Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи, НС та ЦЗН інформує

Привласнювали віртуальні активи під приводом онлайн-заробітку: кіберполіцейські Києва затримали членів злочинної організації

Правоохоронці встановили дев’ятьох членів угруповання, які шляхом обману привласнювали віртуальні активи громадян. Фігурантам оголошено підозру та обрано запобіжні заходи. Їм загрожує до 12 років ув’язнення. Столичні кіберполіцейські спільно зі слідчими слідчого відділу Дарницького УП ГУНП у м. Києві під процесуальним керівництвом Дарницької окружної прокуратури м. Києва виявили і припинили діяльність злочинної організації, учасники якої шахрайським чином заволодівали коштами громадян.

15:29:12 06.03.2024

Мінцифра та Департамент кіберполіції спільно з ВГО «Магнолія» запустили портал повідомлень про сексуальне насильство над дітьми

Відсьогодні в Україні діє перший портал повідомлень про матеріали, пов’язані із сексуальним насильством над дітьми в мережі – StopCrime. Повідомити про можливий злочин на тему сексуального насильства над дітьми в інтернеті можна за посиланням: https://stopcrime.ua/net-crime

16:45:22 04.03.2024

Не спалюйте суху ролинність!

Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київскій області інформує, що із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Навесні торішня трава швидко висихає і легко загорається від сірника, цигарки. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні. Водночас неконтрольоване випалювання сухої трави часто є причиною лісових та торф’яних пожеж, загоряння житлових будинків та господарських споруд, травмування і навіть загибелі самих паліїв. Необережне поводження з вогнем може призвести до великомасштабних пожеж, адже швидкість поширення вогню у суху та вітряну погоду надзвичайно висока.

09:55:22 28.02.2024

20 лютого  рятувальники Обухівського районного управління спільно з командою ДЮРП «ЛІДЕР» провели Єдиний урок в класі безпеки з учнями 9-го класу ОЗО Ржищівського ліцею «Лідер».

Під час заходу фахівці розповіли дітям про основні правила пожежної безпеки в побуті, правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем.  Інспектори нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та правила поводження на льоду. Дітям було наголошено правила пожежної безпеки як вдома так і на вулиці та як діяти якщо «Ви» опинились в осередку пожежі чи провалились під кригу. Інспектори МВС наголосили та роз’яснили дітям термін «державна зрада» та про покарання і наслідки.

16:06:37 20.02.2024

05 лютого рятувальники Обухівського районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів Ржищівської громади.

Фахівці ДСНС нагадали та наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті та надали рекомендації, щодо користування елктронагрівальними приладами, генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення, пічним опаленням. Особливу увагу населення було звернуто на дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.

15:47:35 05.02.2024

Другий етап міжнародної спецоперації: Нацполіція спільно з чеськими правоохоронцями затримала учасників злочинної організації

Зловмисники створили мережу фішингових сall-центрів на території столиці і ошукали десятки іноземців на майже два мільйони чеських крон, що в еквіваленті складає близько трьох мільйонів гривень.

16:49:14 22.01.2024

Завдав провідній світовій компанії сотні мільйонів збитків: кіберполіція та слідчі Нацполу викрили хакераЗавдав провідній світовій компанії сотні мільйонів збитків: кіберполіція та слідчі Нацполу викрили хакера

Оперативники Департаменту кіберполіції та слідчі Головного слідчого управління Нацполіції під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора спільно з колегами з Європолу (установа правопорядку ЄС з протидії міжнародній організованій злочинності) викрили 29-річного хакера.

18:14:05 12.01.2024

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ ТА ІНШИХ НС ПІД ЧАС ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

З метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки місць, що будуть задіяні для проведення святкових заходів до Дня Незалежності України рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки.

14:25:09 21.08.2023