A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Новини

Дата: від до Скинути

ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

30 червня 2022 року відбулося (12) позачергове засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 16 членів виконкому. На останньому засіданні Ржищівської міської ради були внесені зміни до кількісного та персонального складу виконавчого комітету у зв’язку з обранням члена виконкому Анатолія Шевчука депутатом Ржищівської міської ради. Наразі склад виконавчого комітету Ржищівської міської ради нараховує 18 осіб.

15:33 01.07.2022

ЗНАЧЕННЯ ОТРИМАННЯ УКРАЇНОЮ СТАТУСУ КАНДИДАТА В ЧЛЕНИ ЄС

Статус кандидата в члени - це юридичне закріплення початку вступу України в ЄС. Відтепер Брюссель розглядатиме Україну як майбутнього члена ЄС і надаватиме більшу фінансову і консультаційну допомогу для реформ. Новий статус - це сигнал інвесторам, про те, що Україна адаптуватиме своє законодавство під європейське. Новий статус - це сигнал Москві, яка програла, намагаючись затягнути Україну в свої інтеграційні об’єднання. Україна демонструє лідерство у Східній Європі. Разом з нею відповідний статус надано Молдові, а в перспективі нададуть і Грузії. Попереду багато роботи і реформ для досягнення Україною відповідності Копенгагенським критеріям, що вимагається від країн, які вступають в ЄС. Є як успішні, так і неуспішні історії руху країн-кандидатів до повноправного членства. Але у нашому випадку все залежатиме від нас самих.

13:33 27.06.2022

ПОНАД 2,5 ТИС. РОДИН НА КИЇВЩИНІ ЗАБЕЗПЕЧИМО НОВИМИ ОСЕЛЯМИ, – ОЛЕКСІЙ КУЛЕБА

Сьогодні, 23 червня, під час позачергового засідання сесії Київської обласної ради депутати затвердили дві вкрай важливі соціальні програми щодо забезпечення жителів, які втратили свої домівки через бойові дії, новим житлом. Це програми «Нова оселя» і «Відновлення приватних будинків». Їх ініціювала та створювала команда Київської обласної військової адміністрації. Обидві програми розраховані на 2022-2023 роки.

16:17 23.06.2022

АПАРАТНА НАРАДА 20.06.2022

20 червня міський голова Крістіна Чорненька провела апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять нашого земляка Дичка Руслана Григоровича, який загинув під час виконання бойового завдання, захищаючи нашу територіальну цілісність на Сході України.

13:46 21.06.2022

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

16 червня 2022 року відбулась нарада департаменту освіти і науки КОДА із заступниками голів з гуманітарних питань та керівниками органів управлінь освіти територіальних громад Обухівського району з питань підготовки закладів освіти до 2022/2023 навчального року в умовах воєнного стану. В нараді взяли участь перший заступник міського голови Юрій Терещенко та начальник відділу освіти Надія Горбенко.

13:39 21.06.2022

Начальник Обухівської РВА Олександр ГОМОН привітав зі 110- річчям Миронівський інститут пшениці імені В.М.Ремесла.

Миронівський інститут пшениці знають у колах представників аграрної науки і всього українського суспільства як відому на світовому рівні наукову установу з багатою історією. Українцям варто пишатися, що до перетворення пшеничного хліба на повсякденний продукт мільйонів доклали розуму і сил наші земляки. Зокрема, унікальний сорт українка-0246, який досі служить міжнародним стандартом сильних пшениць, створив у 1927 році на тоді ще Миронівській селекційно-дослідній станції уродженець Полтавщини Іван Єромеєв. Утім, рекордна на той час урожайність, яка у найкращі роки не перевищувала 30 ц/га, нині видається мізерною на тлі створеного у 1960 роках Василем Ремеслом шедевра світової селекції — миронівської-808. На тих самих полях і з тими самими технологіями обробітку віддача пшеничних нив зросла на третину, а в найкращих господарствах подолала фантастичний рубіж 100 ц/га.

22:02 17.06.2022

РЖИЩІВ ВІДЗНАЧИВ СВОЮ 871-у РІЧНИЦЮ

Сьогодні, коли вся Україна переживає дуже тяжкі часи, святкові концерти та пишне святкування зовсім не на часі. Тому свою 871-шу річницю Ржищів відзначив стримано. Протягом тижня, напередодні святкової дати у соцмережах розпочався інформаційний проєкт: «Великі люди маленького міста», який презентує цикл розповідей про людей, доля і діяльність яких вплела у літопис нашого славного міста величні сторінки історії всієї України. І триватиме цей проєкт до кінця місяця.

22:06 16.06.2022

ОЧІЛЬНИК КИІВЩИНИ ЗУСТРІВСЯ З ГОЛОВАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Сьогодні в Обухівський районній державній адміністрації відбулася робоча нарада під головуванням очільника Київської ОВА Олексія Кулеби з головами територіальних громад Обухівського району. На заході була присутня голова Ржищівської територіальної громади Крістіна Чорненька.

22:11 15.06.2022

РЖИЩІВСЬКА ГРОМАДА У СКОРБОТІ: НА ВІЙНІ ЗАГИНУВ ГЕРОЙ РУСЛАН ДИЧКО

Гірка трагічна звістка, в яку несила повірити, сколихнула Ржищівську громаду. На жаль, країна втратила ще одного патріота і свого захисника: під час виконання бойового завдання, захищаючи територіальну цілісність України на Сході, загинув наш земляк, мешканець села Півці, військовослужбовець Збройних сил України ДИЧКО Руслан Григорович.

22:05 15.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора