Новини

З 01 по 02 грудня 2020 року відбудеться IV Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць

Є в Україні така традиція! Раз на рік молодіжні працівники і працівниці збираються на форум, щоб познайомитись,обговорити, навчитись, обмінятись досвідом, постратегувати і спланувати!

09:52:05 25.11.2020

Вітаємо команду Ржищівської ОТГ, яка посіла третє місце у Відкритому Чемпіонаті Кагарлицького району з футболу сезону весна-осінь

За підсумками Відкритого Чемпіонату Кагарлицького району сезону ВЕСНА-ОСІНЬ 2020 року призові місця розприділилися  наступним чином а саме: Перше місце ФК "ДРУЖБА" с. Мирівка (Кагарлицький район); Друге місце  ФК СФГ "ГОЩІВСЬКЕ" с. Григорівка (Обухівський район); Третє місце ФК "КОЛОС" Ржищівська обєднанна територіальна громада. ГС "Кагарлицька районна федерація футболу"

10:01:30 19.11.2020

Спорт під час карантину: де можна бігати

Бігати можна, але лише одному, у парках та інших рекреаційних зонах не рекомендує це робити. В лісі, приміром бігати можна. “Чи можна бігати на стадіонах?”

13:50:27 18.11.2020

Спорт під час карантину

Карантин вніс чималі зміни в повсякденний спосіб життя. Він наклав на нас певні обмеження, у тому числі й на заняття спортом. Однак це не привід відмовитися від активностей. Допоможемо вам зорієнтуватися, як продовжувати займатися спортом,  не порушуючи українське законодавство.

21:10:28 11.11.2020

У РЖИЩЕВІ ВІДКРИТО WORKOUT-МАЙДАНЧИК ТА МІНІ-ФУТБОЛЬНЕ ПОЛЕ

9 листопада відбулося відкриття об’єктів спортивної інфраструктури м.Ржищева в рамках обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2021 роки, а саме: міні-футбольне поле зі штучним покриттям розміром 42х22 м з двома тренажерами – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями у Ржищівському ОЗО «Лідер» та Workout тренажерний майданчик у Ржищівському ОЗО «Гармонія».

10:29:02 10.11.2020

ВІДДІЛ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН КОНКУРСАХ ДО ДНЯ СТУДЕНТА

Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Ця прекрасна пора, про яку мріє, мабуть, кожний школяр, за всіх часів була і є символом молодості, веселощів і першої любові…

15:20:06 05.11.2020

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «РЖИЩІВСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА»

29 жовтня на нараді викладачів Ржищівської мистецької школи, заступник ржищівського міського голови Юрій Терещенко оголосив результати конкурсного відбору на заміщення посади директора КЗ «Ржищівська мистецька школа» та представив колективу її директора - РИЖОВУ АННУ ОЛЕГІВНУ, яка  народилася  в с. Стайки, має вищу музичну освіту, понад 10 років працювала керівником вокальної студії  в Палаці Культури «Енергетик» м.Українка.

10:17:32 30.10.2020