Що потрібно знати про пташиний грип

Пташиний грип –  інфекційна хвороба птахів, яку викликає один зі штамів вірусу грипу типу А. Це особливо небезпечне захворювання, яке дуже швидко передається від хворої птиці до здорової і закінчується її загибеллю.

15:22:19 28.09.2023

29.09.2023 року  у приміщені поліклініки КНП «Ржищівський міський ЦПМСД» РМР будуть проведені заходи до Всесвітнього дня серця

29.09.2023 року  у приміщені поліклініки КНП «Ржищівський міський ЦПМСД» РМР, за адресою: м. Ржищів, вул. Соборна, 40, будуть проведені заходи до Всесвітнього дня серця:

15:21:27 28.09.2023

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН ОПИТУВАННІ

За спільної ініціативи МОЗ із Проектом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» з метою підготовки впровадження електронних сервісів в системі охорони здоров'я проводиться всеукраїнське соціологічне онлайн опитування громадян щодо електронного кабінету пацієнта.

15:19:02 14.09.2023

ЧИМ БІЛЬША КІЛЬКІСТЬ НАСЕЛЕННЯ, ТИМ ШИРШИЙ ПЕРЕЛІК МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ

Відбувається черговий етап медичної реформи в Україні згідно 174 Постанови Кабміну. Таким чином, всі області повинні сформувати спроможну мережу охорони здоров’я і Київська не є виключенням. Нова мережа закладів поділятиметься на надкластерні, кластерні, загальні та пункти первинної меддопомоги.

15:10:48 30.05.2023

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РЖИЩІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, ГОСТІ МІСТА ТА МОЛОДЬ, КОМУ ВИПОВНИЛОСЯ 18 РОКІВ!

В реаліях сьогоднішньої війни, де ворог переважає у силі та техніці, ми, українці в тилу, повинні робити все від нас залежне, аби зберегти життя кожному бійцю. Крім того, варто не забувати й про цивільних, які стають жертвами ракетних та артилерійських ударів - їм необхідна донорська кров.

16:17:38 25.04.2023

ДЕ ТА ЯК ЗБЕРІГАЄТЬСЯ ВАКЦИНА У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Три сучасних холодильники для зберігання вакцин, морозильну камеру для холодових елементів та термосумки для транспортування вакцин отримав Ржищівський міський центр ПМСД наприкінці 2022 року від ЮНІСЕФ, завдяки співпраці з Департаментом охорони здоров’я Київської області.

14:42:51 14.04.2023

КИСНЕВІ КОНЦЕНТРАТОРИ, НА ЯКІ ЗБИРАЛИ КОШТИ НЕБАЙДУЖІ ЖИТЕЛІ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ, СУТТЕВО ДОПОМАГАЮТЬ НАДАВАТИ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ

Кисневі концентратори, на які збирали кошти небайдужі жителі Ржищівської громади та благодійники на початку пандемії нині в доброму, робочому стані знаходяться у відділеннях Ржищівського центру ПМСД й використовуються за потреби. Один з апаратів, що на світлині, розташований на території дитячої амбулаторії в місті Ржищів.

07:49:56 14.03.2023

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ КАРДІОЛОГА З ІНСТИТУТУ ІМЕНІ М. АМОСОВА

У жителів Ржищівської громади є можливість безоплатно потрапити на консультацію до лікаря-кардіолога з Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова.  Для цього необхідно попередньо записатися на консультацію до свого сімейного лікаря тим мешканцям громади у яких є серцево-судинні захворювання, ішемічна хвороба серця, порушення ритму серця, вади серця, стенокардія. Саме сімейний лікар має виписати направлення на консультацію до лікаря-кардіолога.

15:05:18 28.02.2023

Українці з онкологією можуть отримати безоплатну високоспеціалізовану медичну допомогу в Національному інституті раку. Заклад подав договір із НСЗУ на 16 пакетів послуг.

Якщо у пацієнта підтверджений діагноз в іншому медзакладі, але він хоче другу думку лікаря-спеціаліста, то може отримати направлення у лікуючого лікаря та пройти діагностику в Національному інституті раку.

09:10:32 16.01.2023

МОЗ: ЯКА МЕДИЧНА ДОПОМОГА У РАЗІ ТРАВМ Є БЕЗОПЛАТНОЮ

Взимку через погодні умови, на жаль, підвищується ризик травмуватись. У Міністерстві охорони здоров’я України нагадали, що медична допомога у випадку травми входить у Програму медичних гарантій і є безоплатною. Платити за неї пацієнт не повинен, за надану медичну послугу сплачує НСЗУ з коштів держави.

13:22:21 10.01.2023