Київська область, Ржищів

Оголошення

«Вікі любить пам’ятки 2020» – завантажте фотографії, допоможіть Вікіпедії та змагайтеся за призи!

З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Мстою проекту е зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії – Цього року вже понад 20 країн світу заявили своє бажання провес їй конкурс.В Україні конкурс пройде вже дев’ятий рік поспіль. Конкурсний список складається з понад 89 тисяч пам’яток історико-культурної спадщини з усіх областей України, в тому числі Криму. За попередні роки понад 2700 учасників завантажили понад 280 тисяч світлин майже 35 тисяч об’єктів культурної спадщини – культових споруд, будинків, палаців. Проте більша частина культурної спадщини України все ще не має своїх світлин у Вікіпедії. Конкурс має на меті це виправити.

21:38:51 10.08.2020

Мистецьку програму до ювілею поетеси Ліни Костенко "Немов чарівні декорації" перенесено

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», на виконання розпорядження виконуючої обов`язки міського голови від 11 березня 2020 року №121 «Про запровадження карантину на території Ржищівської міської ОТГ» та відповідно до наказу начальника відділу культури і туризму від 12 березня 2020 року № 07 «Про запровадження карантину в закладах культури Ржищівської міської ОТГ» закладам культури Ржищівської міської ОТГ з 12 березня до 3 квітня 2020 р. заборонено проведення всіх масових заходів та призупинено освітній процес в Ржищівській дитячій музичній школі.

09:14:08 17.03.2020