A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ржищівська міська об'єднана територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Оголошення

РЕОРГАНІЗАЦІЯ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДИ: ЯК БУДУТЬ НАДАВАТИСЯ ПОСЛУГИ?

11 лютого на сесії Ржищівської міської ради депутати підтримали рішення про приєднання КНП «Ржищівська міська лікарня» до КНП «Ржищівський міський центр первинної медико - санітарної допомоги». Всі медичні послуги, які надавалися ПМСД, лікарнею, ФАПами та амбулаторіями буде здійснювати один заклад (одна юридична особа - «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»). Всі послуги лікарні, а саме терапевтичного відділення, дитячого відділення, травматологічного відділення, вузьких спеціалістів поліклініки, клінічно - діагностичного напрямку та інші будуть надаватися в структурі ПМСД. Послуги в нічний час так само будуть надаватися без змін.

08:24:31 25.02.2021

ЗВЕРНЕННЯ РЖИЩІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Шановні жителі громади! 20 лютого ми відзначаємо сьому річницю трагічних подій на Майдані, вшановуємо Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. В ці дні ми віддаємо данину пам’яті і поваги великій людській, громадянській і національній відвазі, силі духу, стійкості громадян, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави.

10:20:31 19.02.2021

Тарифи на тепло у цьому опалювальному сезоні не збільшаться - АМУ та Уряд підписали Меморандум

Сьогодні, 9 лютого 2021 року, підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води між Кабінетом Міністрів України та Асоціацією міст України. Підписання відбулося в залі Міністерства розвитку громад та територій України.

08:25:54 10.02.2021

ПРО МЕДИЦИНУ РЖИЩІВСЬКОЇ ОТГ

З 1 квітня 2021 року вступають у дію нові вимоги до фінансування закладів медицини вторинного рівня. Згідно вимог, які затвердили органи державної влади, невеликим лікарням отримати необхідне державне фінансування неможливо. Для розуміння подальшого формату надання медичних послуг на території Ржищівської ОТГ, пропонуємо  розібратися з типами медичних закладів громади та етапах медичної реформи.

14:11:45 08.02.2021

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!»

1. Загальні положення Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!»проводиться серед дітей різного віку з метою формування  у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної  та техногенної безпеки в державі,  виховання культури безпеки життєдіяльності.

09:23:24 08.02.2021

STOP FAKE

Адміністрація Ржищівської міської лікарні повідомляє про те, що інформація, розміщена громадянином М.Смоляром «На вихідних отримати медичну допомогу можна лише в Обухові. Плануйте свої уїкенди з врахуванням цього факту» є некоректною та такою що не відповідає дійсності.

09:14:27 03.02.2021

УВАГА! В УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

На 1 лютого Укргідрометцентр оголосив на території України штормове попередження. Цього дня прогнозується значний та мокрий сніг, ожеледиця, пориви вітру. За прогнозами синоптиків сніговий циклон вщухає, але сніг ще йтиме.

16:39:05 01.02.2021

Кагарлицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 9 грудня 2020 р. № 1236 продовжено карантин з 19 грудня 2020 р. до 28 лютого 2021 р. на території України. Не дивлячись на встановлені обмеження на всій території України, на території Кагарлицької територіальної громади, кожного дня зростає кількість хворих на  коронавірус. Звертаємо Вашу увагу, що в період карантинних обмежень, суб’єкти господарювання повинні дотримуватися вимог профілактичних заходів протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19 при здійсненні господарської діяльності.

14:17:37 01.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора