Опитування молоді Ржищівської ОТГ

Друже, просимо тебе надати відповіді на прості, але важливі запитання, які допоможуть нашій громаді взяти участь у конкурсі на створення унікального Молодіжного Центру Ржищівської ОТГ! І, нарешті, для всіх нас з'явиться місце, де кожен зможе реалізовувати свої творчі ідеї!

14:49:22 25.01.2021

МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді

Мрієш про простір у своїй громаді, де молодь зможе реалізувати свій потенціал, генерувати та втілювати ідеї, знаходити однодумців, отримувати нові навички? Давай створимо його разом! В рамках 5-річної програми “Мріємо та діємо” запускається проєкт “МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді”. Його мета полягає у посиленні спроможності молодіжних просторів у громадах надавати якісні послуги для молоді та розбудовувати сприятливе середовище для розвитку громадського активізму, підвищення соціальної згуртованості, просування толерантності та інклюзивності у громадах.

14:17:50 15.01.2021

10 грудня - Всесвітній день футболу

Відділ молоді та спорту ,бажає вам  невичерпної любові до футболу усім причетним до цієї гри. Нехай витончена гра щоразу дарує виключно найкращі враження та змушує висловлювати щирі захоплення. Футболістам - успіху, тренерам - мудрості, функціонерам - наснаги. Разом підтримуймо український футбол.

07:00:39 09.12.2020

Онлайн-квіз Youth Game

Наймасштабніший інтелектуальний батл молодіжних працівників та працівниць - Youth Game, тепер на каналі Перший молодіжни1!!! Починаємо 01 грудня о 18:30 нашу гру. Гра відбуватиметься на платформі www.open-quiz.com

11:49:56 30.11.2020

З 01 по 02 грудня 2020 року відбудеться IV Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць

Є в Україні така традиція! Раз на рік молодіжні працівники і працівниці збираються на форум, щоб познайомитись,обговорити, навчитись, обмінятись досвідом, постратегувати і спланувати!

09:52:05 25.11.2020

Вітаємо команду Ржищівської ОТГ, яка посіла третє місце у Відкритому Чемпіонаті Кагарлицького району з футболу сезону весна-осінь

За підсумками Відкритого Чемпіонату Кагарлицького району сезону ВЕСНА-ОСІНЬ 2020 року призові місця розприділилися  наступним чином а саме: Перше місце ФК "ДРУЖБА" с. Мирівка (Кагарлицький район); Друге місце  ФК СФГ "ГОЩІВСЬКЕ" с. Григорівка (Обухівський район); Третє місце ФК "КОЛОС" Ржищівська обєднанна територіальна громада. ГС "Кагарлицька районна федерація футболу"

10:01:30 19.11.2020