ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА ТА РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ: ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

За прогнозами метеорологів та Держслужби з надзвичайних ситуацій у найближчі дні передбачається непроста синоптична ситуація. Погода принесе значні опади на більшу територію країни, у тому числі і на наш регіон та населені пункти. Можливе посилення швидкості вітру до 15-24 м/с сильні хуртовини та зниження температури повітря.

13:45:10 12.02.2021

Про внесення змін до складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Ржищівської міської ради

У зв’язку з кадровими змінами, які відбулися в апараті Ржищівської міської ради та її виконавчих органів, розпорядженням  міського голови від 15 грудня 2020 року № 601 внесено зміни до складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Ржищівської міської ради, затвердженого розпорядженням в. о. міського від 19 лютого 2019 року № 80.  До складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Ржищівської міської ради входять:

09:28:41 28.12.2020

Уряд відновив виплату допомоги на дітей ФОПам

УСЗН інформує, що 25.11.2020 Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1171 «Деякі питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям», яка передбачає відновлення програми виплати допомоги на дітей фізичним особам ? підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку на період з 01.11.2020 по 31.12.2020, зокрема:

15:27:24 02.12.2020

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕНО НОВИМИ МЕБЛЯМИ

Міністерством соціальної політики України в рамках щодо децетралізації повноважень органів соціального захисту населення за підтримки проєкту Світового банку "Медернізація системи соціальної підтримки населення", в управлінні соціального захисту населення Ржищівської міської ради було оснащено меблями кілька робочих місць посадових осіб, що здійснюють прийом громадян.

14:07:43 25.11.2020

ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ЄСВ – ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ!

Як відомо, наявність страхового стажу є основою при визначенні права на призначення пенсії. І, звісно, несплата внесків, неподання обов’язкової звітності – гарантована втрата страхового стажу. Роботодавці, які не сплачують єдиний внесок, створюють найманим працівникам проблеми з нарахуванням пенсії.           Наявність у суб’єктів господарювання заборгованості зі сплати єдиного внеску - це не лише недоотримання коштів державою, а ще й втрата найманими особами страхового стажу і права на пенсію, а також гарантій на соціальний захист.

16:29:10 21.09.2020

До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг!

З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу. Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу .

09:47:38 08.09.2020

ВИХОДЬ НА СВІТЛО - ЗАДЕКЛАРУЙ ПРАЦЮ!

ЩО ТАКЕ НЕЗАДЕКЛАРОВАНА ПРАЦЯ? Більше 20% працездатного населення України повністю або частково не декларують трудові відносини з роботодавцем.

14:15:40 27.08.2020

Щодо отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020 році

Антимонопольний комітет України відмінив процедуру закупівлі одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”. Тож тепер передбачається запровадити виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги на дітей, які народились у 2020 році та не були забезпечені цією допомогою. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

14:40:31 14.07.2020

Інспекційні перевірки щодо легалізації зайнятості населення тривають

В рамках виконання доручення Прем'єр-мiнiстра України О. Гончарука вiд 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходiв щодо детiнiзації зайнятостi у сферi торгiвлi товарами та послугами, в січні місяці 2020 року проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота серед суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування.

13:47:20 21.02.2020