Київська область, Ржищів

УВАГА! НЕРЕСТ-2020

Нерест - це головний та найважливіший період у риби. Від того, наскільки успішно та вдало він пройде - залежать майбутні запаси водних біоресурсів. З метою забезпечення охорони та збереження у належному стані середовища існування, шляхів міграції та місць природного відтворення у рибогосподарських водних об’єктах у районі діяльності Київського рибоохоронного патруля встановлюється весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів у нерестовищах.

14:28:47 08.04.2020

Порядок сплати фізичними особами податку на нерухоме майно під час карантину

Як наголосила заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області Оксана ЧУСТІЛЬ, у 2020  році  податок на нерухоме майно фізичними особами сплачується за минулий 2019 рік та пільги  передбачені лише по площі житлової нерухомості.

09:21:06 08.04.2020

КАГАРЛИЦЬКЕ РАЙОННЕ УПРАЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАСТЕРІГАЄ

У зв’язку з впровадженням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19, та убезпечення від захворювання нею людей, було призупинено роботу агропродовольчих ринків.      Це ініціювало появу великої кількості оголошень на різних веб-ресурсах, в месенджерах та інших онлайн-платформах щодо пропозицій реалізації м’яса, молока, яєць, меду, м’ясних, молочних, рибних та інших харчових продуктів.      В багатьох випадках до споживання пропонуються харчові продукти не промислового, а домашнього виготовлення. Небезпека полягає в тому, що такі продукти не досліджуються в державних лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи та розповсюджуються не контрольовано. Невідомо, по-перше, про стан здоров’я тварин, від яких вони отримані, по-друге, про дотримання вимог законодавства при виробництві, зберіганні та транспортуванні таких харчових продуктів.

16:22:36 06.04.2020

Проект «Пакунок малюка»

З вересня 2018 року в Україні реалізується пілотний проект «Пакунок малюка», який є адресною безповоротною соціальною допомогою, що надається у натуральній формі додатково до грошової допомоги на народження дитини. Мета проекту - знизити фінансове навантаження на родину новонародженого, забезпечити належний догляд за дитиною. Комплектація і закупівля пакунків малюка до 2020 року проводилася управлінням організації Об’єднаних націй з обслуговування проектів в межах реалізації проекту міжнародної технічної допомоги. Як свідчить практика, проект досягнув мети і отримав схвальні відгуки від родин новонароджених. За цей час так звані бебі-бокси суттєво змінилися, покращувалась якість предметів, збільшилась їх кількість із 30 до 70 позицій, збільшено розміри одягу, що дасть можливість використовувати їх довший термін.  І сам проект «Пакунок малюка» перестав бути пілотним.

13:16:07 01.04.2020

«Мій досвід — моя перевага» - інформкампанія про досвід ветеранів на полі бою і в цивільному житті

Історії ветеранів Андрія Мельника, Віктора Шинкарука, Дениса Дьоміна, Євгена Михайлюка та Майї Москвич розказують про риси характеру, які вони виховали в собі під час перебування в зоні бойових дій, та демонструють, яке застосування цих рис вони вже знайшли у цивільному житті.

13:09:30 31.03.2020

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє

Кампанія декларування:  Сплата задекларованих сум продовжена до 01 жовтня 2020 року Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області звертає увагу громадян, що відповідно до змін, запроваджених Законом України від 17.03.2020 №533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19)», подача річної декларації про майновий стан і доходи продовжена до 01 липня 2020 року, а сплата податку на доходи фізичних осіб за наслідками поданої річної декларації - до 01 жовтня 2020 року.

11:52:57 31.03.2020