ПРОПОНУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ З ПІДТРИМКИ ВРАЗЛИВИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ

БО БФ «АЛЬПС Резілієнс Україна» – представниками міжнародної організації, яка займається гуманітарною допомогою зараз реалізується проект «Заходи з підтримки дітей, інформування про мінну небезпеку та допомога постраждалим у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях (Пріоритет II)» за підтримки Гуманітарного Фонду України та Організації Об’єднаних Націй.

14:42:18 04.06.2024

ПРО ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ РОБОТОДАВЦІВ, ЯКІ ОБЛАШТОВУЮТЬ МІСЦЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Умови, механізм виплати роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, а також її строки та розмір, визначено Порядком надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893 (далі – Порядок № 893).

14:10:20 03.06.2024

ЯК ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТИ НЕПОВНОЛІТНЬОГО ПРАЦІВНИКА

Агов, роботодавці! До вас звертаються за роботою неповнолітні працівники? Дізнайтеся, що варто врахувати щодо умов і тривалості їхньої праці, прийому на роботу, виплати заробітної плати, спеціальних гарантій тощо.

08:48:38 29.05.2024

ДОПОМОГА РОДИНАМ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

УСЗН Ржищівської міської ради поввдомляє про можливість отримання грошової допомоги, відповідно до Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській області Захисників та Захисниць України, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2024-2025 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 07 грудня 2023 року № 761-22-VIII  та  Порядку використання у 2024 році коштів обласного бюджету за КПКВК 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» для надання грошової допомоги Захисникам та Захисницям України, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, а також родин Героїв Небесної Сотні, затвердженого наказом Департаменту соціального розвитку та ветеранської політики від 03 квітня 2024 року № 88.

15:19:02 17.04.2024

Інформація про кількість зареєстрованих заяв  і черговість надання реабілітаційних послуг

На виконання п. 6 Постанови від 27.03.2019 № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» Управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради інформує, що станом на 01.04.2024 року зареєстровано 1 заяву  для забезпечення дитини реабілітаційними послугами.

10:14:44 07.04.2024

АНОНІМНЕ ОПИТУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ «ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ В КОНЦЕПЦІЇ ПЕРЕХІДНОГО ПРАВОСУДДЯ: УКРАЇНСЬКА МОДЕЛЬ»

В науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса за підтримки Національного фонду досліджень України проводиться наукове дослідження «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель». Обрана проблематика є надважливою для України, адже перехідне правосуддя має на меті сприяти найліпшому відновленню справедливості, укріпленні миру, цінностей демократії, постає комплексом кримінологічно обґрунтованих заходів, що поєднують каральну та відновну юстицію, широкий, багаторівневий соціальний діалог, просвіту, реституцію, правотворчу й правоохоронну діяльності, організаційно-управлінські трансформації.

15:53:52 17.10.2023