МЕДИЦИНА: ОТРИМАНО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

Адміністрація Ржищівського центру первинної медико-санітарної допомоги висловлює подяку Міжнародному благодійному фонду" Олива" за надану гуманітарну допомогу у вигляді гігієнічних засобів, візків для людей з інвалідністю, дезінфекційних засобів, одноразового одягу, масок, для медичних працівників, розхідних матеріалів для роботи медиків.

17:00:15 23.12.2021

У Піївській амбулаторії за направленням сімейного лікаря будуть надаватися послуги з проведення лабораторних досліджень

КНП "Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ржищівської міської ради повідомляє, що з метою поліпшення якості обслуговування жителів Ржищівської МТГ у Піївській амбулаторії за направленням сімейного лікаря будуть надаватися послуги з проведення лабораторних досліджень:

18:54:56 26.10.2021

УВАГА! ПАЦІЄНТИ, ЩО ЗАКЛЮЧИЛИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ У ПІЯХ!

Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги повідомляє: лікар Світлана Чехівська (Пії) з 4 січня звільняється. Пацієнтів, які уклали договір з Світланою Михайлівною, запрошуємо до Ржищівського центру ПМСД обрати та заключити декларацію з іншим лікарем центру ПМСД.

10:07:01 30.12.2020