Державна служба надзвичайних ситуацій (Кагарлицький РС) інформує

14 вересня 2021 року  рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області завітали до ОЗ Стайківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ржищівської обєднаної територіальної громади Фахівці ДСНС виступили перед дітьми та розповіли про порядок дій під час евакуації, до яких наслідків призводять пустощі з вогнем як у приміщенні, так і надворі, недбалість при використанні різноманітних обігрівальних приладів, правила поводження при виявленні вибухонебезпечних приладів. Дітям нагадали телефони екстрених служб та вручили  інформаційні листівки з питань безпеки.

13:30:31 15.09.2021

Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області інформує: правила пожежної безпеки для дітей і підлітків

Пожежі є найбільш руйнівним видом стихійних лих для людства. Щорічно вони не тільки завдають матеріальної шкоди, а й позбавляють людей здоров'я і навіть життя. Особливо вразливі в таких ситуаціях діти – вони не володіють необхідними навичками виживання в екстремальних ситуаціях і часто просто намагаються сховатися від вогню під ліжком або у шафі. Сьогодні ми розповімо, що кожна дитина повинна знати про пожежну безпеку.

08:18:38 13.09.2021

Основні правила безпеки при користуванні електронагрівальними приладами

Експлуатуючи нагрівальні прилади, слід пам’ятати про те, що вони можуть стати причиною пожежі. Щоб запобігти небезпечних перегрівань, не можна встановлювати електрокаміни ближче 0,5 м від стін та меблів. Крім того при роботі і зберіганні електрокаміна на його поверхні накопичується пил, який може спалахнути. Необхідно протирати камін від пилу м’якою ганчіркою.

08:10:42 13.09.2021

Державна служба надзвичайних ситуацій інформує

На виконання Плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік затвердженого Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року № 1956-р, та з метою недопущення матеріальних втрат зернових і грубих кормів через пожежі та інші надзвичайні ситуації в місцях збирання, зберігання та переробки врожаю інспекторським складом Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено інформаційно-роз'яснювальна робота з працівниками сільськогосподарського підприємства.

08:22:55 06.08.2021

Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області нагадує правила пожежної безпеки

Пожежна безпека в магазині Всі власники магазинів, хоча б раз стикалися з працівниками ДСНС які перевіряють пожежну безпеку того чи іншого об’єкту. А ось пройти перевірку без штрафів вдавалося одиницям. Що ж повинно бути в магазині і яких умов потрібно дотримуватися, аби забезпечити збереження бізнесу і здоров'я людей, читайте в статті.

09:52:09 05.08.2021

Комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Великі Пріцьки

03 серпня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Великі Пріцьки , Обухівського районну, Ржищівської міської територіальної громади з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.

09:50:09 05.08.2021

Профілактичні рейди водними обєктами Кагарлицької, Ржищівської ТГ

24 та 25 липня працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели профілактичні рейди на водних об’єктах Ржищівської та Кагарлицької ТГ з метою навчання населення правилам поведінки під час відпочинку біля водойм.

09:08:41 26.07.2021

Комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Балико-Щучинка,

21 липня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Балико-Щучинка, Обухівського районну, Ржищівської міської територіальної громади з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.

13:09:46 21.07.2021

Рятувальники Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області провели спеціальне об’єктове тренування на території ДП «Ржищівський лісгосп»

24 травня 2021 року  відповідно план-графіку проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту, рятувальники Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області, провели спеціальне об’єктове тренування на території ДП «Ржищівський лісгосп» розташованого за адресою: Київська обл., м. Ржищів, вул. Шевченка, 91.

09:10:01 26.05.2021