A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Оголошення

КИСНЕВІ КОНЦЕНТРАТОРИ, НА ЯКІ ЗБИРАЛИ КОШТИ НЕБАЙДУЖІ ЖИТЕЛІ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ, СУТТЕВО ДОПОМАГАЮТЬ НАДАВАТИ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ

Кисневі концентратори, на які збирали кошти небайдужі жителі Ржищівської громади та благодійники на початку пандемії нині в доброму, робочому стані знаходяться у відділеннях Ржищівського центру ПМСД й використовуються за потреби. Один з апаратів, що на світлині, розташований на території дитячої амбулаторії в місті Ржищів.

07:49:56 14.03.2023

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ КАРДІОЛОГА З ІНСТИТУТУ ІМЕНІ М. АМОСОВА

У жителів Ржищівської громади є можливість безоплатно потрапити на консультацію до лікаря-кардіолога з Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова.  Для цього необхідно попередньо записатися на консультацію до свого сімейного лікаря тим мешканцям громади у яких є серцево-судинні захворювання, ішемічна хвороба серця, порушення ритму серця, вади серця, стенокардія. Саме сімейний лікар має виписати направлення на консультацію до лікаря-кардіолога.

15:05:18 28.02.2023

Українці з онкологією можуть отримати безоплатну високоспеціалізовану медичну допомогу в Національному інституті раку. Заклад подав договір із НСЗУ на 16 пакетів послуг.

Якщо у пацієнта підтверджений діагноз в іншому медзакладі, але він хоче другу думку лікаря-спеціаліста, то може отримати направлення у лікуючого лікаря та пройти діагностику в Національному інституті раку.

09:10:32 16.01.2023

МОЗ: ЯКА МЕДИЧНА ДОПОМОГА У РАЗІ ТРАВМ Є БЕЗОПЛАТНОЮ

Взимку через погодні умови, на жаль, підвищується ризик травмуватись. У Міністерстві охорони здоров’я України нагадали, що медична допомога у випадку травми входить у Програму медичних гарантій і є безоплатною. Платити за неї пацієнт не повинен, за надану медичну послугу сплачує НСЗУ з коштів держави.

13:22:21 10.01.2023

НОВИЙ ЛІКАР! У РЖИЩЕВІ РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ ЛІКАР-ЕНДОКРИНОЛОГ

КНП "Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" РМР повідомляє мешканців Ржищівської МТГ про те, що з 11 січня 2023 року розпочинає прийом лікар-ендокринолог ГОРБАНЬ Олена Григорівна.

08:41:29 06.01.2023

ЯК ПОЧАТИ ОТРИМУВАТИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ» ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

Для тих, хто потребує медикаментозного лікування, нагадуємо, що в Україні працює програма «Доступні ліки», завдяки якій пацієнти можуть отримувати їх безоплатно або з невеликою доплатою. До програми «Доступні ліки» входять лікарські засоби проти серцево-судинних хвороб, діабету І типу (інсулінозалежний) та ІІ типу, бронхіальної астми, розладів психіки та поведінки, епілепсії, нецукрового діабету, а також препарати для профілактики інфарктів та інсультів.

13:44:21 21.06.2022

МЕДИКИ-ВОЛОНТЕРИ З ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ КАРДІОЛОГІЇ ТА КАРДІОХІРУРГІЇ ОБСТЕЖИЛИ МАЛЕНЬКИХ ПАЦІЄНТІВ

6 квітня до Ржищівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги на волонтерській основі прибули лікарі Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, щоб провести прийом та обстеження маленьких пацієнтів Ржищівської громади.

08:57:17 08.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора