КОДА інформує

ЄОСЕЛЯ: 1 000 УКРАЇНСЬКИХ РОДИН ВЗЯЛИ КРЕДИТИ НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА З ПОЧАТКУ 2024 РОКУ

Від початку 2024 року понад 1 000 українських родин взяли кредити на придбання житла за програмою єОселя на 1,8 млрд грн. Від старту програми кредити вже отримали 7 400 родин на загальну суму 11,2 млрд грн. Про це повідомила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко.

08:42:51 22.02.2024

КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ ВІДБУДОВИ ПОШКОДЖЕНОГО ЖИТЛА ОБГОВОРИЛИ ПІД ЧАС КОНФЕРЕНЦІЇ

Завершилась дводенна підсумкова конференція в рамках проєкту «Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб», який реалізується Київським міським осередком Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА». У одній із панельних дискусій взяв участь перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Микола Бойко.

08:41:24 20.02.2024

Стартував другий етап змагань «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч». Відсьогодні шкільні команди Київщини змагатимуться на рівні громад

Масштабний спортивний проєкт реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо!». У незламній Бучі відбувся товариський футзальний матч. Спортивний проєкт обʼєднав дітей 5-6 класів з 11 команд та спортсменів-амбасадорів, зірок спорту, популярних виконавців та акторів, посадовців.

15:49:00 06.02.2024

ВІДБУДОВА КИЇВЩИНИ: У МАКАРОВІ ТРИВАЄ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ НА ВУЛИЦІ САДОВІЙ,1

У Макарові активно триває відновлення житлових будинків, які були пошкоджені внаслідок ведення бойових дій на території регіону. Зокрема, наразі проводять капітальний ремонт 5-ти поверхового будинку за адресою: вулиця Садова,1. Роботи виконують коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

15:30:00 05.02.2024

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: НА КИЇВЩИНІ ВЖЕ ВІДНОВИЛИ МАЙЖЕ 17 ТИС. ОБ’ЄКТІВ, ПОШКОДЖЕНИХ ВНАСЛІДОК БОЙОВИХ ДІЙ

На Київщині вже відновили повністю та частково із забезпеченням життєдіяльності майже 17 тис. об’єктів, пошкоджених внаслідок бойових дій. Про це під час брифінгу повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

09:50:13 05.02.2024

ГРУПА «ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ» ПРОВЕЛА ВИЇЗНІ ЗАСІДАННЯ У ВСІХ СЕМИ РАЙОНАХ КИЇВЩИНИ

Робоча група «Прозорість та підзвітність» провела виїзне засідання у Фастівському районі. Наразі такі наради вже відбулися у всіх районах Київщини. Про це повідомив начальник КОВА Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook.

09:48:03 03.02.2024

РУСЛАН КРАВЧЕНКО ТА ЗАСТУПНИК МІНІСТРА З ПИТАНЬ СТРАТЕГІЧНИХ ГАЛУЗЕЙ ПРОМИСЛОВОСТІ ТИМУР ТКАЧЕНКО ПЕРЕВІРИЛИ СТАН ОБЛАШТУВАННЯ УКРИТТІВ НА КИЇВЩИНІ

Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко та заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тимур Ткаченко перевірили стан облаштування укриттів на Київщині. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

10:55:52 31.01.2024

ВІДБУДОВА КИЇВЩИНИ: У ГОСТОМЕЛІ ВІДНОВЛЮЮТЬ 16-ТИ КВАРТИРНИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК НА ВУЛИЦІ ОСТРОМИРСЬКІЙ

На Київщині триває відновлення об’єктів, що були зруйновані чи пошкоджені внаслідок ведення бойових дій. Зокрема, відновлюють житлові об’єкти коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Один з таких будинків – багатоповерхівка в Гостомелі на вулиці Остромирській, 67.

10:56:57 30.01.2024

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: НА КИЇВЩИНІ ВЖЕ ВІДНОВИЛИ 109 ОБ’ЄКТІВ МЕДЗАКЛАДІВ

На Київщині вже відновили повністю та частково із забезпеченням життєдіяльності 109 об’єктів закладів охорони здоров’я. Про це на брифінгу повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

13:17:34 23.01.2024