Державна служба надзвичайних ситуацій інформує

Київська область: цікаво та безпечно з рятувальниками про головне

На сьогодні Класи безпеки стали невід’ємною складовою освітньої системи на усіх її етапах. І в навчальних закладах де ще немає такого класу є альтернатива - Мобільний клас безпеки.  Так, 14 грудня, до Ржищівської громади, що на Обухівщині, завітав Мобільний клас безпеки ДСНС та UNICEF, де зібрав навколо себе учнів академічного ліцею «Лідер». Але на жаль, через сигнал повітряної тривоги, захід, у цілях безпеки дітей, проходив в укритті навчального закладу.

10:52:22 18.12.2023

29 листопада рятувальники Обухівського районного управління спільно з командою ДЮРП ЛІДЕР, провели Єдиний урок з безпеки в класі безпеки ОЗО Ржищівського ліцею «ЛІДЕР»

Під час заходу фахівці розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем.  Інспектори нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та відпрацювали дії під час даного сигналу. Дітям було наголошено правила пожежної безпеки як вдома так і на вулиці та як діяти якщо «Ви» опинились в осередку пожежі.

09:51:38 30.11.2023

29 листопада  рятувальники Обухівського районного управління провели роз’яснювальну роботу з настоятелями та обслуговуючим персоналом культових споруд розташованих на території Ржищівської громади.

З метою запобіганн та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на обєктах задіяних у святкових Новорічних та Різдвяних заходах  29 листопада  рятувальники Обухівського районного управління провели роз’яснювальну роботу з настоятелями та обслуговуючим персоналом культових споруд, розташованих на території Ржищівської громади. Фахівці ДСНС нагадали про правила користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення в разі відключення світла.

09:45:01 30.11.2023

Рятувальники Обухівського районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну  роботу серед жителів Ржищівської громади

З метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі 29 листопада  рятувальники Обухівського районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну  роботу серед жителів Ржищівської громади. Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті та надали рекомендації, щодо користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення.

09:42:35 30.11.2023

06 липня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно провели рейд по водним об’єктам Ржищівської громади

Співробітники ДСНС нагадали громадянам правил поводження на воді та поблизу водойм. Серед населення було розповсюджено листівки у вигляді наглядної агітації з правилами поводження на воді.

12:04:28 07.07.2023

23 січня рятувальники Обухівського районного управління провели «Єдиний урок з безпеки» для учнів одного з навчальних закладів Ржищівської громади

Під час заходу рятувальники розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем. Інспектори ДСНС нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як вдома так і на вулиці та як діяти якщо «Ви» опинились в осередку пожежі.

15:55:47 24.01.2023

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПОЖЕЖНО-ПРОФІЛАКТИЧНЕ ВІДПРАЦЮВАННЯ У СЕЛІ МАЛИЙ БУКРИН

Як повідомляється на сторінці Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області у Facebook, 10 лютого рятувальники Обухівського районного управління провели позапланове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання в селі Малий Букрин Ржищівської міської територіальної громади, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.

11:13:12 11.02.2022

13 січня співробітники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області з метою забезпечення життя та здоров’я людей на водних об’єктах було проведено рейд на водних об’єктах Ржищівської громади

Рятівники проводили бесіди з рибаками та нагадували їм про заходи безпеки на льоду та про дії, які необхідно виконувати якщо ви провалились під лід.

15:09:25 13.01.2022

Державна служба надзвичайних ситуацій (Кагарлицький РС) інформує

14 вересня 2021 року  рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області завітали до ОЗ Стайківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ржищівської обєднаної територіальної громади Фахівці ДСНС виступили перед дітьми та розповіли про порядок дій під час евакуації, до яких наслідків призводять пустощі з вогнем як у приміщенні, так і надворі, недбалість при використанні різноманітних обігрівальних приладів, правила поводження при виявленні вибухонебезпечних приладів. Дітям нагадали телефони екстрених служб та вручили  інформаційні листівки з питань безпеки.

13:30:31 15.09.2021

Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області інформує: правила пожежної безпеки для дітей і підлітків

Пожежі є найбільш руйнівним видом стихійних лих для людства. Щорічно вони не тільки завдають матеріальної шкоди, а й позбавляють людей здоров'я і навіть життя. Особливо вразливі в таких ситуаціях діти – вони не володіють необхідними навичками виживання в екстремальних ситуаціях і часто просто намагаються сховатися від вогню під ліжком або у шафі. Сьогодні ми розповімо, що кожна дитина повинна знати про пожежну безпеку.

08:18:38 13.09.2021