Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Інформація

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проектів рішень Ржищівської міської ради Київської області 

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проектів рішень Ржищівської міської ради Київської області «Про перепрофілювання (зміну типу) та перейменування Стайківського ліцею «Світоч» Ржищівської міської ради Київської області» і «Про перепрофілювання (зміну типу) та перейменування Піївського ліцею «Ерудит» Ржищівської міської ради Київської області» Найменування організатора громадського обговорення -  Ржищівська міська рада Київської області та відділ освіти виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області. Питання винесені на  громадське обговорення:

10:11:35 29.04.2024

ОСВІТНІЙ ХАБ КИЇВЩИНИ

З приємністю сповіщаємо, що за ініціативи Міністерства освіти і науки України, Київської обласної військової адміністрації, Фонду освітніх ініціатив запроваджується соціально-гуманітарний проєкт “ОСВІТНІЙ ХАБ КИЇВЩИНИ”. З 1 лютого 2023 року ” ОСВІТНІЙ ХАБ КИЇВЩИНИ” гостинно запрошує за «віртуальні парти».

14:52:57 07.02.2023

У РЖИЩІВСЬКІЙ МТГ ВІДБУВСЯ І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

Відповідно до заявок на участь у І етапі, конкурс відбувся в відділеннях літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, історії, комп’ютерних наук. На конкурс надійшли роботи, які підготували учасники в шкільних наукових об’єднаннях:

11:11:26 20.01.2023

ЗАХОДИ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Пожежна безпека – одна з найважливіших умов безпечного освітнього процесу. З метою забезпечення пожежної безпеки наприкінці 2022 року в навчальних закладах освіти громади виконані роботи з вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій горищ у наступних закладах:

13:24:58 10.01.2023

ГОТУЄМОСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Швидко промайнув 2021/2022 навчальний рік, вже документи про освіту отримали випускники, учні відпочивають на літніх канікулах, а робота працівників освіти продовжується. Адміністрації закладів освіти громади та відділ освіти активно готуються до початку нового 2022/2023 навчального року. Розглядається можливість розпочати навчальний рік очно, а для цього потрібно обладнати хоча б найпростіші укриття, що відповідають вимогам часу і державним нормам. Разом з міським головою Крістіною Чорненькою здійснено об’їзд закладів, оглянуто можливі укриття та інші захисні споруди, які могли б бути захистом для дітей та дорослих на час оголошення тривоги. Вже отримали нормативні документи, в яких прописані вимоги до таких укриттів, створено комісію для визначення їх придатності та готуємося до об’їзду закладів з представниками ДСНС, Держпродспоживслужби для прийняття рішень про можливість використовувати такі укриття.

13:35:54 27.06.2022

ДО ВІДОМА БАТЬКІВ ШКОЛЯРІВ, ЯКІ ТИМЧАСОВО ПЕРЕБУВАЮТЬ У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

аклади загальної середньої освіти Ржищівської ТМГ надають освітні послуги за дистанційною формою навчання. Запрошуємо ваших дітей продовжити навчання в закладах нашої громади. Для цього потрібна заява довільної форми одного з батьків (опікунів, іншого законного представника, родича) здобувача освіти, яку можна надати факсом, електронною поштою, іншими засобами зв’язку чи у будь-який інший спосіб (за вибором заявника).

09:20:13 30.03.2022

В Ржищівській ДЮСШ вводиться дистанційне навчання

На Київщині впроваджено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, за умовами якого відвідування ЗАКЛАДІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ  здобувачами освіти буде дозволено за умови наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.  Наразі В РЖИЩІВСЬКІЙ ДЮСШ ПРОВАКЦНОВАНО 70% ПРАЦІВНИКІВ, тому в закладі вводиться дистанційне навчання. У разі збільшення відсотку вакцинованих працівників (до 80%), здобувачі освіти повернуться до навчання та відвідування гуртків.

11:47:02 23.09.2021

Повідомлення про результати проведення громадських слухань щодо затвердження Перспективного плану модернізації мережі закладів загальної середньої освіти Ржищівської міської територіальної громади Київської області на 2021-2024 роки

Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 78 Господарського кодексу України, пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», Законів України «Про освіту»,  до Закону України “Про повну загальну середню освіту”, протоколів проведення громадських слухань в селах Балико-Щучинка, Кузьминці, Великі Пріцьки повідомляємо, що 22 червня 2021 року були проведені наступні громадські слухання:

13:23:40 29.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора