A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Повідомлення...

ПРОВОДИМО ГРОМАДСЬКЕ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ОКРЕМИХ ВУЛИЦЬ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РЖИЩІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В зв’язку з  початком військових дій Російською Федерацією та її свідомим знищенням культурних цінностей  та національного надбання  українського народу у вигляді пам’ятників архітектури, музеїв, закладів освіти та охорони здоров’я, українська громадськість обурена та потребує справедливої оцінки жорстоких дій країною-агресором та відновлення історичної пам’яті про культурне надбання українського народу.  Виконавчий комітет Ржищівської міської ради  має намір підготувати  пропозиції щодо перейменування окремих вулиць у населених пунктах Ржищівської міської територіальної громади на розгляд чергового засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради.

16:27:27 13.07.2022

Оголошення про конкурсний відбір виконавця робіт з виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області відповідно до статей 122, 128 Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Ржищівської міської ради Київської області «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 3222287601:01:332:0013, що підлягає продажу» від 22 березня 2022 року № 1662-20-08 та рішення Стайківської сільської ради «Про попереднє погодження на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Дмитренко Ользі Володимирівні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: Київська область Кагарлицький район село Стайки вул. Київська, 42-а» від 08 жовтня 2020 року проводить відбір виконавця робіт з виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

10:24:15 08.07.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації «Детальний план території по вулиці Ярмаркова в місті Ржищів Київської області»

     З метою врахування громадських інтересів  відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» проводиться  громадське обговорювання під час розробки містобудівної документації «Детальний план території по вул. Ярмаркова  в місті  Ржищів, Обухівського району Київської області»

16:24:43 13.06.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації «Детальне план території для будівництва об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування по вул. Крутий Вивіз в 

1.З метою врахування громадських інтересів  відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» проводиться  оприлюднення  під час розробки містобудівної документації «Детальне план території для будівництва об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування по вул. Крутий Вивіз в  м. Ржищів Київської області»

14:39:22 02.06.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації «Детальний план території для будівництва та обслуговування об’єкту торгівлі ( магазину промислових товарів) по вул. Тараса Шевченка в

1. З метою врахування громадських інтересів  відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» проводиться  громадське обговорювання під час розробки містобудівної документації «Детальний план території для будівництва та обслуговування об’єкту  торгівлі ( магазину промислових товарів) по вул. Тараса Шевченка  в м. Ржищів, Київської області»

14:14:58 30.10.2020

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості  до містобудівної документації

 «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  по провул. Молодіжний в м. Ржищів, Київської області"

16:48:07 08.09.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості   до містобудівної документації «Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Ярмаркова в м. Ржищів, Київської області»

  1. З метою врахування громадських інтересів  відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» проводиться  громадське обговорювання під час розробки містобудівної документації «Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Ярмаркова  в м. Ржищів, Київської області»

13:56:24 05.06.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора