Інформація

З 1 липня Держпраці у взаємодії з ДПС розпочне інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників

Під час формування Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік було узгоджено механізм спільної роботи ряду державних органів, у тому числі Держпраці та ДПС, щодо реалізації спільних заходів, спрямованих на стимулювання роботодавців та працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин.

16:15:27 29.06.2021

ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ ЩОДО НОВОГО МЕХАНІЗМУ ПРИЗНАЧЕННЯ І НАРАХУВАННЯ СУБСИДІЙ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.

14:39:14 27.05.2021

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу з метою привернення уваги суспільства та влади до проблем безпеки людини на виробництві та смертності працівників на робочому місці відзначають Всесвітній День охорони праці.

09:25:04 28.04.2021

До уваги керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності та фізичних осіб-підприємців, які використовують працю найманих працівників

Однією із складових ефективної роботи з профілактики виробничого травматизму є належна підготовка, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці.

11:29:36 20.04.2021

28 квітня - Всесвітній день охорони праці

Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вище цінності здоров'я та життя працівників. Безпечна праця – основа якісного та повноцінного життя кожної людини.

11:28:33 20.04.2021

Девіз Дня охорони праці у 2021 році – «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР»

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці.  Пандемія COVID-19 обумовила вибір теми Всесвітнього дня охорони праці у 2021 році. Минулого року вірус зупинив життя цілої планети і внаслідок цього, звичайно, постраждали як роботодавці, так і працівники. Наслідки негативного впливу коронавірусної інфекції на сферу праці доводиться долати до цього часу. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році -«Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».

08:45:09 12.04.2021

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ В СЕЛАХ РЖИЩІВСЬКОЇ ОТГ

26 березня відбувся виіздний прийом працівників Ржищівського центру соціального обслуговування населення у село Балико-Щучинка. Жителям села було надано безкоштовно послуги перукаря.

20:22:33 29.03.2021

Управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради інформує

Приймаються документи на отримання грошової допомоги, відповідно до Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 24 грудня 2020 року № 041-01-VІІІ

08:14:10 11.03.2021

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА ТА РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ: ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

За прогнозами метеорологів та Держслужби з надзвичайних ситуацій у найближчі дні передбачається непроста синоптична ситуація. Погода принесе значні опади на більшу територію країни, у тому числі і на наш регіон та населені пункти. Можливе посилення швидкості вітру до 15-24 м/с сильні хуртовини та зниження температури повітря.

13:45:10 12.02.2021