Оголошення

ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ: ОРГАНІЗАЦІЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ Є ПИТАННЯМ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов 30 червня провів друге засідання Штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду (ОЗП) 2022/23 року. Участь у даному заході у режимі відеоконференції взяла і міський голова Крістіна Чорненька.

15:35:53 01.07.2022

28 червня - День Конституції України

28 червня цього року Україна відзначатиме 26-ту річницю Конституції, головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов'язки громадян.

13:27:57 28.06.2022

Інформаційна кампанія "Це — герої України"

Дякуємо нашим Героям, які стоять на захисті країни. На ваших плечах тримається наше мирне небо. Ви йдете у бій, щоб зберегти Україну. І перемагаєте заради нашого кращого майбутнього!

17:07:16 24.06.2022

ЮНІСЕФ — УКРАЇНЦЯМ: ПРОГРАМА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ "СПІЛЬНО"

ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочали багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки. Додаткові виплати мають посилити державні програми, започатковані Урядом України.

13:31:31 21.06.2022

ПРОЄКТ "ПОРЯД"

Повномасштабна війна росії проти України триває уже понад 100 днів. Внаслідок дій агресора мільйони українців були змушені залишити свої домівки, роботу та загалом звичне життя, що значно погіршило соціальну захищеність наших громадян.

13:34:56 20.06.2022

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ КРІСТІНИ ЧОРНЕНЬКОЇ З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Шановні працівники та ветерани медичної галузі! Від усієї Ржищівської громади вітаю вас з професійним святом! День медичного працівника - одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, хто має відношення до порятунку людського життя.

13:30:34 19.06.2022

Кагарлицький відділ ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області продовжує надавати адміністративні послуги населенню в умовах воєнного стану.

Підрозділ надає адміністративні послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, вклеювання у паспорт громадянина України у формі книжечки фотокартки у зв’язку з досягненням 25-річного та 45-річного віку, оформлення документів про набуття/прийняття громадянства України, оформлення документів для надання дозволу на виїзд на постійне проживання за кордон,

22:26:12 17.06.2022

АМУ презентує: Перелік організацій, які допомагають громадянам України під час війни

Асоціація міст України презентує довідник "Перелік організацій, які допомагають громадянам України, що опинилися під час війни в складних життєвих умовах".  Добірка  містить описання допомоги, що надається організацією або фондом, а також лінки і контакти, за якими можна зареєструватися для отримання допомоги.

22:14:35 17.06.2022

ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ВІД WFP/ADRA

Всесвітня продовольча програма WFP (World Food Programme) – ланка Організації Об'єднаних Націй з питань надання харчової допомоги у співпраці з Адвентиським Агенством Допомоги та розвитку в Україні (ADRA Ukraine) – представництво міжнародної суспільної благодійної організації ADRA (Adventist Development and Relief Agency).

18:41:58 14.06.2022