A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ржищівська міська об'єднана територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Державна служба надзвичайних ситуацій (Кагарлицький РС) інформує

Профілактичні рейди водними обєктами Кагарлицької, Ржищівської ТГ

24 та 25 липня працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели профілактичні рейди на водних об’єктах Ржищівської та Кагарлицької ТГ з метою навчання населення правилам поведінки під час відпочинку біля водойм.

09:08:41 26.07.2021

Комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Балико-Щучинка,

21 липня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Балико-Щучинка, Обухівського районну, Ржищівської міської територіальної громади з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.

13:09:46 21.07.2021

Рятувальники Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області провели спеціальне об’єктове тренування на території ДП «Ржищівський лісгосп»

24 травня 2021 року  відповідно план-графіку проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту, рятувальники Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області, провели спеціальне об’єктове тренування на території ДП «Ржищівський лісгосп» розташованого за адресою: Київська обл., м. Ржищів, вул. Шевченка, 91.

09:10:01 26.05.2021

Фахівцями служби цивільного захисту було здійснено обстеження захисної споруди цивільного захисту ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей».

24 лютого фахівцями служби цивільного захисту спільно з начальником відділу з питань діяльності правоохоронних органів оборонної та мобілізаційної роботи і цивільного захисту виконавчого комітету Ржищівської міської ради та інженером з охорони праці ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» було здійснено обстеження захисної споруди цивільного захисту ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей».

09:08:37 26.05.2021

Ррятувальники Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області, провели спеціальне об’єктове тренування на території ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей»

24 травня 2021 року  відповідно план-графіку проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту, рятувальники Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області, провели спеціальне об’єктове тренування на території ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей», розташованого за адресою: Київська обл., м. Ржищів, вул. Соборна 110.   Темою проведення даного об’єктового тренування було: «Дії персоналу працівників ліцею при евакуації людей з приміщень та гасіння умовної пожежі». Перед початком тренувань, проводився протипожежний інструктаж персоналу, були нагадані правила користування первинними засобами пожежогасіння.

09:05:51 26.05.2021

Спеціальне об'єктове тренування КЗ КОР "Стрітівський педагогічний фаховий коледж кобзарського мистецтва"

14 травня 2021 року  відповідно план-графіку проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту, рятувальники Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області, провели спеціальне об’єктове тренування на території КЗ КОР «Стрітівський педагогічний фаховий коледж кобзарського мистецтва» Темою проведення даного об’єктового тренування було: «Дії персоналу працівників коледжу при евакуації людей з приміщень та гасіння умовної пожежі». Перед початком тренувань, проводився протипожежний інструктаж персоналу, були нагадані правила користування первинними засобами пожежогасіння.

14:38:41 14.05.2021

04 травня 2021 року о 13 год 17 хв. на пункт зв’язку 19-ДПРЧ м. Кагарлик надійшло повідомлення про загорання  трав’яного настилу в  м. Ржищів вул. Оболонська.

На гасіння пожежі о 13 год. 18 хв. виїхав черговий караул 20-ДПРЧ м. Ржищів у складі 5 чол. По прибуттю до місця виклику 20-ДПРЧ м. Ржищів о 13 год. 28 хв. встановлено, що горить трав’яний настил на площі 200м2. На гасіння пожежі було подано 1 ствол «Б».

14:07:03 05.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора