Торгівля людьми – сучасний прояв рабства

Торгівля людьми не оминула жодну країну світу. На жаль, не стала винятком і Україна. Сучасні форми експлуатації та нові виклики, що їх переживає світ і Україна зокрема, створюють загрозу потрапляння у ситуацію торгівлі людьми практично всіх соціальних груп населення. Низка факторів, а саме: збройний конфлікт на Сході країни, підвищення рівня мобільності населення, поява внутрішньо переміщених осіб та пов’язані з цим трудова міграція населення, економічна нестабільність, зростання рівня безробіття, сприяють, на жаль, поширенню випадків учинення цих злочинів.

22:22:42 13.02.2022

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО: ЩО РОБИТИ ТА КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ?

Домашнє насильство – дії або бездіяльність фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

22:16:52 13.02.2022

Соціальна реклама про гендерну рівність

Міністерство інформаційної політики України презентувало серію роликів, які закликають українців спиратися на власне бажання, а не на соціальий стререотип під час вибору професії. Серія називається «Твоя професія – твій вибір» і містить п’ять роликів. У них показані чоловіки і жінки різних професій, посад та віку.

22:09:54 13.02.2022

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ’Ї: НОВОРІЧНІ ВІТАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВОЇ ПІДТРИМКИ

Новорічно-різдвяні свята – час веселощів, розваг і подарунків, найщасливіша пора для усіх дітлахів. Та хто, як не діти соціально незахищених категорій, потребують найбільшої турботи, підтримки та уваги з боку дорослих? Їм особливо щиро хочеться подарувати гарний настрій, привнести пригоршню свята й радощів у непрості будні.

17:11:46 28.12.2021

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ...

Запах мандарин, сніг, новорічна ялинка…Ось, що робить наш настрій по-справжньому святковим. Всім відомо, що передчуття свята часто набагато приємніше. Тому важливо якомога раніше відчути наближення Нового року і зануриться в його казкову атмосферу. А щоб і наша дітвора перейнялася святковим настоєм в Ржищівській громаді відбувся черговий святковий новорічно-різдвяний захід.

19:45:51 25.12.2021

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД (РЕЙД) «СІМ’Я»

08 червня 2021 року, на території Ржищівської міської територіальної громади, а саме: в селі Яблунівка, працівники служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно зі старостою села провели профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

16:07:57 08.06.2021

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД (РЕЙД) «СІМ’Я»

07 червня 2021 року, на території Ржищівської міської територіальної громади, а саме: в селі Стайки, працівники служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно зі старостою села провели профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

16:11:49 07.06.2021

ПРАЦІВНИКИ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї І ПОЛІЦІЇ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД (РЕЙД) "СІМ'Я"

З метою перевірки належного виховання та утримання дітей, які проживають в родинах, що перебувають у складних життєвих обставинах, 20 квітня 2021 року, на території Ржищівської територіальної громади, а саме: в селах Балико-Щучинка, Гребені, Стрітівка та у м.Ржищеві працівниками служби у справах дітей та сім’ї спільно з інспектором ювенальної превенції Обухівського РУП ГУ НП в Київській області та старостами сіл Яблунівка, Стрітівка проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

08:37:03 22.04.2021

У СТРІТІВЦІ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД (РЕЙД) "СІМ'Я"

З метою перевірки належного виконання батьківських обов’язків та обстеження умов проживання, утримання та виховання дітей, 29 березня 2021 року, службою у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради на території Ржищівської територіальної громади проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я» в селі Стрітівка.

20:24:28 29.03.2021