A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Новини

Дата: від до Скинути

У РЖИЩЕВІ ВІДБУЛИСЯ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ ГО "ДОРОГИ ВИНА ТА СМАКІВ КИЇВЩИНИ"

3 жовтня у Ржищеві на базі "Ресторану щасливих подій" (ПП Альона Ярко) відбулися установчі збори громадської організації "Дороги вина та смаків Київщини", участь у якому взяв перший заступник міського голови Юрій Терещенко. Учасники заходу - підприємці, які займаються виробництвом крафтових виробів на теренах Київщини, що мають велику привабливість для туристів: екологічно чисті продукти харчування, вино, мед, риба, сири та багато іншого. Також участь взяли представники департаменту культури та туризму КОДА , турагентства, гіди, організатори туристичних маршрутів. Серед інших учасників - Олена Мотузенко,президент ГС «Національна еногастрономічна туристична мережа «Дороги вина та смаку України».

13:08 05.10.2021

ПРАЦІВНИКИ БІБЛІОТЕЧНОЇ СПРАВИ ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Голова Ржищівської громади Крістіна ЧОРНЕНЬКА й депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко привітали працівників КЗ «Ржищівська публічна бібліотека» та філій закладу з Всеукраїнським днем бібліотек.

13:07 05.10.2021

ЕКОЛОГІЯ: ВИЇЗДНА КОМІСІЯ ДЕПУТАТІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Сьогодні до Ржищівської ОТГ завітала тимчасова контрольна комісія Київської обласної ради з питань перевірки екологічного стану водних об'єктів Київської області в складі депутатів Київської обласної ради: голова комісії Хвича Мепарішвілі, заступники голови ТКК Оксана Перінська та Володимир Тимофійчук, члени комісії Сергій Потрясаєв та представники департаментів КОДА, зокрема, Андрущенко Андрій Володимирович заступник директора департаменту екології та природних ресурсів КОДА та інші фахівці.

13:06 05.10.2021

У КИЇВСЬКОМУ РВ АМУ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ ГРОМАД

28 вересня у Київському регіональному відділенні Асоціації міст України відбулася практична сесія із застосування законодавства на тему: «Дерегуляція у сфері землеустрою, усунення корупційних ризиків в управлінні земельними ресурсами, передача земель за межами населених пунктів до комунальної власності громад. Проведення аукціонів з продажу та передачі в користування земельних ділянок через електронну торгову систему», участь у якій взяли працівники Ржищівського МВК Юлія Овчар та Ірина Михайловська.

15:05 30.09.2021

ВІДКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ БОРИСА ДЕГТЯРЬОВА

Борис Степанович Дегтярьов, місцевий художник і поет, живе у Ржищеві та фіксує пензлем історію. Його роботи зберегли ті історичні пейзажі і місцеві ландшафти, яких вже не існує в нашій реальності.

15:52 27.09.2021

22 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Свято партизанської слави встановлено в Україні «...на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їхньої пам'яті...».

14:17 23.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора