A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ржищівська міська об'єднана територіальна громада
Київська область, Ржищів

Заходи

 ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Професія медика найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя і це особливо важливим стало в період епідеміологічної ситуації коли кожен з медпрацівників виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців - чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній.Кажуть, що лікар – це посередник між людиною і Богом. Лікар часто лікує не лише тіло, а й душу людини, вселяючи в її серце віру та надію.

15:23:03 22.06.2020

Випускники - 2020. Ржищівська дитяча музична школа

Дорогі випускники Ржищівської дитячої музичної школи! Дирекція та викладачі музичної школи, адміністрація відділу культури і туризму вітає вас із закінченням навчального року. Випуск – це завершальний акорд неповторної симфонії. Нехай протягом всього життя  вас супроводжує чарівна мелодія чудових моментів  вашого музичного життя.

23:06:41 05.06.2020

Святковий концерт "Весна на Ярмарковій вулиці"

8 Березня - це свято весни, чарівності, краси, ніжності, свято всіх жінок, жінки­ матері – берегині сімейного вогнища, жінки­ дружини – вірної супутниці на життєвому шляху, жінки ­трудівниці – дбайливі господині, сестри, доньки. Його з нетерпінням чекають і дівчатка, і жінки. Це прекрасна можливість іще раз нагадати, що вони – найчарівніші та найпрекрасніші.

13:53:48 06.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора