Оголошення

Про проведення Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Ми за безпечне майбутнє» на протипожежну та техногенну тематику

Добровільне пожежне товариство України за сприяння ДСНС України для дітей різного віку з метою формування у них громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності, буде проводить у 2022 році Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Ми за безпечне майбутнє»  на протипожежну та техногенну тематику.

14:05:03 21.01.2022

Заходи, пов’язані із відзначенням Водохреща

Наближається одне з найбільших християнських релігійних свят – Хрещення Господнє. Традиційно 19 січня у Ржищівській міській територіальній громаді проходять масові купання в ополонках та на водоймах (м. Ржищів, центральний пляж).

15:24:32 17.01.2022

РОБОТА РЕНТГЕНКАБІНЕТУ

Адміністрація КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» РМР доводить до Вашого відома, що було пройдено тендерну закупівлю нового рентгенапарату, який на даний час зберігається на складі у постачальника.

11:15:54 13.01.2022

ЗАПРОШУЄМО ПІДПРИЄМЦІВ РЖИЩІВСЬКОЇ МТГ НА ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ КАГАРЛИЦЬКОЇ ДПІ ОБУХІВСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ГУ ДПС

Шановні підприємці Ржищівської громади! Запрошуємо Вас долучитися до зустрічі з представниками Кагарлицької ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській, Ржищівської міської філії Київського обласного центру зайнятості, виконавчого комітету Ржищівської міської ради.

11:13:10 13.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2001 № 1386 “Про затвердження Типового порядку формування кадрового резерву в органах місцевого самоврядування”, статті 16 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” виконавчий комітет Ржищівської міської ради щороку формує кадровий резерв по управліннях та відділах.

11:10:00 13.01.2022

Вітання Ржищівського міського голови Крістіни Чорненької з нагоди Нового року та Різдва Христового

Шановні жителі Ржищівської міської територіальної громади! Від щирого серця вітаю всіх Вас з Новим 2022 роком та пресвітлим Різдвом Христовим! Новорічні свята – чудова нагода пригадати досягнення минулого року та подякувати всім за підтримку, розуміння та щоденну плідну працю. Разом ми долали труднощі, досягали нових вершин, розвивалися й надихалися на розвиток. Щиро бажаю, щоб рік прийдешній був сповнений успіхами, міцним здоров’ям та щастям, всі починання були вдалими, а наша громада стала ще потужнішою і дружнішою! Нехай головними словами 2022-го стануть «успіх», «прибуток» і «стабільність». Від імені виконавчого комітету Ржищівської міської ради, всього депутатського корпусу, від себе особисто щиро зичу кожній родині душевного тепла та доброго здоров’я, добробуту, особистого щастя та любові! Хай Боже благословення і світло Різдвяної зірки зігрівають своїм життєдайним теплом ваші серця та бережуть вас, ваших рідних і близьких. А нашій громаді та всій Україні – миру, злагоди і процвітання! Щасливого Нового року та веселого Різдва! З повагою Крістіна ЧОРНЕНЬКА, Ржищівський міський голова

11:11:05 31.12.2021