Оголошення

Зберігання харчових продуктів у закладах торгівлі за умов віялових відключень електроенергії

Через масовані обстріли критичної інфраструктури в Україні введено екстренні аварійні відключення електроенергії, в тому числі в Київській області. Відключення електроенергії також стосується і торгових мереж, де реалізуються харчові продукти. Основні види харчових продуктів тваринного походження (рибні, м’ясні та молочні продукти), овочі та фрукти мають зберігатись при відповідних температурних режимах в холодильних вітринах, холодильних та морозильних камерах.

15:21:19 19.07.2024

Стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія із захисту прав споживачів страхових послуг "Знай свої права: страхування", яку організовує Національний банк України.  Тема страхування та страхових послуг залишається мало висвітленою для споживачів. Більшість українців користуються лише страхуванням, обов’язковість якого визначена законодавчо, або таким, що обирають для споживача інші організації. Ключове завдання та мета кампанії “Знай свої права: страхування” – захист прав страхувальників та поліпшення знань споживачів про страхові послуги. У її межах споживачі отримають роз’яснення щодо таких питань:

15:38:54 16.07.2024

Головне управління Держпродспоживслужби Київщини попереджає про ризики отримання харчових отруєнь

Пам’ятка для населення щодо профілактики ботулізму Ботулізм - гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botulinum і її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах. Захворювання реєструється повсюдно, окрім районів вічної мерзлоти. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей.

10:59:21 02.07.2024

У Києві та на Київщині система БПД шукає психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей

Розпочався конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей через систему БПД: прийом документів до 27 червня. Про це повідомляють в Координаційному центрі з надання правничої допомоги.

14:38:19 24.06.2024

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ХРИСТИНИ ЧОРНЕНЬКОЇ З ДНЕМ МІСТА

Дорогі ржищівчани! Щиро вітаю вас з одним із важливих свят року — Днем міста! 873 роки місто живе, працює та розвивається! Сотні літ… З тих пір багато чого змінилося, окрім непоборного духу працелюбного народу, який береже минуле та закладає фундамент майбутнього! На жаль, третій рік поспіль святкових заходів, до яких ми звикли, не планується, зі зрозумілих причин – в Україні війна. Вона горем і болем увійшла в кожну українську домівку, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення…Не оминула, на жаль, вона і наше місто. Але я безмежно захоплююсь вами, ржищівчани, за стійкість, силу духа та небайдужість. Підтримуючи один одного в тяжкі часи, ви довели, що ми – одна велика родина, і чужої біди не буває.

07:47:54 23.06.2024

Парламент проголосував за законопроєкт №9559-д в цілому

Верховна Рада України підтримала місцеве самоврядування, врахувала більшість пропозицій Асоціації міст України та схвалила в цілому проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з підтримки сектору безпеки і оборони України», реєстр. №9559-д.

14:45:21 20.06.2024

Випадок Африканської чуми свиней в Кагарлицькій громаді

Відповідно звіту про результати дослідження патологічного/біологічного матеріалу/обєктів навколошнього середовища №006311м.п.м./24 від 19.06.2024 року, територію ДП Ферми ДАНАМ с. Новосілки , Обухівського району Київської області оголосили епізоотичним вогнищем неблагополучного пункту по африканській чумі свиней, все поголів´я свиней підлягає умертвлінню безкровним методом, після чого проводиться їх спалювання відповідно до Інструкції з профілактики та боротьби з АЧС.

14:42:03 20.06.2024