Хрупчик Андрій Миколайович

Прагненням Андрія було бажання нести людям добро…

ХРУПЧИК
Андрій Миколайович

(28.03.1989 – 25.07.2022)

Андрій народився в селі Бірки, що на Волині. А з 2008 року його малою Батьківщиною стало село Балико-Щучинка Ржищівської громади. Тут він проживав разом зі своєю родиною, займався підприємницькою діяльністю і прагнув своєю працею нести людям добро.

Та все в житті Андрія Хрупчика змінилося 22 лютого 2022 року. Коли на його рідну землю віроломно напав ворог, Андрій, не роздумуючи, вступив у ряди добровольчого формування Ржищівської міської територіальної громади. А вже у квітні 2022 року був призваний до Збройних Сил України. Гранатометник окремої 66-ї механізованої бригади, формування механізованих військ у складі сухопутних військ ЗСУ Андрій Хрупчик безстрашно захищав свою Батьківщину від ворога. Його позивним стало власне прізвище. Відважний воїн відгукувався на позивний «Хрупчик».

У липні 2022 року під час виконання бойового завдання на Донеччині його серце зупинилося від тяжких поранень, несумісних із життям. Героя-захисника України Андрія Миколайовича Хрупчика по-материнськи прихистила у своєму лоні рідна Балико-Щучинська земля.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!