A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Оголошення

БАЛИКО-ЩУЧИНКА ЗАПРОШУЄ НА СВЯТКУВАННЯ!

2 жовтня День села святкує Балико-Щучинка - село з майже тисячолітньою історією, якою безперечно пишаються його жителі. Тож цього дня гостинно запрошують всіх до себе на свято.

15:03:01 30.09.2021

25 ВЕРЕСНЯ! КУЗЬМИНЦІ ТА ПАНІКАРЧА ЗАПРОШУЮТЬ НА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА!

Свято відбудеться за будь якої погоди:) Запрошуємо жителів та гостей відвідати святковий концерт, який відбудеться 25 вересня о 16:00. В програмі: виступи місцевих та запрошених артистів, конкурси, розваги, смачна гостина та дискотека під супровід музикантів. До зустрічі:)

10:33:06 23.09.2021

Використання насіння сортів сільськогосподарських культур створених на основі генетично модифікованих організмів

      Генетично модифіковані (ГМ) рослини – рослини, генетичний матеріал яких  (послідовність ДНК) був штучно замінений методом генної інженерії.  На даний час, використання генетично модифікованих організмів регулюється Законом України «Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів». Цим законом передбачено заборону на промислове виробництво та введення в обіг ГМО, а також продукції, виробленої  із  застосуванням ГМО, до їх державної реєстрації (стаття 15) та ввезення  на  митну  територію України ГМО, а також продукції, виробленої із застосуванням ГМО, до їх державної реєстрації, за винятком таких, що призначені для науково-дослідних цілей або державних апробацій (випробовувань) (стаття 16). Сорти рослин із застосуванням ГМО, повинні відповідати вимогам біологічної та генетичної безпеки. Біологічна безпека, згідно з законом, полягає у відсутності негативного впливу на людину (в тому числі і на майбутні покоління), сільськогосподарські рослини і тварини, а також на інші живі організми. Генетична безпека передбачає відсутність неприродного та неконтрольованого впливу на геном людини, сільськогосподарських тварин та рослин, інші біологічні об’єкти.

22:12:29 25.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора