Бізнес

«Зроблено в Україні»

Президент України Володимир Зеленський ініціював проєкт «Зроблено в Україні», який здатний підтримати український бізнес та стати майданчиком для постійного прямого діалогу держави та підприємців.

17:19:53 23.05.2024

Інформація щодо проведення конкурсу UEPA

Міністерство економіки України є національним координатором європейської ініціативи «European Enterprise Promotion Awards» (далі - EEPA), метою якої є сприяння розвитку та підтримці малого та середнього підприємництва (далі – МСП) на національному, регіональному та місцевому рівнях. У конкурсі EEPA можуть брати участь представники з усіх країн Європейського Союзу, зокрема України.

17:12:55 23.05.2024

Інформація для  виробників сільськогосподарської продукції

Експортер ТОВ «Ніка-Грейн» (код ЄДРПОУ - 41541739), входить до однієї групи компаній з заводами Азот (Черкаси), Рівне-Азот та портом Ніка-Тера (Миколаїв), зацікавлені в співпраці з сільгоспвиробниками та маршрутними/напівмаршрутними залізничними елеваторами.

13:45:48 10.04.2024

Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

13:40:47 10.04.2024