КП «ККП м.Ржищева» інформує

Шановні споживачі послуг з водопостачання с.Балико-Щучинка! КП «ККП м.Ржищева» доводить до Вашого відома, що після відновлення енергопостачання свердловини по вулиці Харківська буде проведене хлорування водопровідної мережі .

14:30:32 31.10.2023

КП "ККП м Ржищева" інформує:

Шановні споживачі! КП "ККП м Ржищева" доводить до вашого відома, що у певні дні на деяких вулицях вивозу сміття НЕ БУДЕ, так як на вказані дати припадає частина п’ятого тижня місяця, який в тарифах не враховано. Зокрема:

11:40:11 11.07.2023

КП "ККП м. Ржищева" просить усих споживачів, які користуються послугами по вивозу сміття, для запобігання непорозумінь, встановити на своїх домоволодіннях адресні таблички з назвою вулиці та номером будинку чи прописати номери будинків на парканах або на будинках, для визначення власника сміття.

09:06:35 27.06.2023

До відома споживачів, які користуються послугами вивозу твердих побутових відходів від приватного сектору м.Ржищева та сіл Ржищівської МТГ

Просимо підписати номери будинків по вулицях для своєчасного вивезення сміття згідно графіка. Також звертаємо увагу на норми вивезення сміття на 1 мешканця:

08:16:04 20.01.2023

До уваги споживачів комунальних послуг, що надаються підприємством КП «ККП м.Ржищева»

Звертаємо вашу увагу, що при здійснені онлайн оплати за отримані послуги, при заповненні реквізиту "Призначення платежу" ОБОВ’ЯЗКОВО вказуйте особовий рахунок, адресу (населений пункт, вулиця, № буд/кв) та прізвище власника, який заключив договір з підприємством про надання послуги, навіть у разі фактичної сплати іншими особами.

13:26:35 12.01.2023

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ КП "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ м.РЖИЩЕВА" !!!

Доводимо до вашого відома, що у зв'язку з крадіжкою телефонних дротів, телефони, за якими ви зв'язувалися з КП " ККП м.Ржищева", тимчасово не працюють. Передавати показники лічильників, замовити послуги асенізаційного автомобіля та з інших питань, можна за номером мобільного телефону 066 383 48 58.

21:22:15 11.08.2021