Дудченко Олена Олександрівна

Олена була безмежно закохана у свою професію і користувалася заслуженим авторитетом серед своїх учнів та колег. Вона була справжньою патріоткою України…

ДУДЧЕНКО
Олена Олександрівна

(08.04.1976 – 10.08.2023)

Олена народилася у Ржищеві, у вчительській родині. Тож і все своє життя присвятила цій благородній справі. Маючи добрі організаторські здібності, вона швидко здобувала прихильність у своїх учнів та користувалася заслуженим авторитетом серед колег. У 2014-му вона, як учасниця революції Гідності, в числі перших вийшла на Майдан відстоювати право свого народу на європейське майбутнє. Тоді ж вступила до лав Правого Сектору, очолила партійний осередок у Ржищеві. Поряд з цим вела активну волонтерську діяльність.

З початком повномасштабного вторгнення росії на українську землю стала на захист своєї Батьківщини. З 26 лютого 2022-го року, взявши до рук зброю, разом зі своїм чоловіком та бойовими друзями безстрашно захищала Київ. За короткий термін оволоділа навичками військової тактики та медичної допомоги. А вже 1 березня 2022-го пішла на війну добровольцем, продовжуючи навчати учнів Балико-Щучинської філії ОЗО «Ржищівська гімназія «Гармонія», де працювала у формі онлайн до 1 червня 2022-го року. Олена Дудченко з позивним «Тінь» завжди самовіддано та мужньо брала безпосередню участь у виконанні завдань по захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Інакше вона не вміла.

На жаль, тендітний жіночий організм дав збій. Лікарі, друзі та побратими відчайдушно боролися за життя Олени. Але її серце зупинилося… Відважну патріотку України, Героїню свого народу Олену Олександрівну Дудченко земляки з великою шаною і скорботою провели в останню дорогу і поховали у рідному місті Ржищів.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!