ЯК ПОЧАТИ ОТРИМУВАТИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ» ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

Для тих, хто потребує медикаментозного лікування, нагадуємо, що в Україні працює програма «Доступні ліки», завдяки якій пацієнти можуть отримувати їх безоплатно або з невеликою доплатою. До програми «Доступні ліки» входять лікарські засоби проти серцево-судинних хвороб, діабету І типу (інсулінозалежний) та ІІ типу, бронхіальної астми, розладів психіки та поведінки, епілепсії, нецукрового діабету, а також препарати для профілактики інфарктів та інсультів.

13:44:21 21.06.2022

МЕДИКИ-ВОЛОНТЕРИ З ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ КАРДІОЛОГІЇ ТА КАРДІОХІРУРГІЇ ОБСТЕЖИЛИ МАЛЕНЬКИХ ПАЦІЄНТІВ

6 квітня до Ржищівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги на волонтерській основі прибули лікарі Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, щоб провести прийом та обстеження маленьких пацієнтів Ржищівської громади.

08:57:17 08.04.2022

МЕДИЦИНА: ПРОЦЕДУРА ОТРИМАННЯ ЛІКІВ З ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

КНП "Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги повідомляє, що медикаменти з отриманої гуманітарної допомоги будуть видаваться пацієнтам після консультації з лікарем та за призначенням. Надішло не все з того, що потребують наші пацієнти, і не в тій кількості. Але сподіваємося, що будуть і наступні надходження.

09:14:57 16.03.2022

ЗАХИСТІТЬ ДИТИНУ ВІД НЕВИЛІКОВНОГО ПАРАЛІЧУ, СПРИЧИНЕНОГО ПОЛІОМІЄЛІТОМ!

Якщо у вашої дитини пропущене чи немає щеплення інактивованою поліомієлітною вакциною (ІПВ), будь ласка, негайно зверніться до педіатра чи сімейного лікаря! Невакцинованим або не повністю вакцинованим дітям загрожує невиліковний параліч.

21:44:38 09.02.2022

РЖИЩІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД ІНФОРМУЄ

З метою підвищення якості надання дерматовенерологічної допомоги дорослому, дитячому та маломобільним групам населення Ржищівської міської територіальної громади лікарями -дерматовенерологами КНП КОР «Київський обласний шкірно-венерологічний диспансер» та сімейними лікарями КНП «Ржищівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги» РМР 23.12.2021 буде проведено спільний лікувально-профілактичний захід на базі КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»РМР.

16:51:17 08.12.2021

БЕЗОПЛАТНІ ЛІКИ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ІЗ НЕЦУКРОВИМ ДІАБЕТОМ: РОЗ’ЯСНЕННЯ НСЗУ ВІД 25.09.2021

З 1 жовтня НСЗУ розширює програму відшкодування лікарських засобів за програмою “Доступні ліки”. Зокрема, новим окремим напрямом - ліки для пацієнтів із нецукровим діабетом. Це Десмопресин у вигляді таблеток та спрею. Побачити, які саме торгівельні назви включені до програми можна буде після затвердження нового Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації за Програмою державних гарантій медичного обслуговування населення. Новий Реєстр набере чинності 1 жовтня.

15:01:16 30.09.2021