Новини

Пам’яті кобзаря Василя Литвина присвячується: «ЙОГО ЛЮБОВ, СВІТЛО, ПІСНЯ, СЛОВО ЖИТИМУТЬ ЗАВЖДИ!» (2021)

7 квітня 2017 року пішов в інший світ Василь Степанович Литвин (1941–2017), кобзар, мудрець, великий українець, світла людина, лицар українського народного духу, заслужений артист України, вчитель, духовний наставник, Батько для багатьох нас, творець Стрітівської кобзарської школи, член Історичного клубу «Холодний Яр».

20:49:33 07.04.2021

"ТОП - твої обов'язки та права". Онлайн зустрічі 01 квітня о 13.00 з представником відділу зв'язків з громадськістю - Сергієм Безпальчуком.

Управлінням молоді та спорту Київської облдержадміністрації спільно з представниками відділів зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Київської області та міста Києва, а також Київським обласним молодіжним центром реалізується проект «ТОП – твої обов’язки та права».

16:09:52 25.03.2021

У РЖИЩЕВІ ВІДКРИТО WORKOUT-МАЙДАНЧИК ТА МІНІ-ФУТБОЛЬНЕ ПОЛЕ

9 листопада відбулося відкриття об’єктів спортивної інфраструктури м.Ржищева в рамках обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2021 роки, а саме: міні-футбольне поле зі штучним покриттям розміром 42х22 м з двома тренажерами – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями у Ржищівському ОЗО «Лідер» та Workout тренажерний майданчик у Ржищівському ОЗО «Гармонія».

10:29:02 10.11.2020

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «РЖИЩІВСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА»

29 жовтня на нараді викладачів Ржищівської мистецької школи, заступник ржищівського міського голови Юрій Терещенко оголосив результати конкурсного відбору на заміщення посади директора КЗ «Ржищівська мистецька школа» та представив колективу її директора - РИЖОВУ АННУ ОЛЕГІВНУ, яка  народилася  в с. Стайки, має вищу музичну освіту, понад 10 років працювала керівником вокальної студії  в Палаці Культури «Енергетик» м.Українка.

10:17:32 30.10.2020

76-РІЧНИЦЯ ВИГНАННЯ НАЦИСТІВ З УКРАЇНИ

29 жовтня делегація від виконавчого комітету Ржищівської міської ради на чолі із Юрієм Терещенком - заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, у складі працівників відділу культури і туризму, територіального центру та членів міської ради ветеранів, вшанували  пам`ять жертв нашого народу у боротьбі проти нацизму, загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання та поклали квіти до пам`ятника загиблим воїнам та загиблим односельчанам.

10:12:57 30.10.2020