A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ржищівська міська об'єднана територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Заходи

Ржищівська громада долучилась до обласного проекту та взяла участь в онлайн зустрічі з поліціянтом Сергієм Безпальчуком - представником відділу зв'язків з громадськістю

01 квітня в ZOOM конференції взяло участь 33 молодих людей громади. Дякуємо співрозмовнику за цікаву розповідь про права неповнолітніх та змістовні відповіді на питання. Патрульна поліція Київщини, управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації, КЗ КОР "Київський обласний молодіжний центр" у тісній співпраці  реалізовують проект "ТОП - твої обов'язки та права".   Ламаємо стереотипи про співпрацю з поліцією, завдяки представнику відділу зв'язків з громадськістю - Сергієві Безпальчуку молодь озброєна знаннями з протидії булінгу, з кіберзбезпеки, особистої безпеки (яка є одним із пріоритетів національної молодіжної Стратегії до 2030 року)

16:32:13 01.04.2021

8 березня — Всесвітній день жінок. Онлайн-концерт"Весняне асорті талантів Ржищівської землі"

А вже в душу проситься весна. Вона замайоріла весняними квітами, нагадуючи своїм подихом про Міжнародний жіночий день 8 Березня. Це весняне свято щоразу несе нам  найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, сердечність та вірність. 

06:53:45 08.03.2021

Відзначення у 2020 році у м.Ржищеві та селах Ржищівської міської ОТГ  Дня пам’яті жертв Голодомору.

Протягом листопада з дотриманням карантинних вимог спричинених поширенням  коронавірусу 8АІ18-СоУ-2 у закладах культури в місті Ржищів та селах Ржищівської міської ОТГ відбулися  тематичні заходи під загальним гаслом: «ЗБЕРЕЖИ ПАМ’ЯТЬ. ЗБЕРЕЖИ ПРАВДУ»: інформаційні, меморіальні, інші тематичні заходи, зокрема у соціальних мережах присвячені вшанування пам’яті жертв голодомору в м.Ржищів та селах Ржищівської міської ОТГ:

08:18:23 04.12.2020

3 жовтня - День села Балико-Щучинка

«Моє село - це тихий рай на березi Днiпра» Дивлюсь на сивi береги Днiпра, i подумки повторюю, як учень: «Трипiлля, Халеп'я, Iван-гора,  а там i Щучинка - колишне мiсто Чучин»....  Вже давно на березi струмка Чучинка, що впадає в Днiпро в районi майбутнього Канiвського моря, знаходили посуд епохи Київськоi Русi. Це спонукало до думки, що керамiка належала жителям давньоруського мiста Чучин. В цих роках Чучин був розорений половецькими ордами. Вважалося, що древнiй Чучин знаходився поблизу нинiшнього села Балико-Щучинка. 

13:40:51 03.10.2020

День села Півці

«Співучі і нескорені Півці, мале село – великої Вкраїни» «Вміщаються у Господа в руці, мов крихти від духмяної хлібини, Співучі і нескорені Півці, мале село – великої Вкраїни, Від пісні народилося село,  небесна вись його благословила, І скільки літ в житах не відцвіло,  ніхто не облама співецькі крила. І буде пісня крізь віки звучать,  вона не стихне навіть на хвилину, Півці не перестануть прославлять,  свій край і рідну неньку Україну.                                (Людмила Удовенко)

13:35:50 30.09.2020

БІГ ДЛЯ ВСІХ! Я БІЖУ!!!

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Ржищівської міської ради спільно з керівниками гуртка легкої атлетики Дитячо-юнацької спортивної школи та відомими спортсменами запрошують долучитись до оздоровчих занять з бігу, які будуть проходити на стадіоні ДЮСШ щочетверга та щосуботи. Захоплюєтеся бігом або тільки хочете запросити його в своє життя?! Тоді ця пропозиція саме для вас! Завдяки бігу людина може не тільки стати визнаним спортсменом, але і вилікувати свій організм, подовжити молодість, зміцнити здоров’я, оточити себе мотивуючою спільнотою.

15:33:26 29.09.2020

Робоча нарада працівників відділу культури і туризму

29 вересня  о 09:00 відбулася робоча нарада працівників відділу культури і туризму  м.Ржищева з питань  усунення недоліків  у сфері пожежної безпеки   в закладах культури та перевірка ведення документації в клубних закладах. А о 13:00  відбулася друга робоча нарада  за участю команди відділу в рамках навчального проєкту «Культурний трамплін», а також онлайн - конференція із ментором школи соціального проектування Юрієм Воронецьким, де обговорили основні етапи створення тестового завдання проєктної заявки для отримання  гранту на розвиток культури в Ржищівській ОТГ.

13:31:35 29.09.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора