Гладченко Юрій Володимирович

Орденом «За мужність» старшого сержанта Юрія Гладченка нагороджено посмертно…

ГЛАДЧЕНКО
Юрій Володимирович

(15.10.1979 – 15.07. 2014)

Юрій народився і виріс в селі Панікарча, що на Ржищівщині. Після закінчення Кузьминецької загальноосвітньої школи вступив до Ржищівськоо професійно-технічного училища №28 (нині – ДНЗ "Ржищівський професійний ліцей"), після навчання в якому отримав спеціальності – «тракторист-машиніст широкого профілю» та «водій автомобіля». А вже після військової служби хлопець пішов працювати у місцеве сільгосппідприємство. Згодом довелося потрудитися ще й водієм маршрутки.

Болісно переживав буремні події, що відбувалися в Україні. І в березні 2014-го року Юрій Гладченко став на захист Батьківщини у складі Збройних Сил України. Як командир відділення взводу зв’язку 2-го механізованого батальйону 72-ї окремої гвардійської механізованої бригади сухопутних військ ЗСУ з позивним «Юрєц» брав участь в антитерористичній операції на сході України, зокрема, протистояв ворожій навалі у Маріуполі та прикордонній зоні Луганської області.

15 липня 2014-го року автомобіль ГАЗ-66 з боєприпасами, яким керував Юрій, підірвався на радіокерованому фугасі… І лише 21 липня тіло Героя повернулося в рідне село, де і знайшло свій вічний спочинок.

У жовтні 2014-го Юрія Володимировича Гладченка нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!