Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2021 році

На виконання Указу Президента України від 18 травня 2019 року № 286 "Про Стратегію національно-патріотичного виховання", розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року № 1233 "Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року" та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049  "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка" (зі змінами) (далі – Порядок проведення конкурсу), з метою комплексного розвитку національно-патріотичного виховання та надання підтримки громадським об'єднанням у 2021 році на виконання заходів щодо національно-патріотичного виховання

10:23:15 17.06.2021

Тематичні наметові таборівки для молоді Київщини

До уваги молодих людей та тих хто працює з молоддю. Можливо цікаво провести дозвілля та отримати позитивний досвід та нові форми роботи. Обласний центр планує проведення тематичних наметових таборівок для молоді Київщини.

09:38:37 24.05.2021

Прийнято Закон України «Про основні засади молодіжної політики»

Рішення підтримав 321 Народний депутат України. Позаду сотні зустрічей, запальні дискусії та жваві обговорення, в яких Міністерство молоді та спорту брало активну участь. Надзвичайно важливо, що текст закону було написано в тісній співпраці та широкому залученні молоді.

10:07:05 28.04.2021

Оголошуємо додатковий набір 2 учасників міжнародного проєкту «Посилення спроможностей молодих лідерів та молодіжних організацій для значущої участі у житті громади», що реалізується за підтримки програми Еразмус+ Європейського союзу

Метою проєкту є розвиток лідерських компетентностей молодих людей та розбудова потенціалу молодіжних організацій для участі у формуванні молодіжної політики у сільській місцевості України, Молдови, Вірменії та Португалії.

16:14:35 25.03.2021

Опитування молоді Ржищівської ОТГ

Друже, просимо тебе надати відповіді на прості, але важливі запитання, які допоможуть нашій громаді взяти участь у конкурсі на створення унікального Молодіжного Центру Ржищівської ОТГ! І, нарешті, для всіх нас з'явиться місце, де кожен зможе реалізовувати свої творчі ідеї!

14:49:22 25.01.2021

МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді

Мрієш про простір у своїй громаді, де молодь зможе реалізувати свій потенціал, генерувати та втілювати ідеї, знаходити однодумців, отримувати нові навички? Давай створимо його разом! В рамках 5-річної програми “Мріємо та діємо” запускається проєкт “МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді”. Його мета полягає у посиленні спроможності молодіжних просторів у громадах надавати якісні послуги для молоді та розбудовувати сприятливе середовище для розвитку громадського активізму, підвищення соціальної згуртованості, просування толерантності та інклюзивності у громадах.

14:17:50 15.01.2021

10 грудня - Всесвітній день футболу

Відділ молоді та спорту ,бажає вам  невичерпної любові до футболу усім причетним до цієї гри. Нехай витончена гра щоразу дарує виключно найкращі враження та змушує висловлювати щирі захоплення. Футболістам - успіху, тренерам - мудрості, функціонерам - наснаги. Разом підтримуймо український футбол.

07:00:39 09.12.2020