Київська область, Ржищів

Робота в період карантину

Проєкт відділу молоді та спорту з нагоди Дня молоді «Молоді та успішні люди громади»

28 червня святкуємо Всеукраїнський День молоді.  Тож відділ молоді та спорту виконавчого комітету Ржищівської міської ради щиро вітає молодіжну спільноту Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади! З цієї нагоди вашій увазі презентуємо проєкт "Молоді та успішні люди громади" зі спогадами за 2019 рік.  Автор ідеї - Оксана Акутіна. Виконавець та голос за кадром - Анна Довга

16:26:34 27.06.2020

Творчий шлях Василя та Антоніни Литвинів

4 червня з нагоди 79-річчя з дня дародження Василя Степановича Литвина в приміщенні Гребенівського історико-краєзнавчого музею ім. Каліновського відбулося відкриття  кімнати «Творчий шлях Василя та Антоніни Литвинів» .

15:56:20 05.06.2020

ІЛЮСТРАЦІЯ ДНЯ: «КИРИЛО КОЖУМ’ЯКА». Автор: ІВАН-ВАЛЕНТИН ЗАДОРОЖНИЙ

Символи і знаки у дитячій книжці "Кирило Кожум'яка". Книжка з емоційними малюнками для дитини – засіб пізнання світу. Саме через неї дитина формує свої поняття та уявлення про добро і зло, моральні цінності. Ілюстрації в цій книжці виконують свою головну функцію – розкривають суть не дуже знайомих дитині речей і понять. Малюнки допомагають дитині усвідомити і розширити її уявлення про світ. Ось, чому так важливо, щоб у дітей були свої книжки. Задорожний це розумів, тому і закладав зерна світла у свої твори. Що ж означають символи-знаки на цих ілюстраціях?

10:25:29 01.06.2020

До Дня Матері: картина «Безсмертя» художницi Тетяни Миколаївни Голембiєвської.

В музеї меморiального комплексу «Букринський плацдарм» є картина «Безсмертя» художницi Тетяни Миколаївни Голембiєвської. Директор музею Миненко Наталiя Iванiвна розповiла про iсторiю її написання. На картинi «Безсмертя» зображеннi матерi - вдови,  об'єднаннi  однiєю пам'яттю про тих, хто помираючи пiшов у безсмертя.

10:41:20 15.05.2020

Про заходи з відзначення у 2020 році Дня пам'яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років у Ржищівській міській ОТГ

Завершується підготовка до Дня пам'яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років.

22:42:58 06.05.2020