ДПС інформує

Державна податкова служба інформує

Податкова знижка за витратами на лікування COVID-19, вакцинування  та  сплату страхових платежів за договорами страхування на випадок захворювання на COVID-19 Головне управління ДПС у Київській області нагадує  платникам податків, що  з  01 січня  2022 року в Україні триває кампанія декларування доходів  громадян, у ході якої платники податку  мають подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи  та  задекларувати отримані протягом звітного 2021 року доходи, які  не оподатковувались під час їх виплати, а також подати податкову декларацію з метою отримання податкової знижки.

13:48:38 21.01.2022

До уваги платників податку II - IV груп

Кагарлицька ДПІ Головного управління ДПС у Київській області інформує, що з 01 січня 2022 року значно розширюється коло суб’єктів господарювання (фізичних осіб-підприємців), які мають застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі - РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі - ПРРО).

15:12:53 13.01.2022

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Деклараційна кампанія 2022 Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що з 01 січня 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році. Декларування доходів є конституційним обов’язком громадян - част.2 ст.67 Конституції України передбачено: щорічно всі громадяни подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан  та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом. Звертаємо увагу, що податок на доходи фізичних осіб, сплачений за результатами річного декларування поповнює місцеві бюджети територіальних громад, за рахунок яких фінансується утримання та покращення інфраструктури населених пунктів, вирішуються питання соціально-економічного розвитку.

14:21:05 11.01.2022

З 01 січня 2022 року застосування РРО та/або ПРРО платниками єдиного податку II - IV груп є обов’язковим

09:02:56 21.12.2021

Кагарлицька ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє щодо необхідності подання платниками податків до податкових органів відомостей про зміну облікових даних

Шановні платники податків! В разі зміни даних (місце проживання, прізвища, імені, по-батькові, тощо) всі фізичні особи – платники податків зобов’язані протягом місяця з дня виникнення таких змін подавати до контролюючих органів відомості про зміну таких даних. Таке повідомлення відбувається шляхом подання до контролюючих органів Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб платників податків (Форма №5ДР) або Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та/або номером паспорта (Форма№5 ДРП).

16:45:17 08.12.2021

Державна податкова служба інформує

Чи зобов’язаний декларант додавати до одноразової (спеціальної) добровільної декларації документи, що підтверджують вартість об’єктів декларування? Головне управління ДПС у Київській області інформує, що до одноразової (спеціальної) добровільної декларації декларант зобов’язаний додати копії документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування, у разі: якщо місцезнаходження (реєстрації) активу фізичної особи за межами України та/або у разі декларування валютних цінностей, розміщених на рахунках у банках в Україні, та прав грошової вимоги, визначених п.п. «а» п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ.

15:06:34 19.10.2021

Державна податкова служба інформує

Платники рентної плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин   Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що згідно з нормами п.253.1 ст.253 Податкового кодексу України платниками рентної плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, є юридичні та фізичні особи - суб’єкти господарювання, які використовують у межах території України ділянки надр для:

14:57:09 16.07.2021

Державна податкова служба інформує

Приймаєте працівника на роботу – повідомте податкову! Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу роботодавців та найманих працівників на необхідності офіційного оформлення трудових відносин.

11:17:05 02.03.2021