Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Буртовий Олександр Михайлович

 Олександру доля відміряла лише 37…

Фото без опису

БУРТОВИЙ
Олександр Михайлович

(08.12.1983 – 11.04.2021)

Олександр народився у мальовничому селі Стайки, що на Ржищівщині, де пройшли його дитинство і юність.  Тут він змалку душею почерпнув справжню синівську любов до свого села, історію якого здавна звеличили славні історичні події.

Після закінчення Стайківської школи Олександр пішов навчатися до Ржищівського професійно-технічного училища №28 (нині - ДНЗ "Ржищівський професійний ліцей"). Здобувши освіту, він мріяв присвятити своє життя рідній землі.

Та коли у 2014-му році над Україною нависла небезпека, Олександр Буртовий без вагань став на її захист у числі перших. Протягом двох років він під позивним «Рево» захищав рідну землю у лавах 17 танкової бригади, крок за кроком витісняючи ворога з України. Особливо тяжкими були бої у районі населеного пункту Попасна, що на Луганщині. Надмірне виснаження  та перенапруга дали про себе знати. Загострилися недуги. Повернувся додому в надії поправити здоров’я, щоб знову стати в стрій. Та не судилося…

Ті жорстокі бої наздогнали Олександра через роки. У квітні 2021-го його серце зупинилося. З вдячністю і шаною поховали земляки Олександра Михайловича Буртового в рідному селі Стайки.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора