Київська область, Ржищів

Оголошення

Мистецьку програму до ювілею поетеси Ліни Костенко "Немов чарівні декорації" перенесено

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», на виконання розпорядження виконуючої обов`язки міського голови від 11 березня 2020 року №121 «Про запровадження карантину на території Ржищівської міської ОТГ» та відповідно до наказу начальника відділу культури і туризму від 12 березня 2020 року № 07 «Про запровадження карантину в закладах культури Ржищівської міської ОТГ» закладам культури Ржищівської міської ОТГ з 12 березня до 3 квітня 2020 р. заборонено проведення всіх масових заходів та призупинено освітній процес в Ржищівській дитячій музичній школі.

09:14:08 17.03.2020