ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОФІЛАКТИЧНОГО ЗАХОДУ "СІМ'Я"

19 грудня, з метою перевірки контролю за умовами проживання, утримання та виховання дітей у сім’ях соціально незахищених категорій, працівниками служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно з фахівцем соціальної роботи Ржищівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), на території Кузьминецького старостинського округу та міста Ржищева проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

15:30:34 19.12.2023

ПРО УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ

Ржищівська громада є учасником проєкту «Громада для людини: покращення системи соціального захисту та соціальних послуг», що впроваджується Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

10:05:33 14.12.2023

До Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня, напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні спільно з Міністерством соціальної політики України та Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з протидії торгівлі людьми, за фінансової підтримки Агенства США зміжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та Міністерства юстиції Швеції, розпочинає нову інформаційну кампанію "ПРИДИВИСЬ", з метою попередження торгівлі людьми та популяризації правил безпекипід час міграції.

16:32:04 16.10.2023

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД "СІМ'Я" У ПІЇВСЬКОМУ ТА ГРУШІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ

06 вересня на території Піївського та Грушівського старостинських округів Ржищівської громади працівниками служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно зі старостами сіл проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

09:29:30 08.09.2023

ВІДБУВСЯ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД "СІМ'Я"

30 серпня, на території міста Ржищів працівниками служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області було проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я». В ході проведення рейду обстежено 8 сімей соціально незахищених категорій на вихованні та утриманні яких перебуває 14 дітей.

06:15:26 31.08.2023

ВІДБУЛАСЯ КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТВУ ПРАВ ДИТИНИ

15 серпня відбулося 13 засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному були питання: про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, та затвердження індивідуальних планів дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

13:08:55 15.08.2023

ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД "СІМ'Я"

08.08.2023 року на території Ржищівської міської територіальної громади, а саме: на території Піївського та Грушівського старостинських округів, працівниками служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно зі старостами сіл та інспектором сектору з ювенальної превенції Обухівського РУП проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

09:47:05 09.08.2023

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОГО ЗАХОДУ (РЕЙДУ) "СІМ'Я"

01.08.2023 року, на території Ржищівської міської територіальної громади, а саме: на території Піївського та Півецького старостинських округів, працівниками служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно з старостами сіл проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я». В ході проведення рейду обстежено 3 сім’ї соціально незахищених категорій на вихованні та утриманні яких перебуває 5 дітей.

09:28:40 02.08.2023

НА КИЇВЩИНІ РЕАЛІЗУЮТЬ ДЕРЖАВНИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ПРОЄКТ З ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ – БРИФІНГ КОВА (ВІДЕО)

«Гроші ходять за дитиною» – за таким принципом реалізується експериментальний проєкт з організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, запроваджений Міністерством соціальної політики України. Про це на брифінгу розповіла начальниця Служби у справах дітей та сім’ї Київської ОВА Ірина Антошко.

12:06:51 07.07.2023

ВІДБУЛАСЯ КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Сьогодні, 30 червня, відбулося 11 засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному були розглянуті питання: про надання дозволу на продаж квартири, в якій зареєстрована неповнолітня дитина, про надання дозволу на видачу свідоцтва про право власності на ½ частку землі, про затвердження індивідуального плану дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах.

13:30:02 30.06.2023