9 червня - Міжнародний день друзів. Відеопроєкт: «Dziеkujе bardzo!»

Висловлюємо щиру подяку польському народу за підтримку України у надскладний для неї час. До Дня друзів, що відзначають в Україні 9 червня Відділ культури та туризму Ржищівського міськвиконкому підготував відеопроєкт «Dzi?kuj? bardzo».

21:31:59 09.06.2022

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР У РЖИЩІВСЬКІЙ МИСТЕЦЬКІЙ ШКОЛІ

Ось і відлунав останній дзвоник, відлунали фанфари випускного вечора. А наче тільки вчора, ваші батьки, привели вас до нашого порогу. 3 червня 2022 КЗ "Ржищівська мистецька школа" випустила у великий світ музики 5 талановитих Випускників. Нажаль життя постійно вносить свої корективи і наші плани вимушено підлаштовуються під нові реалії... В цьому році ми не мали змоги робити повноцінний випускний вечір з концертною програмою, як це було раніше, але все ж таки, ми зібралися в тісному родинному колі.

21:57:11 06.06.2022

1 ЧЕРВНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Сьогодні у парку Трипільської культури діти нашої громади разом із працівником Ржищівського музею образотворчого мистецтва ім. І.-В. Задорожного створювали "Світове Дерево Життя" за мотивами роботи "Сину, збагати світ" художника-монументаліста Івана-Валентина Задорожного.

21:35:28 01.06.2022

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СІМ'Ї У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СТВОРЕНО ВІДЕОПРОЄКТ: "МИ МОЛИМОСЬ ЗА УКРАЇНУ"

В єдиній молитві об'єдналися сім'ї та родини з різних куточків Ржищівської громади. Дякуючи  дружній,  творчій роботі працівників виконавчого комітету, відділу культури і туризму,  відділу освіти,  будинку дитячої та юнацької творчості, службі і справах  дітей та сім'ї, відділу молоді та спорту, а також: за участі Народного ансамблю танцю "ДИВОСВІТ" міського будинку культури,  старост сіл Ржищівської громади, багатодітних та творчих сімей, -  створили відеопроєкт наповнений щирою відданістю, патріотизмом та любов'ю до рідної України. Висловлюємо окрему вдячність за участь у створенні даного  відео:

09:44:32 20.05.2022

ЖИТИ І ЗАВЖДИ ПАМ'ЯТАТИ

27 січня – це день,що  нагадує всім жителям планети Земля  про сумний і страшний період в історії людства та України, зокрема. Оголосивши 27 січня Міжнародним днем пам'яті жертв Голокосту, Генеральна Асамблея ООН закликала держави-члени розробити просвітницькі програми, щоби наступні покоління зберегли пам'ять про цю трагедію з метою запобігання в майбутньому актам геноциду і охороняти, як пам'ятки історії, місця, де відбувалися масові вбивства євреїв.

15:58:26 27.01.2022

НОВОРІЧНИЙ МЮЗИКЛ "ЧУДО РІЗДВА - КОЛИ ЩАСЛИВІ ЛЮДИ"

Новорічний мюзикл «Чудо Різдва - коли щасливі люди» підготовано Відділом культури та туризму Ржищівської міської ради спільно з Народним ансамблем танцю «Дивосвіт» й студією ансамблю (керівник Тетяна Дудич), КЗ «Ржищівська мистецька школа» (директор Анна Рижова).

11:27:34 28.12.2021

ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ В МУЗЕЇ ЇМ. І.В. ЗАДОРОЖНОГО ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБОТИ КИЇВСЬКОГО ЖИВОПИСЦЯ АНДРІЯ КУЦАЧЕНКА

До Дня Гідності і Свободи відбулася презентація роботи київського живописця Andrei Kucachenko. «Була така тривожна ситуація, невідомість… Який вектор подій буде розгортатися в країні? І на мою думку, завдання цієї роботи передати настрій тривоги і невизначеності в суспільстві, які холодили душу всіх, хто був у той час на Майдані Незалежності».

16:34:10 20.11.2021

У РЖИЩЕВІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 25-ї РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

25 червня на площі біля Ржищівського міського будинку культури відбувся урочистий концерт, присвячений 25-ій річниці Конституції України та Дню Молоді. Зі святами громаду привітала очільниця Ржищівської громади Крістіна Чорненька. Грамотами міського голови з нагоди Дня Конституції було нагороджено Людмилу Степанову – директора Ржищівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Ірину Добровенко – секретаря керівника виконавчого комітету Ржищівської міської ради та Андрія Дзюбу - головного спеціаліста відділу житлово комунального господарства та роботи з ОСББ.

08:54:28 26.06.2021

ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Минає 80 років найбільш трагічної дати в історії нашого народу 22 червня 1941 року - день віроломного вторгнення фашитських військ на територію України. Традиційно цього року 22 червня в м.Ржищів та селах Ржищівської міської територіальної громади з нагоди Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні відбулися траурні мітинги біля пам’ятників загиблим воїнам та закатованих фашистами місцевих жителів в ході яких відбулись церемонії покладання квітів та хвилина мовчання за участі першого заступника міського голови Юрія Терещенка та керівництва населених пунктів Ржищівської громади, дітей війни та працівників виконавчого комітету.

09:55:43 23.06.2021