Дідиченко Роман Сергійович

Вірний, мужній, сміливий, щирий, готовий завжди допомогти, - таким пам’ятають Романа всі, хто його знав…

ДІДИЧЕНКО
Роман Сергійович

(23.11.1993 – 19.03.2024)

Роман народився у селі Яблунівка, нині Ржищівської громади. Закінчив загальноосвітню школу у місті Ржищів. В цьому місті пройшли його шкільні роки. Тут жили його найкращі друзі. І тут, вступивши до Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму, хлопець здобув спеціальну освіту. Молодому, сильному, працьовитому українському юнакові світ відкривав свої безмежні дороги, на яких його чекало так багато добрих справ і звершень.

Але у лютому 2022-го рідна земля покликала своїх дітей на допомогу. І вже у березні того ж року Роман у лавах Збройних Сил України став на захист Батьківщини від російських окупантів. З позивним «Alladon» він воював проти ворога у складі розвідувального взводу 4-го штурмового батальйону. Вже під час війни одружився. Любив, горів життям, будував плани на майбутнє у вільній від ворога і мирній Україні, за яку  так мужньо боровся.

Та під час виконання бойового завдання у Бахмутському районі, що на Донеччині, Герой загинув. Бойові побратими і всі, хто знав Романа Дідиченка, запам’ятали його вірним і мужнім, сміливим і щирим, готовим завжди допомогти. Романа Сергійовича Дідиченка з великими почестями прийняла у своє лоно його рідна яблунівська земля.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!