КОДА інформує

ВІДБУДОВА КИЇВЩИНИ: У БУЧАНСЬКОМУ РАЙОНІ ТРИВАЄ КАПРЕМОНТ МАКАРІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 КОШТОМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО БАНКУ

У Київській області триває відновлення об’єктів, що були пошкоджені внаслідок російської збройної агресії. Зокрема, активно відбудовуються школи та дитячі садки. Одним із об’єктів, де наразі проводиться ремонт, є Макарівський ліцей №1, що розташований у Бучанському районі. Роботи виконуються за фінансування Європейського інвестиційного банку. Замовником є Департамент регіонального розвитку КОВА.

14:55:31 07.06.2024

У КИЇВСЬКІЙ ОВА ПРОВЕЛИ НАРАДУ ЩОДО БУДІВНИЦТВА ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ВІДПОВІДНО ДО ОБЛАСНОЇ ПРОГРАМИ

У Київській ОДА відбулась чергова нарада з підрядниками, які будують приватні будинки на місці зруйнованих відповідно до обласної програми. Серед учасників також були представники Київської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України», ПрАТ ДТЕК «Київські регіональні електромережі» та профільних департаментів КОДА. Нарада відбулась під головуванням першого заступника голови КОДА Миколи Бойка.

14:05:02 27.05.2024

ЗА РІК РОБОТИ УРЯДОВОЇ ПРОГРАМИ ЄВІДНОВЛЕННЯ НА КИЇВЩИНІ ПОДАНО МАЙЖЕ 21 ТИС ЗАЯВОК

Урядова програма єВідновлення є одним із найдієвіших інструментів відбудови пошкоджених та зруйнованих об’єктів. Загалом за рік роботи програми на Київщині вже подано майже 21 тисяча заяв. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Київської ОДА Микола Бойко.

15:42:00 25.05.2024

МІНЦИФРИ: ПОВІДОМЛЯЙТЕ ПРО ПОШКОДЖЕНЕ ТА ЗРУЙНОВАНЕ ЖИТЛО ДО МІЖНАРОДНОГО РЕЄСТРУ ЗБИТКІВ ТЕПЕР НА ПОРТАЛІ ДІЯ

У квітні 2024 року з’явився новий сервіс у застосунку Дія, за допомогою якого українці повідомляють про пошкодження та руйнування житла через російську агресію до міжнародного Реєстру збитків. Відтепер скористатися послугою та подати заяву можна на порталі Дія.

09:03:04 22.05.2024

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: НА КИЇВЩИНІ ЗА ПІДТРИМКИ АМЕРИКАНСЬКОГО БЛАГОДІЙНИКА ХАНСЕНА ПЛАНУЄТЬСЯ…

На Київщині за підтримки американського благодійника Делла Лоя Хансена планується реалізувати низку проєктів з відновлення інфраструктури громад та підтримки ВПО. Про це під час брифінгу повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

11:01:59 19.05.2024

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: У ТАРАСІВЦІ НА КИЇВЩИНІ ЗАВДЯКИ ПІДТРИМЦІ АМЕРИКАНСЬКОГО БЛАГОДІЙНИКА ДЕЛЛА ЛОЯ ХАНСЕНА ПОБУДУЮТЬ ШКОЛУ

У Тарасівці на Київщині завдяки підтримці американського благодійника Делла Лоя Хансена побудують школу на 700 учнів. Сьогодні заклали капсулу будівництва школи «HansenVillage Academy». Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

10:25:52 15.05.2024

57 ТИС. УКРАЇНЦІВ ВІДБУДУВАЛИСЯ ЧИ КУПИЛИ НОВЕ ЖИТЛО З ЄВІДНОВЛЕННЯМ: РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО РОКУ РОБОТИ ПРОГРАМИ

Понад 57 тис. українців отримали кошти на ремонт житла або купівлю нового замість зруйнованого через бойові дії завдяки програмі єВідновлення. Загальна сума виплат зараз становить понад 11 млрд грн.

08:59:57 13.05.2024

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: НА КИЇВЩИНІ ЗАВДЯКИ МІЖНАРОДНИМ ПАРТНЕРАМ ВЖЕ ВСТАНОВИЛИ МАЙЖЕ 15 ТИС. ВІКОН У ПОШКОДЖЕНИХ РОСІЯНАМИ ОБ’ЄКТАХ

На Київщині завдяки міжнародним партнерам вже встановили майже 15 тис. вікон у пошкоджених росіянами об’єктах. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

09:07:32 01.05.2024

НА КИЇВЩИНІ МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРИ ДОПОМОГЛИ ВІДНОВИТИ ПОНАД 9 ТИСЯЧ ПОШКОДЖЕНИХ ВОРОГОМ ОБ’ЄКТІВ – БРИФІНГ КОВА

На Київщині активно триває процес відновлення об’єктів, що були пошкоджені та зруйновані внаслідок російської збройної агресії. Наразі відновлено повністю та частково зі збереженням функціонального призначення приміщень понад 17,5 тисяч об’єктів. Зокрема, близько 9 тисяч об’єктів відновлено за сприяння міжнародних партнерів та фондів. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Київської ОДА Микола Бойко.

09:03:15 27.04.2024