Київська обласна служба зайнятості інформує

Робота без бар’єрів: роботодавці можуть отримати компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю

Роботодавцю гарантована компенсація за облаштування робочого місця працевлаштованої людини з інвалідністю. На сьогодні в області послугою скористалися 46  роботодавців, які працевлаштували 51 особу з інвалідністю. Службою зайнятості прийняті рішення про надання їм компенсації на загальну суму 3,5 млн грн.

15:30:53 21.05.2024

Київська обласна служба зайнятості пропонує програму компенсаційних виплат за створення нових робочих місць та працевлаштування зареєстрованих безробітних

Що дає ця програма? - 100% компенсації ЄВ за працевлаштування зареєстрованих безробітних протягом 12 місяців (2 роки). - Створення нових робочих місць та розвиток вашого бізнесу. - Зниження витрат на фонд оплати праці. - Підтримку економіки регіону.

08:43:05 07.05.2024

На Київщині на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано понад 284,5 млн грн

Триває подача заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу за програмою «Власна справа» у межах проєкту «єРобота». З початку 2024 року на Київщині прийнято 218 позитивних грантових рішень на суму понад 52,5 млн грн млн грн, які передбачають створення близько 500 нових робочих місць.

13:38:19 10.04.2024

З 1 квітня збільшується розмір компенсацій роботодавцям

З 1 квітня 2024 року, відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2024 рік», мінімальна заробітна плата в Україні підвищиться до 8 тис. гривень. У зв’язку з цим зміниться розмір деяких виплат, що стосуються сфери зайнятості, розмір яких узгоджений з мінімальною зарплатою. Зокрема, підвищиться розмір компенсацій роботодавцям.

11:07:51 29.03.2024

Стартує останній 7 набір в проєкт "Крила" у Ржищівській громаді. Участь - безкоштовна.

Хто може взяти участь у проєкті?  Жінки від 18 років, які мешкають в Ржищівській громаді, непрацевлаштовані або ті, хто має нестійку, сезонну зайнятість, мають бажання розвиватися та готові реалізовувати свої мрії.

09:14:36 16.03.2024

Скористатися ваучером на навчання і стати затребуваним спеціалістом можна вже сьогодні

Як ніколи актуальною у наш час є можливість підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Мова йде про програму видачі ваучера. Ваучер на безкоштовне навчання – це унікальна можливість підвищити свій фаховий рівень або здобути нову професію чи спеціальність за допомогою Державної служби зайнятості.

10:23:43 04.03.2024