Повідомлення...

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Нове будівництво будівлі торгівлі – операторської з приміщеннями сервісного обслуговування відвідувачів ( кафе, магазин) та автозаправної станції (АЗС) з влаштуванням обладнання для заправки газобалонних автомобілів СВГ за адресою: Київська область, Обухівський район, село Уляники, вулиця Джерельна б/н

13:22:28 11.03.2024

РЖИЩІВСЬКА ГРОМАДА: ПРО ОРЕНДУ ЗЕМЛІ ТА ЗЕМЕЛЬНІ АУКЦІОНИ ПРОСТИМИ СЛОВАМИ

На даний час земельне законодавство в Україні дозволяє отримати в тимчасове користування (оренду) земельну ділянку із земель комунальної власності, в більшості випадків, виключно через торги (аукціони). Перелік випадків, коли можна отримати ділянку без аукціону, виписаний в ч. 2 ст. 134 Земельного кодексу України. Це досить специфічні види ділянок і тому більшості громадян вони не цікаві. Хто має бажання, той вивчить цю статтю або отримає консультацію у землевпорядників чи юристів Виконавчого комітету Ржищівської міської ради. Також не будемо зупинятись на таких поняттях як суперфіцій і емфітевзис – це, по суті, теж один із видів отримання землі, і в більшості випадків процедура аналогічна оренді.

10:51:21 19.02.2024

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування містобудівної документації

1) За рішенням Ржищівської міської ради № 2519-44-08 від 02 лютого 2024 р. «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Детальний план території загальною площею 14,8239 га з кадастровим номером 3222280400:09:302:0010 (для індивідуального садівництва та розміщення виробничо-складського комплексу сільськогосподарського призначення на частині території ) Балико-Щучинського старостинського округу (за межами села Уляники) Ржищівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області»», реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 12-02-4669-24; а також стратегічна екологічна оцінка (далі СЕО) до нього у порядку, встановленому ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку».

11:30:43 12.02.2024

ПРОВОДИМО ГРОМАДСЬКЕ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ОКРЕМИХ ВУЛИЦЬ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РЖИЩІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В зв’язку з  початком військових дій Російською Федерацією та її свідомим знищенням культурних цінностей  та національного надбання  українського народу у вигляді пам’ятників архітектури, музеїв, закладів освіти та охорони здоров’я, українська громадськість обурена та потребує справедливої оцінки жорстоких дій країною-агресором та відновлення історичної пам’яті про культурне надбання українського народу. На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації щодо виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» від 27 липня 2023року,  виконавчий комітет Ржищівської міської ради  має намір підготувати  пропозиції щодо перейменування окремих вулиць у населених пунктах Ржищівської міської територіальної громади на розгляд чергового засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради.

10:27:15 09.01.2024

Оголошення про конкурсний відбір виконавця робіт з виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області відповідно до статей 122, 128 Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Ржищівської міської ради Київської області «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 3211300000:69:017:0148, що підлягає продажу»  від 13 жовтня 2023 року № 2400-41-08  проводить відбір виконавця робіт з виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки:

22:14:09 09.11.2023

12 жовтня 2023р. відбулося чергове засідання архітектурно- містобудівної ради при виконавчому комітеті Ржищівської міської ради за участю представників Обухівського РУ ГУ ДСНС.

На порядку денному обговорювалася містобудівна документація "Детальний план території на вулиці Петра Сагайдачного села Малий Букрин, Ржищівської МТГ Обухівського району Київської області"

16:45:18 12.10.2023

Ржищівська міська рада Київської області повідомляє про затвердження ДДП «Детальний план території по вулиці Джерельна в селі Уляники

Ржищівська міська рада Київської області повідомляє про затвердження ДДП «Детальний план території  по вулиці Джерельна в селі Уляники, Обухівського району, Київської області щодо зміни цільового призначення з будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на будівництво та обслуговування будівель торгівлі (в межах категорії: землі житлової та громадської забудови)», відповідно до вимог Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку".

16:40:42 13.09.2023

Повідомлення про оприлюднення  проекту  документу державного планування містобудівної документації

ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення  проекту   документу державного планування містобудівної документації  «Детальний плану території по вулиці Першого Травня в місті Ржищів, Обухівського району, Київської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель  та споруд  будівельних організацій та підприємств»  та стратегічної екологічної оцінки ( далі СЕО) до нього у порядку, встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку»

13:09:05 11.07.2023