Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Оголошення

Програма «Молодий політик 2024»

До 14 червня 2024 року депутати сільських, селищних, міських або обласних рад, молодші 35 років, можуть подати заявку на участь у програмі Європейського комітету регіонів «Молодий політик 2024». 

13:36:07 16.05.2024

ВВЕДЕНІ ЕКСТРЕНІ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА

В Київській області за розпорядженням НЕК Укренерго, введені екстрені відключення світла. Ми вимушені застосовувати їх без попередження через складну ситуацію в енергосистемі країни, спричинену постійними ворожими обстрілами. Звертаємо увагу, що під час екстрених відключень, графіки, які можуть бути спрогнозовані заздалегідь, - не діють. Просимо набратися витримки та використовувати електроенергію розумно! Це дозволить мінімізувати кількість відключень!

15:56:38 14.05.2024

Конкурсні пропозиції в рамках Програми ЄС LIFE 2024

18 квітня Європейська Комісія оголосила конкурс пропозицій в рамках Програми ЄС LIFE 2024 (LIFE Calls for Proposals 2024) на загальну суму 571 мільйон євро, доступних для проєктів, які сприяють розвитку природи та біорозмаїття, економіці замкнутого циклу, якості життя, пом’якшенню наслідків зміни клімату та адаптації до них, переходу до чистої енергії, реалізації ініціативи «Новий європейський Баугауз» та екологічному врядуванню. Нове фінансування має допомогти Європі стати кліматично нейтральним континентом до 2050 року, вивести європейське біорозмаїття на шлях відновлення до 2030 року та виконати Європейський зелений курс.

15:42:13 14.05.2024

Азартні ігри – це лише розвага: брошура про небезпеку азартних ігор, загрозу ігрової залежності та способи її запобігання

У брошурі "Азартні ігри – це лише розвага" йдеться про небезпеку азартних ігор, загрозу ігрової залежності, способи запобігання ігровій залежності, контакти закладів, які надають допомогу особам з ігровою залежністю, та особливості функціонування Реєстру осіб, яким 2 обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх.

15:37:47 14.05.2024

ПРО ДОТРИМАННЯ УМОВ ВОЄННОГО СТАНУ НА ПЕРІОД ПОМИНАЛЬНИХ ДНІВ

Шановні жителі та гості Ржищівської громади! Вдячні всім, хто дослухався до наших прохань та рекомендацій на Великдень, і святкував з дотриманням правил безпеки. Не варто забувати, що у країні діє воєнний стан. Враховуючи рекомендації Київської обласної військової адміністрації «Про перебування громадян у громадських місцях у період Великодніх свят та поминальних днів на час дії воєнного стану», закликаємо вас свідомо і відповідально поставитись до проведення поминальних заходів, що традиційно відбуваються за тиждень після Великодня, та слідувати наступним рекомендаціям.

07:54:32 09.05.2024

ШАНОВНА РЖИЩІВСЬКА ГРОМАДО!

Від імені Ржищівської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто вітаю вас із Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! У ці дні ми шануємо всіх тих, хто у жорстоких боях захищав рідну українську землю від страшного лиха ХХ століття. Цей подвиг - взірець патріотизму, мужності та самопожертви, назавжди буде прикладом для наслідування і приводом для нашої гордості та безмежної вдячності.

13:13:34 08.05.2024

Коли кривдять найближчі: як юристи можуть допомогти захиститися від домашнього насильства

Коли фізичної, моральної чи іншої шкоди систематично завдають найближчі люди — ймовірно, це ситуація домашнього насильства. Розповідаємо, які ознаки має домашнє насильство, яка відповідальність передбачена для кривдників та куди звертатися по допомогу. Домашнє насильство може мати різні форми: розрізняють фізичне, психологічне, економічне та сексуальне насильство. Кривдником може бути не тільки один з подружжя, але й інші члени родини чи родичі – діти, онуки, батьки.

08:52:46 07.05.2024

З 13 ПО 19 ТРАВНЯ 2024 РОКУ В УКРАЇНІ БУДЕ ПРОВЕДЕНО ПЕРШИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Співорганізатором проведення тижня є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» У рамках Тижня Фонд, який уже понад десять років опікується питаннями безпеки на дорогах, планує запустити широку інформаційну кампанію щодо поширення соціальних роликів «Безпечна країна очима дітей».

08:50:51 07.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора