Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи, НС та ЦЗН інформує

Рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з настоятелями храмів та парафіянами.

15 квітня працівниками Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області У РУ ГУ  проведено інструктажі із настоятелями культових споруд та парафіянами Ржищівської територіальної громади Обухівського району, щодо забезпечення пожежної безпеки під час святкування Великодніх свят. Фахівці ДСНС звернули увагу священнослужителів на необхідності утримання в справному стані електромереж, належний стан шляхів евакуації, наявність в приміщеннях первинних засобів пожежогасіння. Крім того, наголосили на суворому дотриманні правил пожежної безпеки, особливо при використанні відкритого вогню під час богослужінь.

13:48:15 18.04.2022

Запишись в добровольці з цивільного захисту - допоможи країні!

Громадяни, які бажають брати участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України: розборі завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаженні гуманітарних вантажів та інших заходів, можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту.

14:33:15 12.04.2022

В’ЇЗД НА ТЕРИТОРІЮ ОГЛЯДОВОГО МАЙДАНЧИКА «ЛИПКИ» У РЖИЩЕВІ ТИМЧАСОВО ЗАБОРОНЕНО

Масив «Липки» у Ржищеві став своєрідним місцем паломництва не лише туристів, але і місцевих жителів із-за неймовірних краєвидів. Проблема в тому, що багато бажаючих зробити красиві атмосферні фото під’їздять на авто майже до краю кручі, а це призводить до її руйнації та становить серйозну небезпеку для життя та здоров’я людей. З настанням тепла, ця проблема знову стає актуальною. Окрім того, дана місцевість досить упізнавана.

14:02:39 12.04.2022

РЯТУВАЛЬНИКИ ІНФОРМУЮТЬ ГРОМАДЯН

29 березня рятувальники Обухівскього районного управління провели профілактичний рейд в м. Ржищів та с. Стайки щодо заборони спалювання сухої рослинності та можливих небезпек в період воєнного стану. Працівники ДСНС розповіли громадянам про шкоду та небезпеку, яку несе в собі спалювання сухої рослинності як для власного здоров‘я, так і навколишнього середовища.

09:27:10 31.03.2022

Дії населення при отриманні сигналу "Хімічне зараження"

- Негайно залишити зону ураження - У разі неможливості евакуації залишатись у приміщеннях і обмежити доступ повітря із зовні - Щільно зачинити вікна та двері, вентиляційні отвори, димоходи - Одягнутися так, щоб залишилося якомога менше відкритої шкіри - Заклеїти щілини у вікнах папером чи скотчем - При можливості використовувати протигази або ватно-марлеві пов'язки (шматок тканини) змочені водою чи 2-5% розчинами питної соди - При перебуванні на вулиці забороняється торкатися будь-яких предметів - Чекати повідомлення від органів влади через засоби зв'язку (телевізор, радіо, телефон тощо) для отримання вказівок щодо подальших дій

20:07:33 24.03.2022

На території Обухівського району вводиться комендантська година з 20 годин 00 хвилин 18 березня 2022 року до 07 годин 00 хвилин 19 березня 2022 року

Заборона пересуватися населеними пунками громади! Не виходимо на вулиці та інші громадські місця (тільки зі спеціально виданими перепустками та посвідченнями особи). Прохання до всіх підготуватися до того, що ДВІ ДОБИ доведеться знаходитися вдома, або, за сигналом тривоги, - в укритті!

15:00:51 18.03.2022

Щодо патрулювання правопорядку

До відома жителів та внутрішньопереміщених осіб! На території м. Ржишів, проводиться патрулювання, з метою дотримання правопорядку, відповідно до розпорядження міського голови! Денний патруль та нічний патруль. Всім іншим, хто не задіяний в патрулюванні, ЗАБОРОНЕНО, займатися патрулюванням та носити жовті пов'язки. Якщо до вас, підійшов патруль, попросіть їх показати вам розпорядження. В разі відсутності такого документу, повідомте про це в оперативний штаб за номером 0635272234 (цілодобово).

15:59:29 10.03.2022