A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Запобігання та протидія домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі

Торгівля людьми: пильнуй, помічай, реагуй

На сайті SafeWoman ви знайдете правила та алгоритми дій, що допоможуть вам убезпечитися та захистити своє життя (інформаційна кампанія, розроблена за ініціативи Урядової Уповноваженої з гендерної політики та Міністерства соціальної політики України, за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що фінансується Урядом Канади та впроваджується Alinea International).

09:36:44 28.07.2023

Посібник з безпечного працевлаштування

Громадською спілкою "А21 Україна" – міжнародною громадською організацією, яка протягом 12 років займається протидією торгівлі людьми по всьому світу, розроблено брошуру «Посібник з безпечного працевлаштування», в якій пояснюють, що таке торгівля людьми, сексуальна чи трудова експлуатація, де найчастіше можна з цим зіштовхнутися та хто насамперед перебуває в зоні ризику, як розпізнати ознаки ситуації торгівлі людьми тощо.

13:21:28 27.02.2023

Ґендерно зумовлене насильство - крайній вияв дискримінації за ознакою статі, жертвами якого найчастіше стають жінки

Ґендерно зумовлене насильство - це насильство, яке вчиняється до осіб через їхню стать або стосується переважно осіб певної статі. Це крайній вияв дискримінації за ознакою статі, жертвами якого найчастіше стають жінки.

10:03:35 04.01.2023

Торгівля людьми – порушення основоположних прав і свобод людини і громадянина!

Торгівля людьми — здійснення незаконної угоди, обʼєктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

10:19:54 03.01.2023

Торгівля людьми – сучасний прояв рабства

Торгівля людьми не оминула жодну країну світу. На жаль, не стала винятком і Україна. Сучасні форми експлуатації та нові виклики, що їх переживає світ і Україна зокрема, створюють загрозу потрапляння у ситуацію торгівлі людьми практично всіх соціальних груп населення. Низка факторів, а саме: збройний конфлікт на Сході країни, підвищення рівня мобільності населення, поява внутрішньо переміщених осіб та пов’язані з цим трудова міграція населення, економічна нестабільність, зростання рівня безробіття, сприяють, на жаль, поширенню випадків учинення цих злочинів.

22:22:42 13.02.2022

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО: ЩО РОБИТИ ТА КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ?

Домашнє насильство – дії або бездіяльність фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

22:16:52 13.02.2022

Соціальна реклама про гендерну рівність

Міністерство інформаційної політики України презентувало серію роликів, які закликають українців спиратися на власне бажання, а не на соціальий стререотип під час вибору професії. Серія називається «Твоя професія – твій вибір» і містить п’ять роликів. У них показані чоловіки і жінки різних професій, посад та віку.

22:09:54 13.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора