Бойко Іван Миколайович

Іван усе своє життя присвятив отчій землі й рідному селу Юшки

БОЙКО
Іван Миколайович

(20.01.1969 – 05.03.2024)

Для Івана село Юшки, нині  Ржищівської громади, на все життя стало священним центром його Батьківщини. Тут народився, тут пробігло дитинство та промайнула юність, тут ріс та ходив до школи. Звідси після закінчення місцевої восьмирічки подався освоювати професію до Ржищівського професійного училища №28. Рідному селу Іван Бойко присвятив і все своє трудове життя. Він змалку  полюбив ці, даровані йому Богом, мальовничі українські простори.

Тож, коли ворог віроломно вдерся на святу українську землю, не роздумуючи пішов її захищати. Старший стрілець-оператор 3-го піхотного відділення І-го піхотного взводу І піхотної роти Іван Бойко з позивним «Ірокез» в лавах ЗСУ мужньо боронив свою країну на палаючих просторах української Донеччини.

Та одного березневого дня, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Часів Яр неподалік від Бахмута, війна обірвала життя безстрашного захисника України, відважного «Ірокеза»... Земляки з великими почестями провели в останню дорогу героїчного воїна Івана Миколайовича Бойка і поховали його в рідному селі Юшки.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!