Ржищівська міська філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Головним пріоритетом у діяльності Державної служби зайнятості в період воєнного стану є сприяння працевлаштуванню безробітних на вільні робочі місця, а також посилення гарантій на отримання допомоги по безробіттю

Наразі Ржищівська міська філія Київського обласного  працюємо у дистанційному режимі, але прийом громадян ведеться щодня. Стати на облік безробітний може незалежно від фактичного місця проживання і реєстрації. Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову від 19 березня 2022 року №334 “Деякі питання реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, нарахування та виплати допомоги по безробіттю на період дії воєнного стану”.

09:41:32 30.03.2022

МІСЯЧНИК ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ

В рамках проведення Місячника професійної орієнтації в Київській області в період з 15 лютого по 15 березня 2022 року заступником директора Ржищівської міської філії Київського обласного центру зайнятості Оленою Коваль була організована та проведена нарада з представниками Відділу освіти Виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області та закладів загальної середньої освіти, в ході якої було погоджено механізм залучення до участі учнів 8-11 класів та їх батьків.

14:28:51 14.02.2022

Онлайн марафон "Профлайфхак або як обрати професію майбутнього"

Привіт друзі! Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн марафоні "Профлайфхак або як обрати професію майбутнього". Це абсолютно безкоштовно. Хочете дізнатись, як не помилитись і зробити правильний вибір професії? Розібратись і не заплутатись у розмаїтті професій? Бажаєте впевнено відповісти всім і собі на запитання "Ким ти хочеш бути?" Тоді Вам до нас!

08:47:01 11.02.2022

Служба зайнятості шукатиме кандидатів у патронатні вихователі

Наразі, програма патронату - одне з гострих питань сьогодення. Патронат – це «швидка сімейна допомога» дитині та її сім’ї, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання нею, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

09:06:28 31.01.2022

ЕКОНОМІЧНА САМОСТІЙНІСТЬ АБО ЯК МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНІЙ СІМ’Ї ВИЙТИ ЗІ СКЛАДНОЇ ЖИТТЄВОЇ СИТУАЦІЇ

21 квітня 2021 року Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів України №397 «Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей», яка набирає чинності з 1 січня 2022 року, якою затверджено Порядок надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, яким передбачається надавати одноразову безвідсоткову поворотну допомогу непрацюючій працездатній особі з числа членів малозабезпеченої сім’ї для організації підприємницької діяльності та сприяння її економічній самостійності. Така фінансова допомога надаватиметься для закупівлі обладнання та матеріалів для організації власного бізнесу.

16:11:37 27.01.2022

Крила великих можливостей

Наразі рівень залученості жінок до економічної діяльності в Україні залишається нижчим, ніж рівень залученості чоловіків. Центр економічних стратегій провів опитування жінок щоб дізнатися які причини того, що вони не долучені до економічної діяльності. Респонденти назвали обмежені можливості через потребу в догляді за дітьми, зневіру у власні сили, недостатній доступ до знань та навичок, панування гендерних стереотипів тощо.

13:46:10 30.12.2021

Ржищівська міська філія Київського обласного центру зайнятості інформує: робоча зустріч з старостою сіл Пії та Липовий Ріг Тетяною Гребельник

Співпраця Ржищівської міської філії Київського обласного центру зайнятості з Ржищівською міською територіальною громадою базується на партнерських відносинах та є одним із пріоритетних напрямів на шляху досягнення спільних цілей щодо зайнятості мешканців громад.

14:45:59 23.12.2021

Ржищівська міська філія Київського обласного центру зайнятості інформує: робоча зустріч в Ржищівській міській територіальній громаді

16:41:31 16.12.2021

Міні-ярмарок Державної прикордонної служби України

У Ржищівській міській філії Київського обласного центру зайнятості 15 грудня 2021 року відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення Державної прикордонної служби України. У заході взяли участь начальник відділу комплектування ДПСУ Анатолій Заречний, інспектор прикордонної служби 2 категорії Анастасія Карпенко та 6 осіб з числа безробітних.

09:26:32 16.12.2021

Легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя  та належного соціального захисту

Більшість молодих людей не задумуються про стаж, пенсії, захист своїх прав відповідно до законодавства. Їм важливіше отримати сьогодні гарну заробітну плату.        Згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується. Але ще чимало громадян живуть днем нинішнім, надаючи перевагу тимчасовим сумнівним вигодам, тому останнім часом усе частіше доводиться стикатися з таким негативним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин - «тіньовою» зайнятістю. «Тіньова» зайнятість і «тіньова» заробітна плата (так звана «зарплата в конвертах») – явища, що, на жаль, міцно увійшли в наше життя та набули значних масштабів. Це не лише серйозна соціальна, але й економічна проблема України.

09:25:24 16.12.2021