Ржищівська міська філія Київського обласного центру зайнятості інформує

До уваги роботодавців, які використовують працю іноземців та осіб без громадянства

У зв’язку з набранням чинності Закону України від 21.09.2022 № 2623-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні і надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном», внесено зміни до ст. 42 Закону України «Про зайнятість населення», яка регламентує працевлаштування іноземців на території України.

15:57:56 01.02.2023

Як отримати cтатус безробітного і що для цього потрібно?

Безробітнім вважається особа віком від 15 до 70 років, яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів як джерела існування, готова та здатна приступити до роботи. Такий статус потрібно отримати офіційно, звернувшись до центру зайнятості з необхідним пакетом документів.

11:26:08 06.01.2023

Як шукати роботу?

Пошук роботи – це теж робота. Одне з основних правил, які варто пам’ятати розпочинаючи пошуки саме “своєї” роботи.  Для початку потрібно визначити, що для вас означає “підходяща робота”? Для цього зважте 3 складові – Хочу, Можу, Наявність попиту.

09:54:16 15.11.2022

ЯКІ ЗМІНИ ВІДБУЛИСЯ У ЗАКОНОДАВСТВІ ПРО ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ?

Сфера зайнятості продовжує адаптуватися до нових викликів у бік підвищення ефективності активних програм та доступності надаваних послуг. Значним кроком на цьому шляху стало ухвалення 21.09.2022 р. Закону України № 2622-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці». Зокрема, змінилися підходи до умов, тривалості та розмірів виплати допомоги по безробіттю.

21:22:17 01.11.2022

Увага: на ринку праці активізувались шахраї

Під виглядом звичайної роботи псевдороботодавці залучають кандидатів до участі в сумнівних схемах та виманювання коштів у довірливих громадян та іноземців. Здебільшого портрет кандидата, на якого розраховує сумнівний роботодавець, і спосіб заманювання в тенета — схожі у всіх шахраїв, оскільки вони конкурують між собою та змагаються за увагу шукачів. Тож будьте уважні та оминайте вакансії таких компаній: Шлюбні агенції

21:08:38 20.10.2022

Одним із пріоритетних завдань служби зайнятості є працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Станом на 14.10.2022 Київська обласна служба зайнятості допомогла 522 ВПО та тим, хто перебуває на територіях проведення бойових дій розірвати трудові відносини з роботодавцями, які припинили діяльність, для отримання статусу безробітного та подальшого пошуку роботи.

14:17:59 19.10.2022

З початку року 4 230 роботодавців подали інформацію про 13 500 вакансій

Служба зайнятості постійно розширює можливості для вдосконалення співробітництва з роботодавцями та іншими учасниками ринку праці, успішного працевлаштування громадян та задоволення потреб своїх клієнтів.

13:44:07 18.10.2022

Продовжується реалізація урядової програми мікрогрантів

Сьогодні у кожного є можливість отримати допомогу від держави на створення  або розвиток власного бізнесу.  Київська обласна служба зайнятості  запрошує усіх, хто має бізнес-ідею та бажає її втілити, подати заявку для отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Розмір гранту - від 50 тис. до 250 тис. грн

15:58:22 13.10.2022

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

Для стимулювання розвитку підприємництва, підтримки малого та середнього бізнесу у Києво-Святошинському районному, Білоцерківському міськрайонному, Броварському міськрайонному центрах зайнятості та Переяслав-Хмельницькій міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості працюють Центри розвитку підприємництва - сучасна технологія єдиного середовища підтримки всіх бажаючих започаткувати та розвивати власну справу.

11:41:04 06.10.2022