Заходи профілактики отруєння бджіл

З метою недопущення випадків отруєння бджіл під час обробки сільськогосподарських культур, сільгоспвиробники зобов`язані вживати заходи щодо дотримання у повній мірі вимог статей 30, 37-40 Закону України „Про бджільництво” (зі змінами) від 22 лютого 2000 року № 1492-ІІІ (далі – Закон).

08:49:35 26.04.2024

СПІВЧУВАЄМО…

Ржищівська міська рада Київської області, її голова Крістіна Чорненька, виконавчий комітет та депутатський корпус висловлюють глибоке співчуття з приводу непоправної втрати – передчасної смерті колишнього міського голови, людини з активною життєвою позицією, сповненої добра і справедливості, ЛЯЛЮКА Зіновія Омеляновича.

21:23:31 21.04.2024

НА ЗНАК ВДЯЧНОСТІ ОРГАНІЗУЙМО ЖИВИЙ КОРИДОР ПОШАНИ ДЛЯ НАШОГО ЗАХИСНИКА ВОЛОДИМИРА САЧЕНКА

Шановні мешканці Ржищівської громади! Завтра, 22 квітня, у Ржищеві попрощаються із загиблим бійцем Володимиром Миколайовичем САЧЕНКОМ Закликаємо всіх на знак вдячності приєднатись до коридора Пошани та провести нашого Героя в останню його дорогу (вказано орієнтовний час):

20:20:27 21.04.2024

ЄДИНА ВЕТЕРАНСЬКА ЛІНІЯ

Міністерство у справах ветеранів України повідомляє про запровадження телефонної "Єдиної ветеранської лінії". Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України. Сервіс запущено 20 березня 2024 року командою Мінветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України у тестовому режимі для надання якісних консультацій та підтримки ветеранської спільноти.

18:12:41 16.04.2024

ВЕТЕРАНІВ, ВЕТЕРАНОК ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ РОДИН ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ З НАВЧАННЯ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ "РАЗОМ"

Оголошується прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC). Ця програма дасть можливість опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами / електромонтерками з обслуговування підстанцій. Така ініціатива запроваджена для швидкої адаптації ветеранів до нових цивільних професій та підтримки їхніх близьких.

16:10:50 10.04.2024

Як відновити втрачені документи?

Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист», що є одним із лідерів правозахисного руху в Україні, в рамках просвітницької кампанії, створили серію відео роликів про механізми відновлення втрачених документів, таких як:

15:05:38 10.04.2024

НА ЗНАК ВДЯЧНОСТІ ОРГАНІЗУЙМО ЖИВИЙ КОРИДОР ПОШАНИ ДЛЯ НАШОГО ЗЕМЛЯКА ТА ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ МИКОЛИ КОЛОМІЙЦЯ

Шановні мешканці Ржищівської громади! Завтра, 03 квітня, у селі Пії попрощаються із загиблим бійцем Миколою Володимировичем КОЛОМІЙЦЕМ Закликаємо всіх на знак вдячності приєднатись до коридора Пошани та провести нашого Героя в останню його дорогу (вказано орієнтовний час):

17:12:31 02.04.2024

Як уберегти себе від захворювання на сальмонельоз?

Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Обухівського району Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області попереджує про те ,що з настанням тепла виникає ризик підвищення захворюваності на кишкову групу інфекційних захворювань, таких як сальмонельоз, гастроентероколіт ,харчова токсікоінфекція, дизентерія. Будь-які кишкові інфекції мають сезонні коливання, тому в теплу пору року найчастіше спостерігаються епідеміологічні спалахи.

09:50:02 30.03.2024