A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ржищівська міська об'єднана територіальна громада
Київська область, Ржищів

Оголошення

Легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна захищеність кожного працюючого громадянина

Питання виплати офіційної заробітної плати та офіційного працевлаштування дуже актуальна тема у нашому суспільстві. На даний час виплати заробітної плати в «конверті» та нелегальна робота, нажаль, стали нормою життя наших громадян та роботодавців.

14:13 24.02.2020

Роз'яснення для операторів ринку харчових продуктів щодо видачі експлуатаційних дозволів

На чисельні звернення суб’єктів господарювання стосовно надання роз’яснення щодо отримання експлуатаційних дозволів, Кагарлицьке районне упраління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє наступне.

13:53 24.02.2020

Міністерство соціальної політики України інформує

Відповідно до Порядку у 2020 році за принципом «гроші ходять за людиною» можуть бути забезпечені заходами з реабілітації діти з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями.    Перелік закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ формується Фондом соціального захисту інвалідів (далі – Фонд) згідно із заявницьким принципом та оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики, Фонду, місцевих та регіональних органів для можливості ознайомлення законних представників дітей з переліком цих установ та обрання із зазначеного переліку закладу, до якого вони можуть звернутися з питань забезпечення дитини з інвалідністю реабілітаційними заходами.   Методичні рекомендації щодо формування Фондом переліку закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю розміщені на веб-сайті Мінсоцполітики        ( www.msp.gov.ua ) у розділі “Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю».   За додатковою інформацією звертатися до УСЗН Рєжищівської міської ради за тел. 0457321440    

08:33 18.02.2020

«Стоп фальсифікат»: 16 марок вершкового масла, які не можна їсти.

     В Україні провели масштабний моніторинг масла солодко вершкового. Усього було відібрали 231 пачку вершкового масла на перевірку. 144 пачок відправили до двох лабораторій на дослідження (Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та Державного підприємства "Укрметртестстандарт"). Ще 77 залишились у експертів, як контрольний/арбітражний зразок.

09:00 13.02.2020

Субсидія без порушень

Житлова субсидія дає змогу найменш захищеним категоріям громадян користуватися житлово-комунальними послугами. Таку підтримку держава забезпечує коштами платників податків, тому отримувачам слід відповідально надавати відомості про себе. Щоб уникнути порушень, які можуть спричинити припинення субсидії та застосування санкцій, дотримуйтесь таких порад:                              

16:31 06.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора