Молодь сказала, молодь робить!

З нагоди Міжнародного дня молоді запрошуємо всіх і кожного! Ми підготували для вас дещо неймовірно цікаве, яскраве, активне та драйвове! Що саме, запитаєш ти? Тоді мерщій переглядай фото. Посилання для реєстрації на квест:

13:45:50 18.08.2023

Ґендерні аспекти галузі фізичної культури і спорту

Галузь фізичної культури і спорту характи ризується наявністю ґендерних проблем у багатьох аспектах. Спорт є тією сферою, в якій дуже гостро проявляється соціальна зумовленість конструювання жіночності та маскулінності, традиційні ґендерні стереотипи та ґендерно зумовлена поведінка. З іншого боку, саме спорт дає змогу досягнути рівноправ’я між чоловіками та жінками шляхом встановлення загальних правил та цінностей, таких як чесна гра, недискримінація, командна робота тощо. Залучення жінок та дівчат до спорту сприяє розвитку їхніх лідерських навичок, незалежності, активності, конкурентоздатності, самовпевненості.

08:47:14 08.02.2023

Вітання з нагоди Дня молоді від відділу молоді та спорту

Прийміть щирі вітання з непересічним та динамічним, емоційним та сповненим запалу святом – Днем молоді! Інакше і бути не може, адже для вас відкрита будь-яка дорога, відкритий весь світ як на долоні, будь-яка справа по плечу! Ваші дні переповнені любов’ю, оптимізмом, завзятістю, патріотизмом, людяністю, новими прагненнями та мріями!

07:00:48 12.08.2022

Всесвітній день без тютюну

У 1987 році Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну. Перед світовою спільнотою було поставлено завдання - домогтися, щоб у XXI столітті проблема тютюнопаління зникла.  Та вже триває другий десяток XXI століття, а проблема не зникла.

09:06:14 31.05.2022

ЗАПРОШУЄМО НА «ЗИМОВІ РОЗВАГИ»

Відділ молоді та спорту, Активні парки та Молодіжна рада Ржищівської МТГ запрошує 29 січня 2022 року об 11:00, територія міського пляжа, на зимові розваги та приємний відпочинок в колі друзів

16:20:28 27.01.2022

Цікавитесь волонтерством та тим, як впровадити його у шкільну програму?

Долучайтесь до експертного обговорення за участі представників та представниць інститутів громадянського суспільства та установ, зокрема молодіжних центрів, що працюють з молоддю Українська Волонтерська Служба спільно з Корпусом Миру у партнерстві з Мінмолодьспортом розробили освітній продукт, який допоможе в проведенні занять з волонтерства для підлітків. Ми шукаємо громадських активістів, які:

11:06:01 24.01.2022

Розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України уподовж 2021 року. Також при цьому можуть враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

15:37:29 14.01.2022

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОНЛАЙН КОНКУРСІВ ДО ДНЯ СТУДЕНТА!

Студентські роки – це найкращий період у житті кожної людини. Адже це чи не єдині «безтурботні» моменти людського життя, коли можна мріяти і здійснювати мрії, робити божевільні вчинки, знаходити нових друзів і навіть кохання…

16:42:22 17.11.2021