ДПС інформує

Державна податкова служба інформує

Де дізнатись реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету Головне управління ДПС у Київській області нагадує платникам податків, що реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету можна дізнатись у Центрах обслуговування платників податків, на вебпорталі ДПС за посиланням: Головна/Рахунки для сплати платежів (https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/) та на офіційному субсайті відповідного територіального органу ДПС.

14:33:28 08.01.2024

Державна податкова служба інформує

Організації, які мали статус підзвітних фінансових установ станом на 30.06.2023, зобов’язані стати на облік у ДПС до 31.12.2023 року   Головне управління ДПС у Київській області інформує платників податків, що 10 жовтня 2023 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 30.08.2023 № 468 «Про затвердження Порядку взяття на облік та зняття з обліку фінансових агентів, які є підзвітними фінансовими установами для цілей багатосторонньої угоди компетентних органів про автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунки та загального стандарту звітності та належної перевірки інформації про фінансові рахунки», зареєстрований у Міністерстві юстиції України за № 1618/40674 від 14.09.2023 (далі – Порядок № 468).

11:13:09 09.11.2023

Державна податкова служба інформує

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що правила ведення обліку товарних запасів затверджені наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2021 № 496 «Про затвердження Порядку ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку».

09:01:40 13.10.2023

Державна податкова служба інформує

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України, до першої групи платників єдиного податку належать фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.

09:00:47 13.10.2023

ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що ДПС розроблено мобільний застосунок «Моя податкова», який створений у відповідь на виклики воєнного часу.

Основна функція – спростити пошук інформації, незалежно від того в якому куточку України знаходиться платник. Без ідентифікації можна швидко ознайомитись із даними реєстру платників ПДВ, єдиного податку, перевірити чек та здійснити пошук акцизної марки. Користувачі, що авторизувались за допомогою будь-якого файлового КЕП, хмарного КЕП: ДіяПідпис, Smart ID від Приватбанку та ін.. – отримають доступ до необхідних їм сервісів.

08:58:11 13.10.2023

Державна податкова служба інформує

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених ПКУ, а також іншими законодавчими актами - п. 87.2 ст. 87 Податкового кодексу України.

08:57:32 12.10.2023

Державна податкова служба інформує

Застосування РРО/ПРРО/є обов’язковим для ФОП ІІ-ІУ груп незалежно від виду діяльності та обсягу доходу та ФОП на загальній системі оподаткування

13:52:36 21.08.2023

Державна податкова служба інформує

Порядок ведення обліку товарних запасів для ФОП Головне управління ДПС у Київській області нагадує платникам податків, що відповідно до п. 177.10 ст. 177 та п. 296.1 ст. 296 Податкового кодексу України фізичні особи – підприємці на загальній системі та фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку, які є платниками податку на додану вартість, зобов’язані вести облік доходів і витрат за типовими формами та в порядку, що встановлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику та мати підтверджуючі документи щодо походження товару. Облік доходів і витрат може вестися в паперовому та/або електронному вигляді.

13:24:52 18.08.2023