи можна бігати на стадіонах?”

13:50:27 18.11.2020

Спорт під час карантину

Карантин вніс чималі зміни в повсякденний спосіб життя. Він наклав на нас певні обмеження, у тому числі й на заняття спортом. Однак це не привід відмовитися від активностей. Допоможемо вам зорієнтуватися, як продовжувати займатися спортом,  не порушуючи українське законодавство.

21:10:28 11.11.2020