Київська обласна служба зайнятості інформує

Стартує останній 7 набір в проєкт "Крила" у Ржищівській громаді. Участь - безкоштовна.

Хто може взяти участь у проєкті?  Жінки від 18 років, які мешкають в Ржищівській громаді, непрацевлаштовані або ті, хто має нестійку, сезонну зайнятість, мають бажання розвиватися та готові реалізовувати свої мрії.

09:14:36 16.03.2024

Скористатися ваучером на навчання і стати затребуваним спеціалістом можна вже сьогодні

Як ніколи актуальною у наш час є можливість підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Мова йде про програму видачі ваучера. Ваучер на безкоштовне навчання – це унікальна можливість підвищити свій фаховий рівень або здобути нову професію чи спеціальність за допомогою Державної служби зайнятості.

10:23:43 04.03.2024

Запрошуємо роботодавців пройти опитування, яке проводиться Міністерством економіки України разом Міжнародною організацією з міграції.

Опитування проводиться з метою визначення поточних та перспективних потреб підприємств у працівниках, затребуваних професіях та навичках. Ваші відповіді дозволять проаналізувати перспективи галузевого розвитку, затребуваність навичок за професіями, перспективні потреби у професіях та навичках, оцінити можливості та існуючі бар’єри на ринку праці.

08:53:45 22.02.2024

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Міністерством економіки та Міністерством цифрової трансформації реалізовано можливість подання роботодавцем заявки на отримання компенсації за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю через портал електронних послуг ДІЯ. Послуга надається Державною службою зайнятості.

15:58:17 20.02.2024

Майже 16 тис. громадян скористалися послугами служби зайнятості Київщини з початку 2024 року

7,5 тис. клієнтів мали статус безробітного, з них 1,9 тис. осіб (або 26%) - молодь у віці до 35 років. 1,4 тис. роботодавців області надали інформацію про 4 тис. вакансій 1,2 тис. громадян працевлаштовано 190 громадянам було видано ваучер на навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та розширення можливостей для працевлаштування. 117 клієнтів проходили професійне навчання

15:56:41 20.02.2024

Грант на створення або розвиток власної справи

З квітня минулого року діє  програма «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей»,  яка  реалізується службою зайнятості в рамках урядового проєкту «єРобота». Ця програма спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні та створення нових робочих місць.

11:18:30 07.02.2024

У Ржищівській громаді стартує набір в проєкт "Стійкість: Відновлення психосоціального благополуччя". Участь - безкоштовна

Хто може взяти участь у проєкті?  Особи, які постраждали від війни, ВПО, сім'ї військовослужбовців, особи з інвалідністю, особи, які постраждали від насильства та випускниці проєкту Крила

13:08:32 15.01.2024

Збільшено компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО

Внесено зміни до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (постанова КМУ від 27 грудня 2023 року № 1390 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо врегулювання окремих питань зайнятості населення”).

09:34:34 11.01.2024