Дзюба Олег Миколайович

Хотів, щоб людям було більше сонця і тепла…

ДЗЮБА
Олег Миколайович

(07.08.1976 – 25.01.2023)

Олег народився у місті Ржищів. Хоча у 80-х роках його сім’я і переїхала до Києва, та після школи хлопець повернувся до рідного міста, щоб здобути професію. І в 1994-му році він закінчив Ржищівське ПТУ-14. Потім була строкова військова служба, з якої повернувся прапорщиком. У 2000-му році доля привела Олега Дзюбу до мальовничого міста Маріуполь. Тут він відкрив своє підприємство, - зайнявся встановленням сонячних батарей. Казав: «Хочу, щоб людям було більше сонця і тепла». В цей же час здобуває вищу освіту в Національному університеті харчових технологій та навчається в Internftional Management Academy World Wide на курсі прожект менеджменту.

Війна його застала в Маріуполі. З першого дня повномасштабного вторгнення ворога на рідну землю кинувся рятувати людей. Протягом двох місяців щодня евакуював з міста мирне населення. А вже 25 квітня 2022-го став на захист України в лавах ЗСУ. Аж до січня 2023-го відважний воїн стрілецької роти з позивним «Сват» самовіддано даватиме відсіч окупантам.

Та одного січневого дня він виконував бойове завдання біля населеного пункту Терни, що на Донеччині. І то був його останній бій… З великими почестями поховано відважного захисника рідної землі Олега Миколайовича Дзюбу у Ржищеві.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!