Київська область, Ржищів

Пенсійний фонд України інформує

До уваги працюючих пенсіонерів!

Доволі часто пенсія працюючого і непрацюючого пенсіонера є різною, тому що працевлаштування пенсіонера або здійснення ним підприємницької діяльності впливає на його право на доплати, надбавки, підвищення, а також перерахунки пенсії в разі зміни прожиткового мінімуму.   Наприклад, пенсійна виплата може зменшитись, оскільки в разі працевлаштування не виплачується надбавка пенсіонерам, які мають на своєму утриманні дітей до 18 років. Також працюючому пенсіонеру не перераховується мінімальний розмір пенсії за віком, доплата за понаднормовий стаж, які залежать від прожиткового мінімуму, тощо.

09:58:39 23.10.2020

Вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України презентує Пенсійний калькулятор

На наших очах відбувається “перезавантаження” реалій життя і електронні сервіси поступово стають найефективнішим способом отримання послуг. Пенсійний фонд України намагається не відставати у цьому сенсі від причетних до галузі обслуговування колег, тому недарма за відгуками представників громадськості та масмедіа позиціонується як одна з найвідкритіших установ, що працює з людьми.

09:56:51 23.10.2020

До уваги осіб, які звертаються до Головного управління ПФУ у Київській області за поверненням сплаченого збору при купівлі нерухомого майна

Для повернення збору з операцій купівлі нерухомого майна, як такого, що придбане вперше, мають бути подані документи, передбачені пунктом 152 постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 1998 р. № 1740 «Про затвердження Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій» зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 № 866, а саме:

13:10:17 13.10.2020

1 ЖОВТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДЕНЬ ВЕТЕРАНІВ

У всьому світі  щорічно відзначається міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ­­­– ще й День ветерана. Це добре, світле і  дуже актуальне свято, тому що воно ще раз привертає увагу до численних проблем літніх людей, що існують у сучасному суспільстві. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

13:23:30 01.10.2020

Про новий сервіс Фонду – автоматичне призначення пенсії.

28 вересня 2020 року головний спеціаліст Кагарлицького відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області Олена Кокодей та головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації Тетяна Гриценко відвідали ВК Ржищівської міської ради, Ржищівський індустріально-педагогічний технікум та Ржищівський будівельний технікум. Основною темою зустрічей було питання автоматичного призначення пенсії.

16:15:13 28.09.2020

Електронні послуги Пенсійного фонду України

«Пенсійний калькулятор» - електронний сервіс від Пенсійного фонду України, який дозволяє самостійно розрахувати розмір майбутньої пенсії. Орієнтований на тих, хто ще не є пенсіонером.

09:31:39 24.09.2020

Засідання комісії з питань погашення заборгованості  у Кагарлицькій РДА

17 вересня 2020 року заступник начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян  ГУ ПФУ у Київській області Віта Заїка взяла участь у засіданні тимчасової комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при Кагарлицькій РДА

10:01:01 18.09.2020

У Ржищівській ОТГ обговорені питання погашення заборгованості та легалізації заробітної плати

15 вересня 2020 року заступник начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області Віта Заїка взяла участь у нараді щодо розгляду питань погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску та засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат  у Ржищівській ОТГ, під час яких фахівець фонду наголосила, що погашення заборгованості зі сплати ЄСВ є одним із пріоритетних завдань сьогодення, адже від своєчасності та повноти  наповнення бюджету залежить і своєчасність фінансування пенсій, тому необхідно вжити всі заходи до боржників для погашення заборгованості.

09:58:03 18.09.2020

Кадровикам про автоматичне призначення пенсії

4 та 8 вересня 2020 року начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області Світлана Трохименко провела зустріч в рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера» зі спеціалістами кадрової служби УСЗН Ржищівської МР, Відділу освіти ВК Ржищівської МР та Ржищівського гуманітарного фахового коледжу. Основною темою зустрічей було питання автоматичного призначення пенсії.

09:32:42 10.09.2020

Збільшення розміру мінімальної заробітної плати з 1 вересня 2020 року та перерахунок пенсії окремим категоріям громадян.

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України № 822-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”, який Верховна Рада України ухвалила на позачерговій сесії 25 серпня 2020 року, згідно з яким з 1 вересня збільшено мінімальну заробітну плату з 4 723 до 5 000 гривень. Така зміна є підставою для збільшення мінімального розміру пенсії за віком для непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж 35 років чоловіки та 30 років жінки.

13:16:58 03.09.2020