Інформація

ПЕРШІ ЗДОБУТКИ РЖИЩІВСЬКОЇ ОСВІТЯНСЬКОЇ РОДИНИ В КОНКУРСІ ГРАНТІВ З ПОДОЛАННЯ ЦИФРОВОЇ ОСВІТНЬОЇ НЕРІВНОСТІ В УКРАЇНІ «ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОРИВ»

Асоціація міст України висловлює щиру подяку за активну участь у всеукраїнському проєкті з подолання цифрової освітньої нерівності в Україні «Інноваційний прорив» фахівцям відділу освіти та педагогічним працівникам Ржищівської громади, які взяли активну участь у впровадженні сучасних електронних освітніх ресурсів у навчальний процес Нової Української Школи.

13:04:22 02.06.2021

РЖИЩІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ЛІДЕР» ОТРИМАВ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

Ржищівський ліцей «ЛІДЕР» отримав шкільний автобус "Еталон" для перевезення учнів: новенький, красивий, комфортний, безпечний, пахне свіжою фарбою, має ремені безпеки для кожного учня і кнопки викликів до водія.

14:32:30 29.12.2020