Заходи

У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ В МІСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ "ХАЙ БУДЕ МИРНА ВЕСНА"

З головної весняної сцени Ржищівської громади лунали колоритні та різнобарвні творчі вітання від молодих талантів, дітей та аматорів сцени. Ця творча весняна імпреза подарувала глядачам приємний весняний настрій та незабутні емоції.

09:58:07 11.03.2024

ЗАХОДИ ТА НАГОРОДИ ДО ДНЯ МІСТА РЖИЩІВ.  ЮВІЛЕЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДИВОСВІТУ - 25»

Другий рік поспіль ми відзначаємо День міста Ржищева в умовах воєнного стану. Змінилося все довкола, наше місто і люди, які в ньому живуть. Тому заходи до Дня народження міста розпочалися із вшанування пам’яті всіх загиблих героїв України та жертв російсько-української війни, які, на жаль, є і в нашому місті.

10:53:26 15.06.2023

8 967 ГРИВЕНЬ ЗІБРАЛИ НА БЛАГОДІЙНІЙ ВИСТАВІ У РЖИЩЕВІ

У День Героїв у Ржищеві відбулася документальна благодійна вистава "Нормальні пацани і тут перекантуються" від театральної волонтерської ініціативи з Богуслава. Актори проговорили словами зі сцени почуття та думки більшості українців під час війни. Це важливо, бо дехто, їх тримає в собі і відсторонюється від світу.

07:53:16 25.05.2023

СВЯТО МАТЕРІ У РЖИЩЕВІ

Юні артисти Ржищівської громади влаштували справжнє театральне дійство для своїх матусь. Це радісні миті споглядати з глядацької зали розвиток та творчість своїх дітей. Чуйна поезія, чарівні пісні та запальні танці - все для Вас дорогі матусі!

10:24:25 15.05.2023

ПАМ'ЯТНІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

37-ті роковини: сьогодні у День пам’яті про аварію на Чорнобильській АЕС біля пам’ятника Героям Чорнобиля, у парку Т.Г. Шевченка міста Ржищева відбувся мітинг-реквієм. Вшанувати подвиг людей, які боролися з «мирним атомом», зібрались представники міської влади, громади, місцеві чорнобиляни, громадяни, які постраждали внаслідок катастрофи. Долучилися до пам'ятних заходів та поклали квіти викладачі та студенти Ржищівського педагогічного фахового коледжу та РІПТУ.

08:25:14 27.04.2023

Зустріч творчих людей Ржищівщини з мешканцями Ржищівського геріатричного пансонату

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОСКРЕСНЕ Й УКРАЇНА! Саме під таким гаслом відбулася зустріч творчих людей Ржищівщини з мешканцями Ржищівського геріатричного пансонату. Неперевершений спалах позитивних емоцій осяяв благодатну ауру святкового заходу, що відбувся тут у пору Великодніх свят.

10:17:29 19.04.2023

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Їх праця непомітна, але варто комунальникам і благоустрою зупинити робочий процес на годину, ці наслідки відчують всі жителі. Ці працівники, як чотири стихії - вода, повітря, вогонь, земля - забезпечують життєдайну енергію мешканцям нашої громади.

09:00:16 19.03.2023

ВЕСНА…І ПЕРЕМОГА СТАЄ БЛИЖЧОЮ…

Вже другий рік поспіль ми зі сльозами на очах зустрічаємо весну... Ворог прийшов на нашу землю, та ми віримо, що саме ця весна, і цей рік буде переможним. "Жіноча мужність" - оксиморон, що ріже слух. Схоже, саме такою є нині українська жінка. Сьогодні точаться дискусії, чи святкувати 8 березня. В застосунку "Дія" оголосили опитування: хто "За", а хто "Проти". В міжнародному календарі сьогодні - Міжнародний день боротьби за права жінок. За право освіти, роботи та дозвілля, інших жіночих уподобань. Питання й дотепер відкрите.

09:04:27 09.03.2023

У РЖИЩЕВІ ВІДБУВСЯ ПАТРІОТИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ НА ЯКОМУ ЗІБРАЛИ 9 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Молодь Ржищівської громади співає, танцює, грає на музичних інструментах, читає вірші, вірить і підтримує ЗСУ. І це все відбувається під звуки повітряних тривог, під шурхіт ракет над будинками, під звуки вибухів, за відсутності світла та зв’язку. Не дивлячись на цю напругу діти займаються у творчих колективах, навчаються й розвиваються. А їх керівники докладають неабияких зусиль, щоб розкрити таланти юних українців в цих умовах.

08:20:07 23.02.2023

ЛЕКЦІЯ-ДИСКУСІЯ ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Відкрита лекція-дискусія «Паралелі між війною в Афганістані та Україні» відбулася в міському будинку культури. Чим схожі ці війни? Що в них спільного, та які уроки війни ми не вивчили? Про це ми розмовляли з гостями заходу, ветеранами та родичами бойових дій, учнями навчальних закладів громади.

15:11:06 17.02.2023