Вітання з нагоди Дня молоді від відділу молоді та спорту

Прийміть щирі вітання з непересічним та динамічним, емоційним та сповненим запалу святом – Днем молоді! Інакше і бути не може, адже для вас відкрита будь-яка дорога, відкритий весь світ як на долоні, будь-яка справа по плечу! Ваші дні переповнені любов’ю, оптимізмом, завзятістю, патріотизмом, людяністю, новими прагненнями та мріями!

07:00:48 12.08.2022

Всесвітній день без тютюну

У 1987 році Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну. Перед світовою спільнотою було поставлено завдання - домогтися, щоб у XXI столітті проблема тютюнопаління зникла.  Та вже триває другий десяток XXI століття, а проблема не зникла.

09:06:14 31.05.2022

ЗАПРОШУЄМО НА «ЗИМОВІ РОЗВАГИ»

Відділ молоді та спорту, Активні парки та Молодіжна рада Ржищівської МТГ запрошує 29 січня 2022 року об 11:00, територія міського пляжа, на зимові розваги та приємний відпочинок в колі друзів

16:20:28 27.01.2022

Цікавитесь волонтерством та тим, як впровадити його у шкільну програму?

Долучайтесь до експертного обговорення за участі представників та представниць інститутів громадянського суспільства та установ, зокрема молодіжних центрів, що працюють з молоддю Українська Волонтерська Служба спільно з Корпусом Миру у партнерстві з Мінмолодьспортом розробили освітній продукт, який допоможе в проведенні занять з волонтерства для підлітків. Ми шукаємо громадських активістів, які:

11:06:01 24.01.2022

Розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України уподовж 2021 року. Також при цьому можуть враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

15:37:29 14.01.2022

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОНЛАЙН КОНКУРСІВ ДО ДНЯ СТУДЕНТА!

Студентські роки – це найкращий період у житті кожної людини. Адже це чи не єдині «безтурботні» моменти людського життя, коли можна мріяти і здійснювати мрії, робити божевільні вчинки, знаходити нових друзів і навіть кохання…

16:42:22 17.11.2021

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Інформуємо про проведення щорічного 14-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційних робіт молодих істориків), метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

19:50:35 20.10.2021