Боровець Володимир Олександрович

Володимир був надійним другом, душею колективу та високопрофесійним спеціалістом своєї справи…

БОРОВЕЦЬ
Володимир Олександрович

(02.08.1982 – 20.06.2024)

Дитинство та юнацька пора Володимира Боровця тісно пов’язані з селом Македони, що на Миронівщині. Тут хлопчина зростав і мужнів, тут пізнавав світ та ходив до школи. А після навчання у Македонській школі вступив до Ржищівського ПТУ-28. Відтоді місто Ржищів стало для юнака рідним. Тут він освоював ази професійної освіти, тут зустрів надійних друзів та однодумців, звідси починалася його дорога в самостійне життя. Здобувши професію, Володимир пішов працювати в ТОВ «ДІЛ». І сьогодні всі, хто, у свій час, з ним трудилися, згадують свого колегу не лише, як хорошу людину та надійного друга, а і як високопрофесійного наладчика обладнання.

Володимир Боровець любив свій мальовничий край. Тож коли ворожа агресія нависла загрозою над Україною, він відразу став на захист рідної землі. Брав участь у антитерористичній операції. А з початком повномаштабного рашистського вторгнення на українські землі, Володимир вже 25 лютого 2022 року став до лав Збройних Сил України як гранатометник аеромобільного відділення. Понад два роки Володимир Боровець з позивним «Ракета» мужньо виконував свій військовий обов’язок, звільняючи Україну від окупантів.

Та 20 червня 2024 року, під час запеклого бою з ворогом на території Харківської області, він героїчно загинув… З великими почестями відважного Героя провели в останню дорогу жителі Ржищівської та Миронівської громад. Поховано Володимира у рідному селі Македони. За мужність і героїзм Володимира Олександровича Боровця нагороджено медалями «За участь в антитерористичній операції», «Ветеран війни - Учасник бойових дій» та «Учасник АТО».

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!