Актуальні питання

Рішення Виконавчого комітету № 59 від 28.04.16 "Про затвердження переліку назв вулиць, провулків,  розташованих на території міста Ржищів Київської області"

Розпорядження Виконавчого комітету № 81 від 19.02.16 "Про перейменування існуючих та найменування нових вулиць міста Ржищева Київської області"

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЩОДО ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

В понеділок відбулася зустріч керівників ОСББ та самоуправління багатоквартирних будинків з керівництвом громади та комунального підприємства "ККП м. Ржищева". На зустрічі обговорювалися зміни в законі України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" щодо оснащення багатоквартирних будинків загальнобудинковими вузлами комерційного обліку системи водопостачання та питання прогнозованого підвищення тарифів на комунальні послуги.

10:06:48 23.09.2021