Міністерство та Комітет цифрової трансформації України інформує

Дія.Освіта. Меседж-бокс

Дія.Освіта — наступний етап еволюції проєкту Дія.Цифрова освіта, який стартував у 2020-му і був зосереджений на цифрових навичках і цифровій грамотності. На платформі зареєстровані майже 2 млн українців, близько 75% користувачів подивилися усі випуски свого курсу й отримали сертифікати.

14:09:00 20.06.2023

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ ОНЛАЙН

Для отримання багатьох соціальних послуг державою створено прості і доступні цифрові сервіси. Скориставшись ними, можна отримати необхідні послуги у декілька кліків.

13:25:13 20.06.2023

Витяг про несудимість тепер у Дії

Отримати документ ви зможете онлайн у Дії. Нова послуга доступна в застосунку для всіх користувачів, які досягли 14 років. Щоб отримати витяг про несудимість у Дії, потрібно:

08:36:24 26.04.2023

МІНЦИФРИ НАДАЄ ПОКРОКОВУ ІНСТРУКЦІЮ ЩОДО КОРИСТУВАННЯ ШЕРИНГОМ АВТО У ДІЇ

Минулого тижня команда Мінцифри презентувала велике оновлення Дії. Одним із сервісів став у цьому переліку став шеринг авто. Це не нова послуга в застосунку. Її запустили ще під час Diia Summit в лютому. Але на початку повномасштабної війни з міркувань безпеки реєстри з необхідними документами не працювали. Відповідно шеринг авто в Дії теж. Втім, реєстри знов працюють. Тож послугу повернули, оскільки до цього вже отримали багато відгуків, наскільки вона зручна.

15:36:57 14.09.2022

АВТОМАТИЧНА РЕЄСТРАЦІЯ ФОП ЗНОВУ В ДІЇ

Найшвидша реєстрація бізнесу у світі знову доступна на порталі Дія. Послуга була тимчасово недоступна, адже реєстри були вимкнені, щоб дані українців були в повній безпеці. Зараз Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань знову працює.

09:12:03 30.03.2022

Фінансові послуги для бізнесу на Гіді з державних послуг

Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.  Для вашої зручності підготували добірку фінансових держпослуг для бізнесу:

15:34:59 15.02.2022

Як громаді стати цифровою

Серіал призначений для держслужбовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, яким не байдужий розвиток ІТ у своїй громаді. Слухачі отримають покрокові інструкції та рекомендації, як побудувати присутність громади в мережі та налагодити робочі процеси онлайн. Курс складається з 8 відео з вичерпною інформацією про аспекти цифровізації на рівні територіальної громади. Та допоможе систематизувати знання з цифрової трансформації та сформувати фундамент для подальших дій.

08:43:49 11.02.2022

Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

09:55:59 10.02.2022