Київська обласна служба зайнятості інформує

Підсумки роботи Київської  обласної служби зайнятості у 1 півріччі 2024 року

Сьогодні, в умовах повномасштабної військової агресії проти нашої країни, служба зайнятості пропонує своїм клієнтам активні програми та фінансову підтримку. Побудова ефективної взаємодії з роботодавцями задля регулювання ситуації на ринку праці, створення нових та збереження існуючих робочих місць, допомога бізнесу – першочергові завдання сьогодення.

15:46:01 16.07.2024

Рекрутинг від служби зайнятості: реальні переваги для роботодавців

Підбір талантів – це не просто пошук кваліфікованих кандидатів по резюме, а набагато ширший та складніший процес, яким необхідно займатися з самого початку життя компанії, щоб знайти та розвинути лояльних бізнесу співробітників.

13:39:36 09.07.2024

З початку 2024 року на Київщині прийнято 410 позитивних грантових рішень на суму понад 98 млн грн, які передбачають створення 898 нових робочих місць.

10:51:48 02.07.2024

Послуги для ВПО від Київської обласної служби зайнятості: підтримка та нові можливості

Ми розуміємо, як важко знайти свій шлях у новому місці. Саме тому Київська обласна служба зайнятості готова стати вашим надійним партнером у процесі адаптації та пошуку нових можливостей!

16:46:51 18.06.2024

Ви знаєте, що таке ваучер на навчання?

Скористайтесь унікальною можливістю отримати нову професію або підвищити кваліфікацію за кошти держави. Ваучер дає право безоплатно пройти навчання в закладах освіти чи у роботодавця за 124 професіями та спеціальностями у сферах ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування тощо.

15:52:44 12.06.2024

Робота без бар’єрів: роботодавці можуть отримати компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю

Роботодавцю гарантована компенсація за облаштування робочого місця працевлаштованої людини з інвалідністю. На сьогодні в області послугою скористалися 46  роботодавців, які працевлаштували 51 особу з інвалідністю. Службою зайнятості прийняті рішення про надання їм компенсації на загальну суму 3,5 млн грн.

15:30:53 21.05.2024

Київська обласна служба зайнятості пропонує програму компенсаційних виплат за створення нових робочих місць та працевлаштування зареєстрованих безробітних

Що дає ця програма? - 100% компенсації ЄВ за працевлаштування зареєстрованих безробітних протягом 12 місяців (2 роки). - Створення нових робочих місць та розвиток вашого бізнесу. - Зниження витрат на фонд оплати праці. - Підтримку економіки регіону.

08:43:05 07.05.2024

На Київщині на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано понад 284,5 млн грн

Триває подача заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу за програмою «Власна справа» у межах проєкту «єРобота». З початку 2024 року на Київщині прийнято 218 позитивних грантових рішень на суму понад 52,5 млн грн млн грн, які передбачають створення близько 500 нових робочих місць.

13:38:19 10.04.2024