Пенсійний фонд України інформує

Зміни механізму оформлення та отримання житлових субсидій З 1 грудня житлові субсидії та пільги призначатимуть органи Пенсійного фонду України. Пенсійний фонд України у жовтні та листопаді виплатив українцям субсидії за вересень та жовтень, які були призначені органами соціального захисту населення. Починаючи з 1 грудня 2022 року Пенсійний фонд України буде не лише виплачувати, а й призначати житлові субсидії та пільги: тобто громадяни, які витрачають на оплату комунальних послуг більше, ніж 15% сукупного місячного доходу домогосподарства, з 1 грудня для призначення субсидії мають звертатися до органів Пенсійного фонду України. При цьому людина може самостійно обрати до якого саме сервісного центру Фонду їй зручно звернутися. Це не залежить від місця її офіційної реєстрації.

13:06:43 18.11.2022

Пенсійний фонд України інформує

Що робити, якщо не формується лікарняний? Електронний листок непрацездатності формується на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність, який створює лікар. Одразу після створення медичного висновку на контактний номер пацієнта приходить повідомлення від електронної системи охорони здоров’я. Переглянути сформований листок непрацездатності можливо в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua).

14:20:37 11.11.2022

Пенсійний фонд України інформує

Що таке довідки ОК-5 та ОК-7 та як їх отримати? Чимало застрахованих осіб звертаються до органів Пенсійного фонду України за отриманням довідок ОК-5 та ОК-7. Довідки ОК-5 та ОК-7 – це індивідуальні відомості про застраховану особу з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.

14:09:37 09.11.2022

Пенсійний фонд України нагадує: користуватися карткою померлого незаконно.

Рятуючись від війни, багато українських пенсіонерів тимчасово виїхали за кордон. Громадянам, які отримували пенсії через банківські установи, пенсійні кошти продовжують перераховуватися на їхні рахунки незалежно від їх локації. Пенсіонери можуть зняти готівку, перераховану у місцеву валюту, у будь-якому банкоматі. Однак, відповідно до статті 49 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, виплата пенсії припиняється, зокрема, у разі смерті пенсіонера.

09:09:08 13.10.2022

Пенсійний фонд України інформує

Пенсійне забезпечення військових, яких мобілізували повторною “Військові” пенсії призначаються та виплачуються військовослужбовцям після їх звільнення зі служби. Водночас, виплата “військових” пенсій не припиняється у разі повторного прийняття пенсіонерів з числа військовослужбовців на військову службу:

09:15:47 09.09.2022

Пенсійний фонд України інформує: зміни в законодавстві щодо врегулювання трудових відносин

10.08.2022 набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання трудових відносин з нефіксованим робочим часом» від 18 липня 2022 року № 2421-ІX.

09:08:34 12.08.2022

Пенсійний фонд України інформує: пенсія по інвалідності з числа військовослужбовців

Пенсія по інвалідності особам, звільненим з військової служби, згідно із Законом України від 09.04.1992 № 2262-ХІІ “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб? призначається у разі настання інвалідності:

13:51:01 10.08.2022

Пенсійний фонд України інформує

Правила подання відомостей про трудову діяльність. 15 липня 2022 року, набули чинності оновлені правила подання відомостей про трудову діяльність застрахованих осіб в електронній формі, затверджені постановою правління Пенсійного фонду від 01.06.2022 № 8-3 «Про порядок та черговість подання відомостей для створення електронних трудових книжок».

10:31:26 20.07.2022