Інформація

АНОНІМНЕ ОПИТУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ «ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ В КОНЦЕПЦІЇ ПЕРЕХІДНОГО ПРАВОСУДДЯ: УКРАЇНСЬКА МОДЕЛЬ»

В науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса за підтримки Національного фонду досліджень України проводиться наукове дослідження «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель». Обрана проблематика є надважливою для України, адже перехідне правосуддя має на меті сприяти найліпшому відновленню справедливості, укріпленні миру, цінностей демократії, постає комплексом кримінологічно обґрунтованих заходів, що поєднують каральну та відновну юстицію, широкий, багаторівневий соціальний діалог, просвіту, реституцію, правотворчу й правоохоронну діяльності, організаційно-управлінські трансформації.

15:53:52 17.10.2023

Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді

Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського союзу, з метою створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді, що організовується за підтримки Спілки молодих державних службовців України.          У 2023 році Конкурс проводиться у 6 номінаціях:

11:01:03 16.08.2023

Управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради інформує про засоби реабілітації, якими можуть забезпечити громадян

На виконання п.15 Постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 № 321 “Про затвердження Порядку забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби, їх переліку” (із змінами), управління соціального захисту населення інформує про повернені засоби реабілітації, які можуть бути передані для забезпечення осіб, комплектування пунктів прокату зазначених засобів до закладів та установ, які надають соціальні послуги населенню.

11:35:19 10.08.2023

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ: ГРОШОВА ДОПОМОГА ВІДПОВІДНО ДО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ «ТУРБОТА» НА 2021-2025 РОКИ

Управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради повідомляє про можливість отримання грошової допомоги, відповідно до Київської обласної цільової Програми «Турбота» на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 24 грудня 2020 року № 040-01-VIII та «Порядку використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги учасникам:

13:52:30 24.04.2023

Оголошено прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України»

Асоціація благодійників України у грудні 2022 року оголосила 16-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2022». Девіз цьогорічного конкурсу – «Благодійність на захисті України». Всі ми вже дев’ятий місяць повномасштабної війни робимо все можливе для нашої Перемоги, незламності, допомоги тим, хто її найбільше потребує у цей час.

15:15:38 24.03.2023

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин. З початком повномасштабної війни, розв’язаної російською федерацією, створення механізмів підтримки для організації підприємницької діяльності і здобуття економічної самостійності для таких родин набуло особливої актуальності/ В рамках цієї політики Мінсоцполітики перезапускає програму «Рука допомоги», яка спрямована на допомогу малозабезпеченим особам у відкритті власної справи.

10:23:36 03.03.2023