A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Заходи

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Їх праця непомітна, але варто комунальникам і благоустрою зупинити робочий процес на годину, ці наслідки відчують всі жителі. Ці працівники, як чотири стихії - вода, повітря, вогонь, земля - забезпечують життєдайну енергію мешканцям нашої громади.

09:00:16 19.03.2023

ВЕСНА…І ПЕРЕМОГА СТАЄ БЛИЖЧОЮ…

Вже другий рік поспіль ми зі сльозами на очах зустрічаємо весну... Ворог прийшов на нашу землю, та ми віримо, що саме ця весна, і цей рік буде переможним. "Жіноча мужність" - оксиморон, що ріже слух. Схоже, саме такою є нині українська жінка. Сьогодні точаться дискусії, чи святкувати 8 березня. В застосунку "Дія" оголосили опитування: хто "За", а хто "Проти". В міжнародному календарі сьогодні - Міжнародний день боротьби за права жінок. За право освіти, роботи та дозвілля, інших жіночих уподобань. Питання й дотепер відкрите.

09:04:27 09.03.2023

У РЖИЩЕВІ ВІДБУВСЯ ПАТРІОТИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ НА ЯКОМУ ЗІБРАЛИ 9 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Молодь Ржищівської громади співає, танцює, грає на музичних інструментах, читає вірші, вірить і підтримує ЗСУ. І це все відбувається під звуки повітряних тривог, під шурхіт ракет над будинками, під звуки вибухів, за відсутності світла та зв’язку. Не дивлячись на цю напругу діти займаються у творчих колективах, навчаються й розвиваються. А їх керівники докладають неабияких зусиль, щоб розкрити таланти юних українців в цих умовах.

08:20:07 23.02.2023

ЛЕКЦІЯ-ДИСКУСІЯ ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Відкрита лекція-дискусія «Паралелі між війною в Афганістані та Україні» відбулася в міському будинку культури. Чим схожі ці війни? Що в них спільного, та які уроки війни ми не вивчили? Про це ми розмовляли з гостями заходу, ветеранами та родичами бойових дій, учнями навчальних закладів громади.

15:11:06 17.02.2023

ВІДБУЛОСЯ ВЕРТЕПНЕ ДІЙСТВО "КОЛЬОРОВА МОЗАЇКА РІЗДВА"

Різдво під час війни, свято яке має обов'язково бути. Адже це не розвага, а продовження українських традицій, сповнених ритуалами вигнання зла і Перемоги добра/ Саме такий, життєствердний мотив був закладений у театральне, вертепне дійство з Козою.

11:11:09 26.12.2022

КЕРІВНИК НАРОДНОГО АНСАМБЛЮ ТАНЦЮ "ДИВОСВІТ" ТЕТЯНА ДУДИЧ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СЕМІНАРІ

14 вересня на базі Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки відбувся Всеукраїнський семінар за участі членів Національної Хореографічної Спілки України та провідних фахівців хореографічної галузі.

15:20:11 20.09.2022

ТВОРЧЕ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ МОЛОДІ ЗІ СТВОРЕННЯ МОЗАЇКИ В МУЗЕЇ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ІВАНА-ВАЛЕНТИНА ЗАДОРОЖНОГО

 Радіємо, що в ці трагічні й нелегкі часи, нам вдалося провести творчі заходи до 101 річниці від Дня народження художника-монументаліста Івана-Валентина Задорожного.  Для ознайомлення дітей та підлітків з творчістю Івана-Валентина Задорожного ми обрали партисипаційний метод подачі інформації. І результатом такої взаємодії ми задоволені. Учасники заходу прослухали лекцію про мозаїчні твори митця, відвідали екскурсію експозицією музею та власноруч створили мозаїку з кераміки. Ці декоративні елементи незабаром будуть прикрашати наше місто.

16:25:32 12.07.2022

9 червня - Міжнародний день друзів. Відеопроєкт: «Dziеkujе bardzo!»

Висловлюємо щиру подяку польському народу за підтримку України у надскладний для неї час. До Дня друзів, що відзначають в Україні 9 червня Відділ культури та туризму Ржищівського міськвиконкому підготував відеопроєкт «Dzi?kuj? bardzo». 

21:31:59 09.06.2022

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР У РЖИЩІВСЬКІЙ МИСТЕЦЬКІЙ ШКОЛІ

Ось і відлунав останній дзвоник, відлунали фанфари випускного вечора. А наче тільки вчора, ваші батьки, привели вас до нашого порогу. 3 червня 2022 КЗ "Ржищівська мистецька школа" випустила у великий світ музики 5 талановитих Випускників. Нажаль життя постійно вносить свої корективи і наші плани вимушено підлаштовуються під нові реалії... В цьому році ми не мали змоги робити повноцінний випускний вечір з концертною програмою, як це було раніше, але все ж таки, ми зібралися в тісному родинному колі.

21:57:11 06.06.2022

1 ЧЕРВНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ  

Сьогодні у парку Трипільської культури діти нашої громади разом із працівником Ржищівського музею образотворчого мистецтва ім. І.-В. Задорожного створювали "Світове Дерево Життя" за мотивами роботи "Сину, збагати світ" художника-монументаліста Івана-Валентина Задорожного.

21:35:28 01.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора