A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Державна служба надзвичайних ситуацій інформує

06 липня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно провели рейд по водним об’єктам Ржищівської громади

Співробітники ДСНС нагадали громадянам правил поводження на воді та поблизу водойм. Серед населення було розповсюджено листівки у вигляді наглядної агітації з правилами поводження на воді.

12:04:28 07.07.2023

23 січня рятувальники Обухівського районного управління провели «Єдиний урок з безпеки» для учнів одного з навчальних закладів Ржищівської громади

Під час заходу рятувальники розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем. Інспектори ДСНС нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як вдома так і на вулиці та як діяти якщо «Ви» опинились в осередку пожежі.

15:55:47 24.01.2023

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПОЖЕЖНО-ПРОФІЛАКТИЧНЕ ВІДПРАЦЮВАННЯ У СЕЛІ МАЛИЙ БУКРИН

Як повідомляється на сторінці Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області у Facebook, 10 лютого рятувальники Обухівського районного управління провели позапланове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання в селі Малий Букрин Ржищівської міської територіальної громади, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.

11:13:12 11.02.2022

13 січня співробітники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області з метою забезпечення життя та здоров’я людей на водних об’єктах було проведено рейд на водних об’єктах Ржищівської громади

Рятівники проводили бесіди з рибаками та нагадували їм про заходи безпеки на льоду та про дії, які необхідно виконувати якщо ви провалились під лід.

15:09:25 13.01.2022

Державна служба надзвичайних ситуацій (Кагарлицький РС) інформує

14 вересня 2021 року  рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області завітали до ОЗ Стайківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ржищівської обєднаної територіальної громади Фахівці ДСНС виступили перед дітьми та розповіли про порядок дій під час евакуації, до яких наслідків призводять пустощі з вогнем як у приміщенні, так і надворі, недбалість при використанні різноманітних обігрівальних приладів, правила поводження при виявленні вибухонебезпечних приладів. Дітям нагадали телефони екстрених служб та вручили  інформаційні листівки з питань безпеки.

13:30:31 15.09.2021

Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області інформує: правила пожежної безпеки для дітей і підлітків

Пожежі є найбільш руйнівним видом стихійних лих для людства. Щорічно вони не тільки завдають матеріальної шкоди, а й позбавляють людей здоров'я і навіть життя. Особливо вразливі в таких ситуаціях діти – вони не володіють необхідними навичками виживання в екстремальних ситуаціях і часто просто намагаються сховатися від вогню під ліжком або у шафі. Сьогодні ми розповімо, що кожна дитина повинна знати про пожежну безпеку.

08:18:38 13.09.2021

Основні правила безпеки при користуванні електронагрівальними приладами

Експлуатуючи нагрівальні прилади, слід пам’ятати про те, що вони можуть стати причиною пожежі. Щоб запобігти небезпечних перегрівань, не можна встановлювати електрокаміни ближче 0,5 м від стін та меблів. Крім того при роботі і зберіганні електрокаміна на його поверхні накопичується пил, який може спалахнути. Необхідно протирати камін від пилу м’якою ганчіркою.

08:10:42 13.09.2021

Державна служба надзвичайних ситуацій інформує

На виконання Плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік затвердженого Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року № 1956-р, та з метою недопущення матеріальних втрат зернових і грубих кормів через пожежі та інші надзвичайні ситуації в місцях збирання, зберігання та переробки врожаю інспекторським складом Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено інформаційно-роз'яснювальна робота з працівниками сільськогосподарського підприємства.

08:22:55 06.08.2021

Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області нагадує правила пожежної безпеки

Пожежна безпека в магазині Всі власники магазинів, хоча б раз стикалися з працівниками ДСНС які перевіряють пожежну безпеку того чи іншого об’єкту. А ось пройти перевірку без штрафів вдавалося одиницям. Що ж повинно бути в магазині і яких умов потрібно дотримуватися, аби забезпечити збереження бізнесу і здоров'я людей, читайте в статті.

09:52:09 05.08.2021

Комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Великі Пріцьки

03 серпня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Великі Пріцьки , Обухівського районну, Ржищівської міської територіальної громади з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.

09:50:09 05.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора