Державна служба надзвичайних ситуацій (Кагарлицький РС) інформує

Профілактичні рейди водними обєктами Кагарлицької, Ржищівської ТГ

24 та 25 липня працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели профілактичні рейди на водних об’єктах Ржищівської та Кагарлицької ТГ з метою навчання населення правилам поведінки під час відпочинку біля водойм.

09:08:41 26.07.2021

Комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Балико-Щучинка,

21 липня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Балико-Щучинка, Обухівського районну, Ржищівської міської територіальної громади з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.

13:09:46 21.07.2021

Рятувальники Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області провели спеціальне об’єктове тренування на території ДП «Ржищівський лісгосп»

24 травня 2021 року  відповідно план-графіку проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту, рятувальники Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області, провели спеціальне об’єктове тренування на території ДП «Ржищівський лісгосп» розташованого за адресою: Київська обл., м. Ржищів, вул. Шевченка, 91.

09:10:01 26.05.2021

Фахівцями служби цивільного захисту було здійснено обстеження захисної споруди цивільного захисту ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей».

24 лютого фахівцями служби цивільного захисту спільно з начальником відділу з питань діяльності правоохоронних органів оборонної та мобілізаційної роботи і цивільного захисту виконавчого комітету Ржищівської міської ради та інженером з охорони праці ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» було здійснено обстеження захисної споруди цивільного захисту ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей».

09:08:37 26.05.2021

Ррятувальники Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області, провели спеціальне об’єктове тренування на території ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей»

24 травня 2021 року  відповідно план-графіку проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту, рятувальники Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області, провели спеціальне об’єктове тренування на території ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей», розташованого за адресою: Київська обл., м. Ржищів, вул. Соборна 110.   Темою проведення даного об’єктового тренування було: «Дії персоналу працівників ліцею при евакуації людей з приміщень та гасіння умовної пожежі». Перед початком тренувань, проводився протипожежний інструктаж персоналу, були нагадані правила користування первинними засобами пожежогасіння.

09:05:51 26.05.2021

Спеціальне об'єктове тренування КЗ КОР "Стрітівський педагогічний фаховий коледж кобзарського мистецтва"

14 травня 2021 року  відповідно план-графіку проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту, рятувальники Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області, провели спеціальне об’єктове тренування на території КЗ КОР «Стрітівський педагогічний фаховий коледж кобзарського мистецтва» Темою проведення даного об’єктового тренування було: «Дії персоналу працівників коледжу при евакуації людей з приміщень та гасіння умовної пожежі». Перед початком тренувань, проводився протипожежний інструктаж персоналу, були нагадані правила користування первинними засобами пожежогасіння.

14:38:41 14.05.2021

04 травня 2021 року о 13 год 17 хв. на пункт зв’язку 19-ДПРЧ м. Кагарлик надійшло повідомлення про загорання  трав’яного настилу в  м. Ржищів вул. Оболонська.

На гасіння пожежі о 13 год. 18 хв. виїхав черговий караул 20-ДПРЧ м. Ржищів у складі 5 чол. По прибуттю до місця виклику 20-ДПРЧ м. Ржищів о 13 год. 28 хв. встановлено, що горить трав’яний настил на площі 200м2. На гасіння пожежі було подано 1 ствол «Б».

14:07:03 05.05.2021