A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Інформація

ГОТУЄМОСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Швидко промайнув 2021/2022 навчальний рік, вже документи про освіту отримали випускники, учні відпочивають на літніх канікулах, а робота працівників освіти продовжується. Адміністрації закладів освіти громади та відділ освіти активно готуються до початку нового 2022/2023 навчального року. Розглядається можливість розпочати навчальний рік очно, а для цього потрібно обладнати хоча б найпростіші укриття, що відповідають вимогам часу і державним нормам. Разом з міським головою Крістіною Чорненькою здійснено об’їзд закладів, оглянуто можливі укриття та інші захисні споруди, які могли б бути захистом для дітей та дорослих на час оголошення тривоги. Вже отримали нормативні документи, в яких прописані вимоги до таких укриттів, створено комісію для визначення їх придатності та готуємося до об’їзду закладів з представниками ДСНС, Держпродспоживслужби для прийняття рішень про можливість використовувати такі укриття.

13:35:54 27.06.2022

ДО ВІДОМА БАТЬКІВ ШКОЛЯРІВ, ЯКІ ТИМЧАСОВО ПЕРЕБУВАЮТЬ У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

аклади загальної середньої освіти Ржищівської ТМГ надають освітні послуги за дистанційною формою навчання. Запрошуємо ваших дітей продовжити навчання в закладах нашої громади. Для цього потрібна заява довільної форми одного з батьків (опікунів, іншого законного представника, родича) здобувача освіти, яку можна надати факсом, електронною поштою, іншими засобами зв’язку чи у будь-який інший спосіб (за вибором заявника).

09:20:13 30.03.2022

В Ржищівській ДЮСШ вводиться дистанційне навчання

На Київщині впроваджено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, за умовами якого відвідування ЗАКЛАДІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ  здобувачами освіти буде дозволено за умови наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.  Наразі В РЖИЩІВСЬКІЙ ДЮСШ ПРОВАКЦНОВАНО 70% ПРАЦІВНИКІВ, тому в закладі вводиться дистанційне навчання. У разі збільшення відсотку вакцинованих працівників (до 80%), здобувачі освіти повернуться до навчання та відвідування гуртків.

11:47:02 23.09.2021

Повідомлення про результати проведення громадських слухань щодо затвердження Перспективного плану модернізації мережі закладів загальної середньої освіти Ржищівської міської територіальної громади Київської області на 2021-2024 роки

Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 78 Господарського кодексу України, пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», Законів України «Про освіту»,  до Закону України “Про повну загальну середню освіту”, протоколів проведення громадських слухань в селах Балико-Щучинка, Кузьминці, Великі Пріцьки повідомляємо, що 22 червня 2021 року були проведені наступні громадські слухання:

13:23:40 29.06.2021

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо затвердження Перспективного плану модернізації мережі закладів загальної середньої освіти Ржищівської  міської  територіальної громади Київської  області на 2021-2024 роки

1. Найменування організатора громадського обговорення -  Ржищівська міська рада Київської області та відділ освіти виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області.

13:25:28 15.06.2021

ПЕРШІ ЗДОБУТКИ РЖИЩІВСЬКОЇ ОСВІТЯНСЬКОЇ РОДИНИ В КОНКУРСІ ГРАНТІВ З ПОДОЛАННЯ ЦИФРОВОЇ ОСВІТНЬОЇ НЕРІВНОСТІ В УКРАЇНІ «ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОРИВ»

Асоціація міст України висловлює щиру подяку за активну участь у всеукраїнському проєкті з подолання цифрової освітньої нерівності в Україні «Інноваційний прорив» фахівцям відділу освіти та педагогічним працівникам Ржищівської громади, які взяли активну участь у впровадженні сучасних електронних освітніх ресурсів у навчальний процес Нової Української Школи.

13:04:22 02.06.2021

РЖИЩІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ЛІДЕР» ОТРИМАВ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

Ржищівський ліцей «ЛІДЕР» отримав шкільний автобус "Еталон" для перевезення учнів: новенький, красивий, комфортний, безпечний, пахне свіжою фарбою, має ремені безпеки для кожного учня і кнопки викликів до водія.

14:32:30 29.12.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора