Київська область, Ржищів

Cемінар-навчання «Патріотичні екскурсії Київщини».

Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації на виконання Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки (зі змінами), з метою формування патріотичної свідомості і національної гідності, створення на Київщині мережі туристичних маршрутів патріотичного спрямування та підвищення туристичної привабливості регіону, підготовки гідів для проведення оновлених екскурсійних програм спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр», ГО «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів», ГО «Український екскурс» та ГІ «Корінь Нації» з 21 липня планують проведення семінару-навчання «Патріотичні екскурсії Київщини».Семінар буде проведено в два етапи:

15:33:42 10.07.2020

Вітання виконуючої обов'язки Ржищівського міського голови з Днем Національної поліції України

4 липня в Україні офіційно відзначають досить нове державне професійне свято – День  Національної поліції України! Тож щиро вітаю з професійним святом всіх захисників правопорядку, і у першу чергу - працівників Ржищівського відділення поліції !

14:18:59 03.07.2020

Планово-технічна перевірка газового обладнання побутових споживачів

Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської обласної державної адміністрації інформує, що в рамках підготовки до опалювального сезону 2020-2021 років територіальними службами  АТ "Київоблгаз" у період з 30 червня по 31 серпня поточного року заплановано проведення планово-технічних перевірок газового обладнання побутових споживачів.

14:06:10 01.07.2020