Оголошення. Новини. Плани.

"ДИВОСВІТ" НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ В АЛБАНІЇ

Артисти Народного ансамблю танцю «ДИВОСВІТ» взяли участь в ХХІ Міжнародному фестивалі Музики і Танцю "Фестивальні дні в Дурресі".  "ДИВОСВІТУ", як представникам України, надали честь очолювати парад, також наші артисти почесно відкривали фестиваль та закривали. Цікаво, що впродовж виступів у наших артистів з'явилися прихильники, які дуже хотіли танцювати і долучалися до танців разом з нашими учасниками.

19:23:13 31.08.2023

ДОВБУШ – ГОЛОВНА КІНОПРЕМ'ЄРА РОКУ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

В Україні стартує прем'єра наймасштабнішого українського проєкту пригодницько-історичного екшену «Довбуш». Вона відбудеться вже 24 серпня. Стрічка розповідає про найславетнішого з ватажків опришківського руху, Олексу Довбуша, що прагнув лише одного — вільно жити й любити на своїй землі. Та щоб здійснити бажане, йому довелось зібрати військо й рушити у запеклий бій.

22:03:37 16.08.2023

ЗАХОДИ ДО 872 РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ МІСТА РЖИЩІВ

Друзі, запрошуємо Вас відвідати творчі та пізнавальні заходи до Дня міста Ржищів. Відзначати День міста Ржищів у День Святої Трійці – споконвічна традиція. Відвідувати храм, прикрашати зіллям житло, зустрічатися з друзями та родичами це і є традиції наших предків та культура, яку ми передаємо наступним поколінням українців та ржищівчан.

15:15:09 30.05.2023

ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ ВИСТАВКУ-ЯРМАРОК "ВЕЛИКОДНІ ТРАДИЦІЇ"

Хто скуштує по шматку від дев'яти різних пасок - цілий рік буде щасливим, йдеться у великодньому, українському повір'ї. Відчуйте смак великодньої здоби за старовинними рецептами від господинь Ржищівської громади. Від кожного села - унікальний рецепт і випічка.

13:43:27 20.04.2023

ПОЕТИЧНІ ЧИТАННЯ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЛІНИ КОСТЕНКО

Запрошуємо земляків Ліни Костенко та всіх поціновувачів творчості нашої талановитої поетеси завітати на благодійну мистецьку акцію. Розпочніть свій недільний день з мистецтва. 19 березня о 10:00 в парку Трипільської культури.

14:47:19 15.03.2023

РІЗДВЯНЕ ДІЙСТВО ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Діти під час війни, найвразливіші. Відчувають повний спектр емоцій як негативних, так і позитивних.  Щоб позитивних емоцій було більше, а віра в дива не закінчувалася учасники Народного ансамблю танцю "ДИВОСВІТ" Ржищівського Будинку культури та Ржищівська мистецька школа влаштували для дошкільнят громади розважальну програму "Врятуємо Різдво".

09:07:01 23.12.2022

Вертепне дійство "Кольорова мозаїка Різдва".

Запрошуємо жителів та гостей громади зануритися в атмосферу традиційного українського Різдва і відвідати Вертепне дійство з колядками та Вертепом. Настрій будуть створювати різдвяні фотозони та локації з українськими смаколиками.

14:21:48 21.12.2022

РОБОЧА НАРАДА У ВІДДІЛІ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

19 серпня начальник відділу культури і туризму Олена Пасека провела робочу нараду із культпрацівниками відділу культури і туризму Ржищівської громади. Провели аналіз роботи закладів та спланували заходи на осінній період.

19:34:28 19.08.2022