Цивільний захист

На території Ржищівської міської територіальної громади діятиме 18 стаціонарних пунктів обігріву, які будуть відкриті для відвідувачів у випадку виникнення надзвичайної ситуації, а саме: відсутність електропостачання та опалення у будівлях. До пунктів обігріву може звернутися кожен, хто потребуватиме допомоги у морозні дні: зігрітися, приготувати їжу, залишитися на ночівлю, тощо.

ПЕРЕЛІК ПУНКТІВ ОБІГРІВУ:

• м. Ржищів, вул. Шевченка, 15-а;
  • с. Балико-Щучинка, вул. Придніповська, 25 (8:00-16:00);
  • с. Уляники, вул. Джерельна, 34 (08:00-16:00);
  • с. Гребені, вул. Київська, 22 в (8:00-16:00);
  • с. Великі Пріцьки, вул. Центральна, 35 (8:00-16:00);
  • с. Грушів, вул. Незалежності, 27 (8:00-16:00);
  • с. Ведмедівка, вул. Садова, 2 (8:00-16:00);
  • с. Ходорів, вул. Героїв Дніпра, 39 (8:00-16:00);
  • с. Малий Букрин, вул. Петра Сагайдачного, 39 (8:00-16:00);
  • с. Панікарча, вул. Юрія Гладченка, 1 (8:00-16:00);
  • с. Півці, вул. Центральна, 9 (8:00-16:00);
  • с. Яблунівка, вул. Миру, 10 (8:00-16:00);
  • с. Пії, вул. Центральна, 58б (8:00-16:00);
  • с. Липовий Ріг, вул. Набережна, 10а (8:00-16:00);
  • с. Стрітівка, вул. Шевченка, 24 (8:00-16:00);
  • с. Стайки, вул. Нова, 2 (8:00-16:00);

Резервні:

• м. Ржищів, вул. Шевченка, 15;
  • м. Ржищів, вул. Першого Травня, 10.

Детальну інформацію щодо роботи пунктів обігріву, укриттів, евакуації населення, а також у разі виникнення стихійного лиха, аварії, пожежі, епідемії, великого зараження людей та тварин, ви можете дізнатися у відділі з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Виконавчого комітету Ржищівської міської ради:

• (04573) 2-13-45, 067-263-42-32
  • м. Ржищів, вул. Соборна, 22, каб.№ 4.

Нагадуємо, що у Виконавчому комітеті Ржищівської міської ради ЦІЛОДОБОВО працює телефон «Гарячої лінії» для оперативного реагування на проблемні питання. Звернення приймаються черговими працівниками виконавчого комітету Ржищівської міської ради і передаються відповідно до компетенції підрозділам та службам для розгляду порушених у них питань. Якщо вам необхідна інформація щодо роботи структурних підрозділів міськвиконкому, реагування на надзвичайні ситуації тощо, звертайтеся за телефонами: (04573) 2-11-52, (063) 197-37-29. Дзвінки з номерів українських мобільних операторів здійснюються за тарифом оператора.

УВАГА! КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО!

Повідомляємо жителям та гостям Ржищівської громади про те, що фахівцями Миронівської філії ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ» у Ржищеві на міському пляжі було проведено дослідження за мікробіологічними показниками проб води, що були відібрані 11 липня. В результаті було виявлено, що індекс ЛКП (лактозопозитивних кишкових паличок) перевищено втричі, а це свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. Тому рекомендуємо жителям та гостям громади тимчасово утриматись від купання на міському пляжі.

16:16:44 19.07.2023

ЩО РОБИТИ У РАЗІ РАДІАЦІЙНОЇ АВАРІЇ?

Хто і за якими критеріями визначає факт аварії, її рівень (масштаб), необхідність евакуації і для яких населених пунктів? Головуючим державним органом, який визначає факт аварії, її рівень (масштаб), а також питання необхідності евакуації для населених пунктів, є Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідно до законодавства, основними завданнями Державної комісії є:

10:07:55 26.06.2023

Які дії необхідно вжити у разі аварії на АЕС: алгоритм дій.

▪️ Перш за все, залишайтеся в приміщенні або негайно зайдіть у нього, якщо ви на вулиці. Найкраще – до укриття або підвалу. Радіоактивний матеріал осідає на зовнішньому боці будівлі, тому треба триматися якнайдалі від стін і даху. ▪ ️Швидко надягніть респіратор або ватно-марлеву пов’язку; якщо їх немає, прикрийте ніс і рот рушником, хусткою або шарфом. ▪️ Закрийте та заблокуйте всі вікна, двері та вентиляційні отвори в приміщенні та не підходьте до них без нагальної потреби; вимкніть кондиціонер та обігрівачі. ▪️ Заздалегідь подбайте про запас води в герметичних місткостях так, щоб вистачило на кілька днів. Загорніть продукти в плівку та покладіть у холодильник або шафу. ▪️ Стежте за подальшими повідомленнями від ДСНС, армії, поліції чи місцевих органів управління. Вони сповістять про необхідність йодної профілактики, евакуацію та правила безпеки.

15:50:49 24.06.2023

УВАГА! ТЕСТУВАННЯ СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ!

З метою тестування програмного забезпечення територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення області 01 травня 2023 року в період з 15:00 до 15:20 за київським часом буде проведена контрольна технічна перевірка спрацювання діючих електромеханічних сирен.

15:14:43 01.05.2023

МОЗ ОПРИЛЮДНИЛО АЛГОРИТМ ДІЙ НА ВИПАДОК РАДІАЦІЙНОЇ АВАРІЇ

Зважаючи на те, що росія не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства охорони здоров’я.

14:47:41 01.12.2022

ЯК УНИКНУТИ ПОВТОРНИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

У Київській області енергетики продовжують відновлювати електромережі, проте важливо пам’ятати про правила її використання, щоб уникнути повторних вимкнень. Про це повідомляє голова Київської ОВА Олексій Кулеба у Telegram.

09:55:57 01.12.2022

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ПОТРІБНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА, А МОБІЛЬНИЙ ЗВ’ЯЗОК ВІДСУТНІЙ

Внаслідок російських обстрілів маємо перебої з постачанням електроенергії в різних регіонах. У багатьох областях центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф почали використовувати для роботи генератори. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я України.

14:25:16 30.11.2022

ПУНКТИ ОБІГРВУ В РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ