3 жовтня - День села Балико-Щучинка

«Моє село - це тихий рай на березi Днiпра» Дивлюсь на сивi береги Днiпра, i подумки повторюю, як учень: «Трипiлля, Халеп'я, Iван-гора,  а там i Щучинка - колишне мiсто Чучин»....  Вже давно на березi струмка Чучинка, що впадає в Днiпро в районi майбутнього Канiвського моря, знаходили посуд епохи Київськоi Русi. Це спонукало до думки, що керамiка належала жителям давньоруського мiста Чучин. В цих роках Чучин був розорений половецькими ордами. Вважалося, що древнiй Чучин знаходився поблизу нинiшнього села Балико-Щучинка.

13:40:51 03.10.2020

День села Півці

«Співучі і нескорені Півці, мале село – великої Вкраїни» «Вміщаються у Господа в руці, мов крихти від духмяної хлібини, Співучі і нескорені Півці, мале село – великої Вкраїни, Від пісні народилося село,  небесна вись його благословила, І скільки літ в житах не відцвіло,  ніхто не облама співецькі крила. І буде пісня крізь віки звучать,  вона не стихне навіть на хвилину, Півці не перестануть прославлять,  свій край і рідну неньку Україну.                                (Людмила Удовенко)

13:35:50 30.09.2020

БІГ ДЛЯ ВСІХ! Я БІЖУ!!!

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Ржищівської міської ради спільно з керівниками гуртка легкої атлетики Дитячо-юнацької спортивної школи та відомими спортсменами запрошують долучитись до оздоровчих занять з бігу, які будуть проходити на стадіоні ДЮСШ щочетверга та щосуботи. Захоплюєтеся бігом або тільки хочете запросити його в своє життя?! Тоді ця пропозиція саме для вас! Завдяки бігу людина може не тільки стати визнаним спортсменом, але і вилікувати свій організм, подовжити молодість, зміцнити здоров’я, оточити себе мотивуючою спільнотою.

15:33:26 29.09.2020

Робоча нарада працівників відділу культури і туризму

29 вересня  о 09:00 відбулася робоча нарада працівників відділу культури і туризму  м.Ржищева з питань  усунення недоліків  у сфері пожежної безпеки   в закладах культури та перевірка ведення документації в клубних закладах. А о 13:00  відбулася друга робоча нарада  за участю команди відділу в рамках навчального проєкту «Культурний трамплін», а також онлайн - конференція із ментором школи соціального проектування Юрієм Воронецьким, де обговорили основні етапи створення тестового завдання проєктної заявки для отримання  гранту на розвиток культури в Ржищівській ОТГ.

13:31:35 29.09.2020

19 вересня село Юшки святкували 370-річчя

В цей день у селі відзначається і Храмове свято. Виконуюча обов'язки міського голови Крістіна Чорненька, депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко, працівники відділу культури на чолі з начальником Оленою Пасека, уляницький колектив на чолі з Іриною Василенко, ржищівські талановиті виконавиці Людмила Герасименко і Світлана Конюхова приїхали привітати жителів села зі святом.

16:05:26 21.09.2020

ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Професія медика найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя і це особливо важливим стало в період епідеміологічної ситуації коли кожен з медпрацівників виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців - чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній.Кажуть, що лікар – це посередник між людиною і Богом. Лікар часто лікує не лише тіло, а й душу людини, вселяючи в її серце віру та надію.

15:23:03 22.06.2020

Випускники - 2020. Ржищівська дитяча музична школа

Дорогі випускники Ржищівської дитячої музичної школи! Дирекція та викладачі музичної школи, адміністрація відділу культури і туризму вітає вас із закінченням навчального року. Випуск – це завершальний акорд неповторної симфонії. Нехай протягом всього життя  вас супроводжує чарівна мелодія чудових моментів  вашого музичного життя.

23:06:41 05.06.2020

Святковий концерт "Весна на Ярмарковій вулиці"

8 Березня - це свято весни, чарівності, краси, ніжності, свято всіх жінок, жінки­ матері – берегині сімейного вогнища, жінки­ дружини – вірної супутниці на життєвому шляху, жінки ­трудівниці – дбайливі господині, сестри, доньки. Його з нетерпінням чекають і дівчатка, і жінки. Це прекрасна можливість іще раз нагадати, що вони – найчарівніші та найпрекрасніші.

13:53:48 06.03.2020