Робота в період карантину

ОТРИМУЄМО КОРИСНІ ЗНАННЯ

«Кожен, хто перестає вчитися, старіє, – не важливо, в 20 або 80 років, – а будь-який інший, хто продовжує вчитися, залишається молодим. Найважливіше в житті – це зберегти мозок молодим» Генрі Форд. Команда Ржищівського відділу культури та туризму бере участь у дистанційному навчанні в межах проєкту “Школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ “Культурний трамплін”.

11:07:33 17.09.2020

Творчий шлях Василя та Антоніни Литвинів

4 червня з нагоди 79-річчя з дня дародження Василя Степановича Литвина в приміщенні Гребенівського історико-краєзнавчого музею ім. Каліновського відбулося відкриття  кімнати «Творчий шлях Василя та Антоніни Литвинів» .

15:56:20 05.06.2020

ІЛЮСТРАЦІЯ ДНЯ: «КИРИЛО КОЖУМ’ЯКА». Автор: ІВАН-ВАЛЕНТИН ЗАДОРОЖНИЙ

Символи і знаки у дитячій книжці "Кирило Кожум'яка". Книжка з емоційними малюнками для дитини – засіб пізнання світу. Саме через неї дитина формує свої поняття та уявлення про добро і зло, моральні цінності. Ілюстрації в цій книжці виконують свою головну функцію – розкривають суть не дуже знайомих дитині речей і понять. Малюнки допомагають дитині усвідомити і розширити її уявлення про світ. Ось, чому так важливо, щоб у дітей були свої книжки. Задорожний це розумів, тому і закладав зерна світла у свої твори. Що ж означають символи-знаки на цих ілюстраціях?

10:25:29 01.06.2020

До Дня Матері: картина «Безсмертя» художницi Тетяни Миколаївни Голембiєвської.

В музеї меморiального комплексу «Букринський плацдарм» є картина «Безсмертя» художницi Тетяни Миколаївни Голембiєвської. Директор музею Миненко Наталiя Iванiвна розповiла про iсторiю її написання. На картинi «Безсмертя» зображеннi матерi - вдови,  об'єднаннi  однiєю пам'яттю про тих, хто помираючи пiшов у безсмертя.

10:41:20 15.05.2020

Про заходи з відзначення у 2020 році Дня пам'яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років у Ржищівській міській ОТГ

Завершується підготовка до Дня пам'яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років.

22:42:58 06.05.2020