ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВОЛОНТЕРА АКЦІЯ "Я ВОЛОНТЕР"

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. Це люди, які жертвують свій час, ресурси та можливості на допомогу іншим людям без отримання грошової чи майнової вигоди. Запрошуємо всіх жителів Ржищівської громади долучитися до акції "Я ВОЛОНТЕР" та допомогти руками, коштами чи іншими наявними ресурсами наближати нашу спільну ПЕРЕМОГУ!

15:19:57 02.12.2022

ДОПОМОГА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ У РЖИЩЕВІ

Найближчими днями переселенці зможуть зареєструватися на отримання 6660 гривень у Ржищеві. В рамках співпраці між Обухівською районною військовою адміністрацією на чолі з Олександром ГОМОНОМ та Угорською Екуменічною службою на території Обухівського району продовжує працювати мобільна бригада Угорської Екуменічної служби допомоги для реєстрації переселенців на отримання фінансової допомоги у розмірі 6660 грн

15:13:57 02.12.2022

СВІТ СКОВОРОДИ. 300 РОКІВ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, музиканта, педагога. Через 300 років після народження Григорія Сковороди, у ювілейний 2022 рік, внаслідок ворожих атак росії на енергетичну інфраструктуру України вся країна знов занурюється в пітьму. Однак для незламної нації достатньо навіть ліхтариків, свічок і автомобільних фар, щоб висвітлити головне.

15:10:12 02.12.2022

В РАМКАХ АКЦІЇ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА" : БУДЬТЕ У БЕЗПЕЦІ!

Через військові дії мільйони людей виїхали з Україні в пошуках безпеки, їжі та притулку. 90% з них – жінки та діти. Будь-хто з цих людей може опинитися під загрозою торгівлі людьми, незалежно від соціального статусу, освіти, віку чи статі. Торговці людьми експлуатують вразливість людей, які прибувають з-за кордону, особливо якщо вони не знайомі з мовою чи культурою країни перебування. Вони користуються ситуацією, в якій опинилися жертви, і застосовують силу чи обман щоб змусити людей надавати сексуальні послуги, примусити їх до підневільної праці, жебрацтва або навіть скоєння злочинів.

09:49:31 01.12.2022

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ГРОМАДИ!!!

Повідомляємо, що Головним управлінням ДПС у Київській області спільно з Департаментом економіки Київської обласної державної адміністрації проводитиметься онлайн конференція стосовно реєстрації або зупинення реєстрації податкових накладних в єдиному реєстрі податкових накладних.

08:53:17 01.12.2022

Скажи чесно, ти як? Ольга Бутко

Українській зірки та телеведучі відверто розповіли про відчуття та емоції, які переживають через повномасштабне вторгнення Росії. Проєкт «Скажи чесно, ти як?» розроблено за підтримки ВООЗ у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки (8 відеороликів).

08:45:22 01.12.2022

БЕРЕЖИ СЕБЕ

В межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації “INSCIENCE” за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія “Бережи себе” (Ознайомитись можна за посиланням/).

14:20:34 30.11.2022

СПЕКУЛЯЦІЇ ЩОДО ДЕФІЦИТУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ТА ВІДКЛЮЧЕНЬ

Єдиною причиною проблем з енергетикою України є цілеспрямована терористична кампанія Росії зі знищення критичної інфраструктури нашої країни. Відключення світла дають можливість стабілізувати систему на час ремонтних та відновлювальних робіт пошкоджених обстрілами енергетичних потужностей та інфраструктури.

14:27:35 28.11.2022

Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан: «Треба бути готовими до різних сценаріїв, включно з повним блекаутом»

Ми заощаджуємо глобальну енергію та внутрішні ресурси, опираючись бажанню агресора занурити нас у цілковиту тьму та паніку. Нам потрібно вижити й перемогти. А отже — думати й діяти. Бажано в унісон із іншими в разі, якщо такі алгоритми розроблено державою, і на випередження — якщо таких немає.

12:12:35 24.11.2022