Київська область, Ржищів

Вакансії

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у м. Ржищів Київської області

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: 1)  Організатор конкурсу – виконавчий комітет Ржищівської міської ради (далі – виконавчий комітет). 09230, вул. Соборна,22, м. Ржищів, Київської області. 2) Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу: Дідиченко Володимир Валерійович – начальник відділу житлово-комунального господарства та роботи з ОСББ Ржищівської  міської ради Київської області, тел. (04573) 2-13-48. Дзюба Андрій Олександрович – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та роботи з ОСББ Ржищівської міської ради Київської області, тел. (04573) 2-13-48.

10:22:24 24.06.2020