A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Київська обласна служба зайнятості інформує

Запрошуємо роботодавців пройти опитування, яке проводиться Міністерством економіки України разом Міжнародною організацією з міграції.

Опитування проводиться з метою визначення поточних та перспективних потреб підприємств у працівниках, затребуваних професіях та навичках. Ваші відповіді дозволять проаналізувати перспективи галузевого розвитку, затребуваність навичок за професіями, перспективні потреби у професіях та навичках, оцінити можливості та існуючі бар’єри на ринку праці.

08:53:45 22.02.2024

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Міністерством економіки та Міністерством цифрової трансформації реалізовано можливість подання роботодавцем заявки на отримання компенсації за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю через портал електронних послуг ДІЯ. Послуга надається Державною службою зайнятості.

15:58:17 20.02.2024

Майже 16 тис. громадян скористалися послугами служби зайнятості Київщини з початку 2024 року

7,5 тис. клієнтів мали статус безробітного, з них 1,9 тис. осіб (або 26%) - молодь у віці до 35 років. 1,4 тис. роботодавців області надали інформацію про 4 тис. вакансій 1,2 тис. громадян працевлаштовано 190 громадянам було видано ваучер на навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та розширення можливостей для працевлаштування. 117 клієнтів проходили професійне навчання  

15:56:41 20.02.2024

Грант на створення або розвиток власної справи

З квітня минулого року діє  програма «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей»,  яка  реалізується службою зайнятості в рамках урядового проєкту «єРобота». Ця програма спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні та створення нових робочих місць.

11:18:30 07.02.2024

 У Ржищівській громаді стартує набір в проєкт "Стійкість: Відновлення психосоціального благополуччя". Участь - безкоштовна

Хто може взяти участь у проєкті?  Особи, які постраждали від війни, ВПО, сім'ї військовослужбовців, особи з інвалідністю, особи, які постраждали від насильства та випускниці проєкту Крила

13:08:32 15.01.2024

Збільшено компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО

Внесено зміни до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (постанова КМУ від 27 грудня 2023 року № 1390 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо врегулювання окремих питань зайнятості населення”).

09:34:34 11.01.2024

Роботодавці можуть отримати компенсацію за облаштування робочого місця для людей з інвалідністю

 Відповідний механізм передбачений урядовою програмою. З 1 січня 2024 року вступили в силу нові норми компенсації за облаштування робочого місця для людей з інвалідністю І та ІІ груп:

14:36:58 08.01.2024

Київська обласна служба зайнятості інформує

Упродовж минулого року служба зайнятості Київщини вдосконалювала свою роботу для того, щоб наші послуги були ще більш зручними та доступними. Ми створювали нові онлайн сервіси, поліпшували моделі обслуговування клієнтів, долучалися до реалізації низки урядових ініціатив, направлених на підтримку безробітних та роботодавців. Мешканці Київщини скористались інформаційно-консультаційними, профорієнтаційними послугами, послугами з профнавчання, консультаційними послугами щодо відкриття або розвитку власної справи тощо. Тож, не зважаючи на складний період воєнного часу, служба зайнятості працює задля наближення нашої перемоги. .

09:12:13 05.01.2024

Потрібні працівники – звертайтесь у службу зайнятості Київщини

Якісний підбір та підготовка персоналу – найбільш важлива складова успіху в діяльності будь-якого підприємства, яка дає змогу реалізувати найсміливіші плани та проєкти. Якщо Вам на постійну чи тимчасову роботу потрібні працівники, які відповідали б необхідним професійним вимогам – зверніться у місцевий підрозділ Київського обласного центру зайнятості!

14:18:54 11.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора