Пенсійний фонд України інформує

Анкета застрахованої особи – контроль та коригування особистих даних

Пенсійним фондом України ведеться унікальний Реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування, у якому накопичується інформація про кожну особу. За даними цього Реєстру проводиться нарахування багатьох соціальних виплат. Тому від того, наскільки достовірна інформація відображена в обліковій картці кожної особи залежить і отримання нею всіх державних гарантій в повному обсязі.

09:09:23 01.04.2021

Необхідна тривалість страхового стажу при призначенні пенсії за віком у 2021 році.

З кожним роком зростають вимоги до стажу, необхідного для виходу на пенсію, адже не лише вік, а й наявність достатнього трудового стажу є визначальним фактором для отримання державної соціальної гарантії.

09:08:37 01.04.2021

ЗМІНА ПОРЯДКУ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ!

Починаючи з 1 квітня 2021 Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги” змінено Порядок виплати і доставки пенсії та грошової допомоги.

09:07:38 01.04.2021

Пенсійний фонд України інформує

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПЕНСІОНЕРАМ, ЩОБ УНИКНУТИ ВІДРАХУВАНЬ З ПЕНСІЙ? Переплата пенсії – це сума пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, сум індексації та інших доплат до пенсій), виплачена з різних причин понад розмір, визначений законодавством.

15:34:18 25.03.2021

Консультуємо громадян дистанційно

11 березня 2021 року у відділі обслуговування громадян №10 (сервісний центр) ГУ ПФУ у Київській області відбулась «гаряча» телефонна лінія. На запитання мешканців Кагарлицької та Ржищівської ОТГ   відповідала начальник ВОГ №10 Віта Заїка . Здебільшого дозвонювачі цікавились питаннями індексації пенсій та підвищень пенсійних виплат, зокрема 65-річним особам, які мають страховий стаж жінки 30 років, чоловіки 35 років; виплат чорнобильцям; порядком нарахування пенсій; перерахунками, які відбулись та ще відбудуться протягом року.

16:36:38 15.03.2021

Президент України підписав Закон про ведення обліку трудової діяльності працівника в електронній формі

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України від 5 лютого 2021 року № 1217-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”.

16:09:30 15.03.2021

“Пенсійний калькулятор” – зручний електронний сервіс.

А ви вже скористалися сервісом “Пенсійний калькулятор”? Фахівці ПФУ  розробили зручний і зрозумілий електронний сервіс, який дозволяє розрахувати розмір майбутньої пенсії. Cтраховий стаж та заробітна плата обчислюються на основі даних, що містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

09:31:55 09.03.2021

Електронна трудова книжка – зручний та доступний сервіс від Пенсійного фонду України.

Сервіс дозволяє подавати через вебпортал електронних послуг Фонду (portal.pfu.gov.ua) підписані кваліфікованим електронним підписом скановані копії паперових трудових книжок, інших документів, які підтверджують трудову діяльність працівника.

09:48:01 25.02.2021