Оголошення

86 ЖИТЕЛІВ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ БЕЗОПЛАТНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ КАРДІОЛОГІВ З ІНСТИТУТУ ІМЕНІ М.М. АМОСОВА

Сьогодні вперше в Ржищівському центрі ПМСД четверо фахових лікарів-кардіологів з Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова провели консультації для жителів нашої громади. Лікарі оглянули 28 дітей, 20 жителів села Стайки, 10 жителів села Пії, 38 жителів Ржищева та інших сіл.

18:36:10 15.03.2023

14 ЧЕРВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДОНОРА КРОВІ

З нагоди Всесвітнього Дня донора висловлюємо подяку та вітаємо всіх мешканців Ржищівської громади, хто здає кров заради здоров’я чи порятунку життя інших людей, зокрема, наших воїнів Збройних сил України. Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя і наснаги.

18:39:34 14.06.2022

ЩОДО ОТРИМАННЯ ЛІКІВ У РЖИЩІВСЬКОМУ МІСЬКОМУ ЦЕНТРІ ПМСД

КНП"Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" РМР повідомляє, що лікарські препарати, отримані через волонтерів у вигляді гуманітарної допомоги, розпреділено між підрозділами, та видаються пацієнтам при зверненні до медичної установи за призначенням лікаря. Наразі видано ліки за призначенням лікарів більше сотні пацієнтам. Нагадуємо, що Центр ПМСД працює щоденно з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 16:00, тел. (093) 345-64-59. Наш підрозділ, пункт невідкладної допомоги, працює ЦІЛОДОБОВО без вихідних. тел. (093) 442-14-67. Бережіть себе та будьте здорові!

19:19:47 23.03.2022

МЕДИЦИНА: ОТРИМАНО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

Адміністрація Ржищівського центру первинної медико-санітарної допомоги висловлює подяку Міжнародному благодійному фонду" Олива" за надану гуманітарну допомогу у вигляді гігієнічних засобів, візків для людей з інвалідністю, дезінфекційних засобів, одноразового одягу, масок, для медичних працівників, розхідних матеріалів для роботи медиків.

17:00:15 23.12.2021

У Піївській амбулаторії за направленням сімейного лікаря будуть надаватися послуги з проведення лабораторних досліджень

КНП "Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ржищівської міської ради повідомляє, що з метою поліпшення якості обслуговування жителів Ржищівської МТГ у Піївській амбулаторії за направленням сімейного лікаря будуть надаватися послуги з проведення лабораторних досліджень:

18:54:56 26.10.2021