Пенсійний фонд України інформує

Пенсія у зв’язку з втратою годувальника за особу, зниклу безвісти за особливих обставин. Пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім’ї, які перебували на утриманні годувальника.

22:23:21 17.06.2022

Пенсійний фонд України інформує

Допомогу за е-лікарняним тепер можна отримати на підставі витягу Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.

09:03:08 02.06.2022

Пенсійний фонд України інформує

“Пенсійний калькулятор” – це ефективний і корисний сервіс, яким можна скористатися в онлайн-режимі, та у декілька кліків дізнатися про розмір майбутньої пенсії. Як скористатись сервісом “Пенсійний калькулятор”? Все просто! Потрібно:

13:30:06 27.05.2022

Пенсійний фонд України наближує послуги до населення

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області постійно працює над підвищенням якості надання послуг мешканцям краю. Важливим кроком у справі наближення послуг до людей є надання можливості отримувати консультації та вирішувати питання пенсійного забезпечення за місцем проживання. Зручною формою такого обслуговування є надання послуг на рівні територіальних громад.

08:52:31 23.05.2022

Пенсійний фонд України інформує

Шановні пенсіонери силових структур! Нагадуємо, що прийом заяв/звернень щодо питань пенсійного забезпечення здійснюється в сервісних центрах Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області незалежно від місця проживання! З адресами розташувань сервісних центрів можна ознайомитись за посиланням:

08:47:18 23.05.2022

Пенсійний фонд України інформує

Щодо змін в пенсійному законодавстві Законом України від 15.02.2022 № 2040 - ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства», поновлено право громадян на достроковий вихід на пенсію за віком, за умови:

13:16:36 12.05.2022

Пенсійний фонд України інформує

Відрахування з пенсій тимчасово припинено 26.03.2022 набрав чинності Закон України (далі — Закон) від 15.03.2022 № 2129-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про виконавче провадження”, яким врегулювано окремі питання примусового виконання рішень в умовах воєнного стану”. На виконання Закону органи Пенсійного фонду України тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, припиняють здійснення відрахувань з пенсій, що проводились на підставі постанов виконавців.

10:23:55 03.05.2022

Пенсійний фонд України інформує

Нагадуємо, що скористатися сервісом доступу до особистих кабінетів користувачів на Вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України можливо за посиланням https://portal.pfu.gov.ua

10:19:46 25.04.2022