A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ржищівська міська об'єднана територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Оголошення

ПРО ДОТРИМАННЯ УМОВ КАРАНТИНУ НА ПЕРІОД ПОМИНАЛЬНИХ ДНІВ

Шановні жителі та гості Ржищівської громади! Вдячні всім тим, хто дослухався до наших прохань та рекомендацій на Великдень і святкував у колі найближчих людей. Проте у країні залишається небезпека різкого поширення коронавірусної інфекції. Саме тому закликаємо вас свідомо і відповідально поставитись до здійснення поминальних заходів, які традиційно відбуваються протягом післяпасхальних днів, та слідувати наступним рекомендаціям.

15:37:28 06.05.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ РЖИЩІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Звертаємо вашу увагу, що у зв’язку з продовженням карантину заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом будуть відбуватися з дотриманням карантинних вимог. З метою вшанування пам'яті солдат Другої світової війни відбудуться делеговані покладання квітів за участю керівництва громади до пам'ятників та пам'ятних знаків полеглим у роки війни на території громади.

14:09:34 06.05.2021

Вітання міського голови Крістіни Чорненької з нагоди Великодня

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! Від імені Ржищівської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас з найвеличнішим із всіх свят - Святом Воскресіння Христового!

19:17:54 01.05.2021

АМУ презентує добірку відповідей на проблемні питання громад щодо законопроєкту про старост

 Асоціація міст України з метою надання практичної допомоги громадам зібрала проблемні питання, які їх турбують у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України Проєкту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост» (№4535), та підготувала відповіді і роз’яснення.

13:21:35 27.04.2021

ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ КРІСТІНИ ЧОРНЕНЬКОЇ З НАГОДИ 35-х РОКОВИН ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

26 квітня 1986 року — ця дата стала скорботним нагадуванням всім у світі про найбільшу в історії людства техногенну катастрофу – аварію на Чорнобильській АЕС, відгомін якої, на жаль, лунає і до сьогодні.

15:15:52 26.04.2021

У РЖИЩЕВІ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ДОНОРА

На сьогодні донорська кров є життєво необхідною. Та донорів катастрофічно не вистачає, і це проблема не лише окремої людини, а всієї держави. Тож традиційно Центр крові організовує акції по забору крові у різних населених пунктах. Зокрема, у Ржищеві такі акції проходять двічі на рік.

08:35:10 22.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора